Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: tys mi napsala ze bych si mela pripadat treba jako snob...promin ale jeste jsem nevidel asnoba co ma saty za 6 tisic a raut si dela sam protoze na hotel nema...
Odpovědět
lutsousek: objednaci doba je pondeli a streda od 10 do 15 a ve ctvrtek nejak od poledne do 18h...nevim presne ale objednat jsem se musel ai tak na oteviraci dobu...takze nevim...
Odpovědět
pardosn od 10 do 14
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: děkuji, já to na těch stránkách nenašla. Tak třeba tam bude někdo spešl pro tebe, aby zvládli i ty volně příchozí, když toho máš tolik. To by tak bylo logický :-)
Odpovědět
lutsousek: dobre ale tak me nemus ssimmik psat zr se mam citit jako snob ze jsem narocna tak ze s emusim objednat...ja si tady fakt prijdu jak debil, cokoliv napsiu tak me bud nikdo neodepise a neo to rovnou schytam
Odpovědět
Napsalajsi, že snob a jak se máš cítit, tak jsem ti řekla ať se cítíš třeba jako snob :-D víš co, je vidět, že neznáš srandu a upřímnost taky nesneseš, ale píšeš mi, ať jsem upřímná, tak na mě nereaguj a je to, když to nesneseš, pokud jsi si všimla, tak spory tu máš jen ty :-o a všeho se chytáš 8-)
Odpovědět
ssimmikk: protoze me bud nikdo tady na nic neodepise a nebo se do me hned nekdo navazi...me to jako legrace moc neprislo promin ale vazne ne
Odpovědět
zajimave ze v jinych diskusich problem nemam :-(
Odpovědět
no tak to ber, že jsi snob a smiř se s tím, když jsi taková a je to, občas si přečti co tady píšeš ;-) a co pak píšeš do IP =-)
Odpovědět
ted jsem nikomu nic do IP nepsala ]-( ale me to sere kdyz tu nekdo kdo me absolutne nezna pise ze jsme snob...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já se těma hádkama teda docela bavím, ale nehledejte v tom holky nic špatnýho a nechytejte se toho, jo??? :-D Gabi, ty se fakt všeho chytneš rychle, aniž by sis to pořádně přečetla... třeba u mě s těma šatama, teď s full servisem... o tom ostatním se nebavím, to nebyly moje boje :-)
Odpovědět
Víš co nereaguj na mě a je to, myslím, že to tak bude lepší ;-) jinak něco jsi mi posledně vypisovala do IP, tak si to přečti a pak si přečti co píšeš tady a pokud můžeš, tak se nad tím zamysly, třeba tě něco napadne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak proc mi tady temer nikdo neodpovi? kdykoliv se zapojim do jakehokoliv tematu tak na me nikdo nereaguje a reagujete jen na takovyhle veci...
Odpovědět
ssimmikk: dnes jsem ti nic nepsala a myslim ze ani snad v poslednim tydnu
Odpovědět
ssimmikk : Jak to tak sleduju, tak tahle asi nebude pro mitote ta pravá diskuze, protože na mě nemá reagovat, na tebe nemá reagovat...no nevím, ale být na tom já takhle, tak sem ani nelezu :-(
Odpovědět
Mitote: každej nemůže u PC sedět jako ty celej den nebo-li velkou část dne a psát si tu nebo to dočítat detailně, já to taky jen přebrnku a na co si vzpomenu, tak na to odpovím a tečka ]-( Se zeptej druhých proč na tebe nereagují :-N
Odpovědět
tak dekuju ze me vyhazujete, to je moc pekne...na nikoho nesmim reagovat...tak co muzu? a kdyz na nekoho reaguju tak mi stejne nikdo neodpovi....
Odpovědět
ssimmikk: sedela jsem tu jen kdyz jsem byla nemocna, ted tu i cely den nebyvam, jen rano a vecer...
Odpovědět
ssimmikk: Myslím, že tohle nebude chyba ve mě nebo v tobě, protože s ostatníma normálně diskutujeme bez větších problému :-)
Odpovědět
to jsem teda nevedela ze jsem tady vse tak ublizila ze se se mnou nikdo nebavi a ze me vyhazujete...
Odpovědět
zajimave ze v jinych diskusich nemam jediny problem...ale jasne chyba je jen ve me
Odpovědět
Víš co?! Ty taky nereaguješ na vše, ne?! Nikdo tě nevyhazuje, ale toto se nedá, vždy se něčeho chytneš a probíráš to, píšeš tady i do IP, teď teda ne, ale jindy ano, já na to nemám náladu, chci si pokecat a né tady řešit tvoje mindráky jestli jsi snob, jestli jsi tam objednaná inkognito atd., to je pořád něco, takže si se mnou raději nepiš a je to 8-)
Odpovědět
nevyhazujete? hvezdicka ted psala ze byt na mem miste tak sem uz vubec neleze...
Odpovědět
Víš co, já už nevím co si o tobě myslet, protože ty nic nechápeš, takyjsi mi nereagovala na to, že mám nemocný oči, to je hrůza, nikdo mi na to nereaguje, jste holky hrozný ]-( proč jsi tak stahovačná jako? 8-(
Odpovědět
A nebudu to s tebou rozebírat..........mám důležitější věci na prácu, třeba shánět věci na svatbu nebo být se skoromanžou a né se zabývat tvým mindrákem jestli jsi snob nebo ne, tak ahoj :-D
Odpovědět
ssimmikk : Nevím co to ta mitote mele...nikoho nevyhazuju, ale jen píšu svůj názor, tak nevím co se furt uráží :-) Fakt miluju lidi, co si furt hrajou na chudáčka ]-(
Odpovědět
jenze me nereagujete uz nekolik dni absolutne na nic...max na kosicky me tady dve holky odepsaly asi po tydnu... hvezdicka: napsalas ze byt mnou tak sem ani nelezes tak co si o tom jako mam myslet?
Odpovědět
Profilova fotka
vy mě fakt bavíte,, ach jo,, není to zbytečný takový dohady????? já sem chodím relaxovat,ale tyhle debatky mě fakt nebaví,,, takže až se přestanete dohadovat, tak opět přijdu,,, dobrou noc
Odpovědět
Romco: dobrou noc.................teď jsem říkala, že zrovna ty to tu napíšeš!!!!!!!!!
Odpovědět
romca13 : Jo hold, když je někdo komfliktní...tak to sem radši nechoď už vůbec :-D nebo se akorát rozčílíš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?