Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ajo ja pro druzicky no :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu, byla jsem v té nejkrásnější svatbě a buchla 1500kč :-N je fakt, že mám skoro vše na výzdobu, vývazky a TRUHLIČKUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :-D Zítra to snad nafotím a hodím do albíčka, dnes už se mi nic nechce :-S Jinak jsem byla na očním a mám prej krásnej zánět, tak jsem na antibiotikách :-( Jinak v sobotu to vypadá dobře, zatím mám hlídání :-N Peťo: moc se na obsílku těším, už ani nevím co tam vše mám :-D Už se mi to začalo doma krásně kupit, prstýnky, výzdoba.......... ;-) Ještě si půjdu do salonu objednat boty a něco sehnat na Mišku, jóóóóó a abych nezapoměla na skoromanže nemá boty, košilu a kravatu :-N
Odpovědět
ssimmikk: a co vse jsi za tech 1500 teda nakoupila? ja uz jsem nedockava an ctvrtek :-) jaky se ti tam libilo? jaky byl pristup? je to jako klasicky obchod nebo to maj nekde schovany a musis riakt co maj donest?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: a na kolik tam ta truhlička vyjde? Jo a nedívala jsi se na ten set výzdoby za 1500? Jak to vypadá... nebo ty, Luci?
Odpovědět
ssimmikk : Jééééééééééééé, tak to si pak od tebe něco vezmu co se mi bude líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, na cukroví :-D mitote: tak určitě mají ebay.at a na jíné se mrknu
Odpovědět
peta: mrkni prosim, j anic nenasla...chci jen viden :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Peťulo a jak vychází ty figurky v německu??? Hledala jsem tu adresu co jsi mi posílala minule s těma figurkama, ale nemohla jsem ji najít :-(
Odpovědět
Mitote: něco tam mají, něco ti donese, jinak jsem koupila vývazky, plátky růží co mi chyběly, organzu, čokoládky, ubrousky, kapesníčky, truhličku, naušnice a nevím, zítra to nafotím a hodím to do albíčka ;-) Jinak přístup super, byly ochotný, už mi paní sepisovala paragon a já ještě něco obměnila, tak to klidně vyškrtla a přepsala, jako fakt super ;-) Lutsousek: koukni na net, už nevím přesně, ale drahá nebyla, myslím kolem 200kč, nějak jsem moc ceny neřešila :-N
Odpovědět
ssimmikk: me dnes taky prisla super kdyz jsem ji volala kdy muzu dojet vybrat vyhru...rikala ze bloknou cas jen pro me aby nikde nerusil, poskala jsem jim co bych chtela a prirpavi mi ukazku vyzdoby z toho co chci....a pani mocmila tak se tesim jak maly decko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to se tam už taky těším! Jo, tak ta větší truhlička nestojí ani 200. Takže super :-) A je to jen na objednání nebo mají i otevírací dobu? Já to na těch stránkách nenašla...
Odpovědět
lutsousek: ja nevim maji nejakou oteviraci dobu jen pondeli, streda, ctvrtek ale me psali at se objednam aby se venovali jen me...
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek : Mají otevírací dobu, ale je lepší jim tam zavolat a zeptat se, zda tam budou v tu dobu co tam chceš jít :-) Jinak já to mám kousek, tak Ti tam můžu kdykoli skočit, pokud chceš :-)
Odpovědět
Mitote: kdykoliv tam může kdokoliv dojít a myslím si, že to snad nevadí, ne?! :-o Jsou tam dvě a vše v pohodě zvládají, takže nevím nebo jsi Mitote, až tak náročná? =-) Lutsousek, nevím přesně, musela bych najít ten paragon, ale nějak kolem 200kč to bylo určo, to vím :-D :-N
Odpovědět
ssimmikk: ja nevim, ja jim napsal aze jsem vyhrala k nim poukaz a trvali na tom abych se k nim objednala na konkretni cas telefonicky...proste na tom trvali...jako jeslti mi neveris tak ti mejly klidne preposlu...ale ja mam jaksi u nich 6 tisic...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka. Zrovna jsem to hledala, tak ty figurky vyjdou asi na 16 Euro, což jsou asi 400Kč. Jé Simi ty sis brala čokoládky? Já je chci vyrobit, teda ten obal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nepotřebuju full servis :-D klidně bych šla jen tak v otevírací době... ale kdy ji teda mají?! :-N hvězdička: já bych si právě chtěla prohlídnout organzy pěkně na živo, chci krémovou, tak by mě zajímalo, jak to vypadá na bílém ubrusu. Ale mohla bys jít se mnou :-) akorát nevím, kdy budu mít čas. ssimmikk: jo, dívala jsem se a 189, super cena!
Odpovědět
jasne tak jsem snob a potrebuji extra servis...ja tam jdu v normalni oteviraci dobe...kdyby zalezelo na me tak jsem tam uz davno vpadla ale trvaly na tom ze se musim telefonicky objednat...ani po mejlu to neslo...
Odpovědět
lutsousek : Mají tam super výběr..dneska mi ukazovala paní Organzu na auto a vypadala suprově a říkala, že mi ukáže i jak se to na to auto muchlá :-) Půjdu tam později s chlapem,aby si to taky prohlídl :-) S tebou půjdu ráda..mě je to jedno, když budeš chtít, tak stačí napsat :-)
Odpovědět
Mitote: chceš upřímnost, ale všeho se hned chytneš, fakt zajímavá kombinace :-o Lutsousek: nevím jak tam mají otvíračku, tak té paní crnkni, třeba má na netu číslo ;-) Hvězdička: ono se to nějak speciálně motá???
Odpovědět
ssimmikk: tak ja nevim pisete mi tady jak potrebuji full servis a jak jsem narocna pritom jsem asi tak posledni kdo se chtel nekam objednavat...tak jak si tady pak mam asi pripadat?
Odpovědět
Mitote: třeba jako snob, no :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk : Simi speciálně se to nemotá, ale prý mi ukáže jak se to elegantně zmuchlá :-)
Odpovědět
ssimmikk: aha takze jsem snob...tak to pekne dekuju...v posledni dobe nemam ani na jidlo ale jsem snob...pekny... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak děkuji holky za rady a jak bude čas, zavolám tam a buď mi řeknou otevíračku, nebo se holt budu muset objednat... ale já bych raději přišla jen tak. Nerada se objednávám předem, jsem ráda, že zvládám chodit na nehty a vlasy s objednáním :-D mitote: to nebylo myšleno na tebe ten full servis, ale že já to nepotřebuju, nevím, kolik toho budu brát a chci to hlavně omrknout v reálu. :-) hvězdička: tak já ti pak dám vědět, když bych tam šla (pokud teda ten můj nebude chtít jít se mnou) :-)
Odpovědět
lutsousek: ale ja taky nepotrebuju zadny servis, me by vyhovovala tam nekdy dojit, pobrat co chci a jit ale jaksi se jim to ani trochu nelibilo 8-(
Odpovědět
Hvězdička: tak pak dej info jak se to muchlá :-D Víš co Mitote: přečti co píšeš ty a co druzí =-) jinak když nemáš na jídlo, tak proč děláš tak velkou svatbu? :-D
Odpovědět
ssimmikk: za prve na svatbu mi hostinu a raut zaplati rodice a zbytke jedu na dloh ktery s ezaplati ze svatebnich daru....za druhe na jidlo nemam prave protoze vse co muzu davam do svatby...a sorry ale jako student vydelam tak 2 tacky mesicne na brigadach...takze jsem vazne snob a nepatrim mezi vas
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jaj, ty se všeho hned chytíš... :-( No, tak ty seš pro ně asi VIP, protože jsi to od nich vyhrála, tak trvají na objednání, no. Já se ptala na otevírací dobu, protože se nerada někam objednávám. ssimmikk, hvězdička: děkuji za rady, těším se tam, jak malý dítě :-D Chci tu truhličku, organzu... ale určitě koupím milion dalších zbytečností!
Odpovědět
Mitote: no to máš asi fakt pravdu, to budeš snob, no............... :-D Jinak jsi to řekla o sobě ty, jinak nikdo jinej, takže se neurážej a pokud se se naser sama na sebe, že si tak říkáš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?