Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
už se vám stalo že vám fotograf amatér nabídl focení svatby za 10 000?
Odpovědět
Profilova fotka
radunka: To ne, ale asi to bude tím, že já se žádného amatéra ani neptala :-D :-D
Odpovědět
on je to vlastně amatér a focení je profi koníčkem, mají docela hezký fotoalba na netu, doporučila známá.... ale takovou pálku má Connor za velkej balíček skoro, a to je profi....
Odpovědět
Peťo a mají tam různý barvy? Nechci ty bílý, ale barevný....... ;-) myslím ty lampiony :-) Teda 10tis.to je nářez a ještě když je to skoroamatér :-D Peťo, koho vůbec máš na focení? Holky mně asi odpadne místo pro hostinu ;-( kde máte hostinu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
a máte někdo fotečky ze srazu????
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jak to? Co se stalo, že vám to odpadlo? radunka: no 10 tisíc je fakt pálka... kdo to je?
Odpovědět
Sedláčkovi z Pozořic
Odpovědět
jo holky me odpadl ten sal a asi prijdem o 2 tisice :-( a boty me nevykrelamovali takze dalsi tacek v haji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-- jakto že vám padl ten sál??? co se stalo???? a co máš s botkama? to mi nějak ušlo???
Odpovědět
romca: no byla domluva ze nam za symbolickou pausalni cenu da nadobi a zarizeni a ted po mesici kdyz prislo n alamani chleba tak nam dal normalni ceny a sumu 7000,- tajze by to vyslo na 5000 najem, 7000 nadobi a 2000 obsluha...takze zurime ze sliboval hory doly a ted s nama vyjebava...jinak botky se mi znicili pro zkouseni satu v salou kdy se sedreli na boku
Odpovědět
Chjo, asi tam bude fotbalovej turnaj či co a to by to tam nezavřely, což je logický a teda aby někdo okolo nás furt chodil na záchod a pro kofču, to bych nedala, nevím jestli jsem náročná, ale nechci to, no :-( Kde teda máte holky vy hostinu? Nakonec nás bude asi 20 na oběd a 36 večer........nebo do 40lidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simmikk: Jo Simi mají, jen nevím jestli nejsou o něco dražší, mrkni na to, lamponyprani.eu A co se vám stalo s hostinou??? Nás fotí Simča :-D Smrčková Mitote: A nezkusíte to s ním ještě nějak pořešit? Jinak ty botky to bylo bohužel jasné, myslím, že jsi psala, žes je odřela ne, takže vlastně rozbité nebyly.
Odpovědět
Článek se načítá
radunka.a.danik : nazdárek, ty jsi t vyškova ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no tak to je teda hustý,,, to mohli říct zrovna a nemuseli jste s tím počítat, blbečci,,, no a coty botky?? myslíš, ty vysoké?? simčo - to je fakt v háji,,, se to všechno všem nějak sere,,, no my máme hostinu u rodičů v jednom srubu, kde bývali dřív zábavy, takže já ti asi moc neporadím :(
Odpovědět
romca: pritom rikal ze se na ty ceny na netu vubec nemame divat ze to s nami udela uplne jinak...a ted nam dal plnou palku...
Odpovědět
romca: no kdyby nic nerikal ale on nasliboval hory doly..a pochybuju ze z nej ty dva tacky zalohu vymlatime...nic mene s rautem jsme opet na zacatku a asi to udelame taky pod divadlem i kdyz to vyjde draz :-( jo jinak ty vysoke boty takze novu uz dotretice muzu shanet boty... ale aspon jedna dobra zprava, tchyne nam pry jako svatebni dar da cestu, ze an to ma uz schovano :-)
Odpovědět
angebot nene, spíš kousek od Rousínova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no vidíš, tak se můžete těšit na dovču,,, to my asi nikam nepojedeme,, až příští rok,,,,a ty boty jsou moc odřené???
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - nechceš někdy vyrazit s malou někam na zmrzku nebo tak někam ???
Odpovědět
radunka.a.danik: a odkud, jestli se můžu zeptat? Já bydlím tři roky přímo ve Vyškově a obřad máme ve Slavkově na zámku, hostinu na Géčku v Lulči, co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,,, tak já frčím spát,,,, zítra opět tady,,, dobrou všem
Odpovědět
romca: to se tesime mi bychom jeli i tak ale z penez jako svatebnich daru :-) takhle je pouzijem na neco jineho nebo na soplaceni dovci :-) no jako kdyz to zalepis stejne to pujde videt a uz jen ten pocit ze se me boty rozbili na dvou metrech na rovine tak nevim jak bych v nich dosl apo schodech na jeviste
Odpovědět
mitote : můžu doporučit dobré cateringovky pokud bys měla zájem.. ;-) jinak je to teda docela podraz no.. =-)
Odpovědět
Já jsem z Velešovic, svatbu máme ve Slavkově v kostele na náměstí, a hostinu v Bonaparte skoro naproti. Bereme se 19. června ;-)
Odpovědět
angebot: asi nepotrebuju budu to mit v restauraci, ale napis cateringovky treba se nekde inspiruju
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, no tak to je taky dobrý s tím fotbalem... a kde ste to vlastně měli mít? mitote: to je slušný s tím sálem...a vypadalo to tak skvěle. S těma botama je to blbý, ale odřeninu těžko reklamovat. A bude to teda v tom divadle ten raut?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No zase si tam berete nějaké svoje věci, tak jestli to pořád nebude levnější než někde v restauraci. A vzhledem k tomu, že vám polovinu hostiny a ještě svatební cestu zaplatí rodiče tak bych to ani moc neřešila.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi a máte vůbec nějakou představu kde jinde?
Odpovědět
Romčo, s malou chodíme ven, klidně můžeme někam zajít, už i hvězdička mě láká na přehradu s malou ;-) ale teď jsme nachlazení, uvidím co bude dál :-N Peťo: kde máš ty hostinu? Máte někdo hostinu někde v Brně a nebo u Brna s přijatelnýma cenama, nepřijatelná je pro mě třeba svíčková za 150kč a tak............ :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: No my máme v té Zastávce u Brna, tak nevím jestli už to třeba není daleko. Svíčkovou máme za 100Kč ;-) A co ten Šulák, taky ho někdo chválil.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?