Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
hvezdicka: a mimochodem ja si na chudacku nehraju...!!! ale jasn eja vsechny urazim, hraji si na chudacka a nemam to cu delat...dekuji za pekny vecer, uz tu pul hodiny brecim
Odpovědět
jéžiši, až tak? Víš co Mitote, od teď na tebe nereaguju a přeji si od tebe to stejný, děkuju ;-) Zbytečně tady ztrácím čas tady takovým psaním, takže hodně štěstí na cestě životem a ať ti to s manželem vydrží........ahoj!!!
Odpovědět
to pekne dekuju takze je tu jeste nekdo komu muzu psat? jestli ne tak to radji odejdu
Odpovědět
takze an sraz asi taky nesmim chodit ze? kdyz se tam nesmim s pulkou lidi bavit...
Odpovědět
ssimmikk: Simi jdu spát..je to zbytečný tady sedět...tohle je na jinou diskuzi a ne o svatbě, tak páčko a dobrou noc :-)
Odpovědět
Hvězdička: dobrou noc :-)
Odpovědět
MItote: ty jako nejsi zlá, ale někdy se zamysly nad tím co říkáš!!!!!! Toď poslední reakce na tebe z mé strany 8-(
Odpovědět
ja uz na to nemam co rici simi...proste me tu nechcete minimalne vy dve a to mi dost staci
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dobrou :-) Jdu si dát dvě deci a spát.
Odpovědět
Klidně si sem choď, ale toto nemám zapotřebí, takže bude lepší na sebe nereagovat, dobrou noc všem
Odpovědět
a na co sem budu chodit kdyz nemuzu na vas reagovat tak se asi tezko zapojim do nejake diskuse ne?
Odpovědět
Komunikuj s druhýma........jako toto nemám zapotřebí ti to tady pak hodinu ospravedlňovat, když ti něco napíšu...........dobrý chceš na to mít klid, aby se vjenovaly jen tobě, tak prosím, ale nechápu proč se hned urážíš!!!!!! Takže dobrou noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ale ja na to nechci mit klid, ty to nectes ze jsem se vubec nechtela objednavat?
Odpovědět
čtu, ale ty to asi po sobě nečteš a nebudu to tu dál rozebírat, nemá to stejně cenu ]-( 8-)
Odpovědět
holky to je něco!! Promiň Mitote, ale mám stejný názor jako hvezdička a simik. Všechno si bereš strašně osobně a stahovačně...
Odpovědět
jasne takze proto tu nemam co delat ze?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem,,, na předchozí dohadování nebudu vůbec reagovat... tak je konečně pátek, už se moc těším na víkend,, venku je krásně teplíčko, super,,,, já zase dnes měla noční můru,ale netýkala se svatby,aale práce,,, no hrůza,, všem přeju pěkný pátek :)
Odpovědět
Dobré ranko a hezký pátek všem,,no normálně jsem se teď nasmála, co tu mitote psala za bláboly :-D Taky mám stejný názor, jak holky ohledně diskuze,,,a jak Romca-už nebudu reagovat. Romca: jj,konečně pátek
Odpovědět
mitote: To ne, ale vznikají tu pak zbytečný hádky, víš?!
Odpovědět
romca: Dobré ráno, je krásný pátek a noční můru jsem měla taky, ale fakt o svatbě. Přišla jsem na ni pozdě až v děvět večer :-D a nemohla jsem se vymotat z nějakýho lesa celou dobu :-D a jinej den se mi zase zdálo, že jsem měla všechno uplně jiný než bylo původně v plánu, šaty jsem měla uplně cárovatý a barevný, nějakej bláznivej účes a svatbu společn s několika dalšíma holkama a na hostině nezbylo nic pro mě a moje hosty .. Takhle to zní vtipně :-D ale já se probudila spocená a vystrašená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol - :-D :-D :-D :-D tak to jsi přišla fakt pozdě :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo,abych nezapomněla, po včerejším dnu mám zarazervovaný datum svatby, místo a hostinu
Odpovědět
romca: Že ?! :-D ALe měla jsem u sebe mobil, ale nevolala jsem z něj (nevím proč) ale byla jsem nervozní že mě neshání aspoň ženich :-D :-D
Odpovědět
helca: Kde a kdy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca - no povídej, tak kdy a kde???
Odpovědět
My jsme zase pořídili polštářek na prstýnky, objednali oznámení a konečně jsem dokončila vývazky pro svatebčany, ale nevím jak udělat velký vývazek pro rodiče a svědky.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol - no tak to jsi taky hodně pokročila,, no ten velký udělej stejně jako ty menší jen prostě z delší stuhy a k tomu třeba ještě něco přidělej :)
Odpovědět
Romca: Vy bydlíte taky na Vinohradech? :)
Odpovědět
nzodiova: 25. září a kde?Vlastně pořádně nevím. Sňatek bude církevní, oddává nás kamarád. A oddá nás na rozkvetlé louce někde u Břeclavi. To domlouval miláček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol -- jj, ty taky ???? helca --- jé, no tak to je super, romantika,,, jen nevím, jestli v září bude louka rozkvetlá :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?