Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se taky přidat na srazík? V práci moc na netu být nemůžu, tak občas čtu diskuzi večer doma :-(
Odpovědět
pejsanek : ahojky, jasně, že můžeš :-) Takže příjdeš tuto sobotu do Mamuta? Čas se ještě řeší, ale bylo by to mezi 18 - 19hod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já jsem Jana :-) v sobotu bych mohla. Jen ještě, kde je Mamut?
Odpovědět
pejsanek : Jo já jsem Lucka, ale to jsi už asi pochytila :-) Mamut je na ulici Bašty 8 u Hl. nádraží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, tak to vím, kde je. Snad mi do toho nic v sobotu nevleze, ale měla bych mít čas :-)
Odpovědět
pejsanek: Jo, tak my s tebou budeme počítat stejně jsme toho zarezervovali víc, takže nebude problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mám je z Goldpressu a jelikož jsme na ně měli 50% slevu a jmenovky byli zdarma, tak nás to vyšlo krásně....jinak by stálo jedno myslím 40,- plus kartičky teda Hvezdicka: vsak já nemyslela jako aby byl vidět text...přes ten přední list to stejně není čitelné ne? Ale v poho ;-) na srazíku na živo to bude lepší 8-)
Odpovědět
nikaa666 : Na srazíku Ti ho určo ukážu :-) Neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
SSimmik: Simi, už nám došel balík ;-)
Odpovědět
p.e.t.a.: A mě taky?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj :-D Luci, tak někdy příští týden u nádru, ju? Vítám všechny nové tváře...
Odpovědět
Článek se načítá
kachorka : Jo jasně...napiš, kdy chceš a já se podle toho zařídím :-) Omlouvám se, za ten včerejšek, ale nestíhla bych, když jsme šli na ten koncert :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci tobě né, my jsme si se Simčou objednávaly ještě z těch druhých stránek, tak to už mi došlo. Objednala jsem si košíčky, ale jdou dost malinké :-D
Odpovědět
peta: jsem si tak yobjednala kosicky a jsou leda tka na vyhozeni :-( vlezou se do toho tak dva platky ruzi :-(
Odpovědět
p.e.t.a.: Aha, tak to jo...tak já si ještě počkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikaa: s tou slevou jste to dost dobře vychytali :-) Peta: aspoň ušetříte za cukroví :-D Mám tu povinnosti, tak pěkný večer všem :-)
Odpovědět
lenieka : Tobě taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, moc se mi líbí v tvé galerce figurka, jak ženich nese nevěstu :-) tak paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já dnes byla na barvu u kadeřnice a ona hned, že uděláme místo foukání zkoušku svat.účesu i s líčením :-D a zadarmo. Akorát nemám foťák, že bych si to hodila do alba :-(
Odpovědět
lutsousek : Jééééééééééééééé to je škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: taky mě to mrzí... zkoušela jsem to hned s šatkama, závojem a čelenkou a super. :-) Dokázala mi ty moje jemný vlasy natočit a drží to! Normálně už bych to měla zase rovný...
Odpovědět
lutsousek: Tak to buď ráda...a tak to vyfoť na mobil...sice to nebude tak kvalitní, ale aspoň něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já jich objednala naštěstí jen deset, tak je možná rozdám po dvou, třeba ve škole a tak, spíš ze slušnosti. A v papírnictví se musím podívat po větších. lenieka: A která, ta jak ji má na zádech nebo v náručí? Jednu z nich si objednám, jen ještě nevím kterou.
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: to mě nenapadlo... :-/ ale pochodovala jsem v těch šatech po celým domě :-D Ale rodina byla nadšená. :-) Už jsem to ale dávno vyslíkla, odmalovala se...
Odpovědět
peta: ja objednala tri, premysim zda je prodat nebo vyhodit, jsou na nic :-(
Odpovědět
p.e.t.a.: Peti a na kolik tam v německu výjdou ty figurky??
Odpovědět
peta: prosim te snazila jsem se najit nejaky svatebni eshop ve vidni ale nic...ty jsi lepsi v nemcine, nemuzes se prosim po necem mrknout?
Odpovědět
lutsousek : aha, tak to někdy příště no...:-) Hlavně, že se to líbilo Tobě a rodině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já myslím, že Peťa koupila papírové košíčky na cukroví, ne pro družiky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?