TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
este nieco k BB creamu http://www.youtube.com/watch?v=VVGWFr... :-D aj tu maly PR clanok http://ona.idnes.cz/bb-krem-skutecny-... ;-) @bellada davam si aj krem, mne skor vyhovuje, ze ma spf 25 ... v lete som ho nosila namiesto make-upu, kryje dostatocne. A davam si ho aj cez weekend, ked praktizujem "no makeup makeup" ;-) a myslim, ze ten Erborian je prave preto super, ze je to pravy BB krem z Azie (presnejsie korejsky)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta jj tie azijske budu najlepsie, ale aj tych je viac nez dost, mam v tom mierny zmatok :-D tak som chcela nejaku radu ako nato pri vybere :-D a tiez ho chcem na leto aby sa plet v tom teple nezatazovala mnozstvom pripravkov, ale aby bolo vsetko v jednom
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tu Dermalogicu jsem měla taky a na zadek jsem z toho nepadla. Ale možná to chce pravidelně... Jinak tam máš dvakrát stejný odkaz, tak nevím, tkerý je ten "docela ok". A BB na léto pro mě o ničem, SPF 25 je málo :( Potřebuju 50. Takže zůstanu u tónováku od Biodermy. Už jsem ty pigmentové hrůzy zredukovala (knírek už vůbec, ufuf), na čele už jen nepatrná mapka, takže sluníčko musím hlídat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun malo tam byt toto http://www.lookfantastic.com/caudalie...
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta hmm, je to všechno drahé jak čert, zůstanu u odrbávání zrníčkama za 180 :) Zajímavé je, že mi to nevadí, přitom jinak mám na mechanické věci hrozně citlivou pokožku, tsačí, když si vytrhnu chlup z obočí pod blbým úhlem a kde byla opřená pinzeta, tam mám oteklinu jak po biči.... když se podrbu, tak to mám celé červené a vypadám, jak po zásahu orlího drápu. Ale peeling je oka.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Ahoj, můžu se zeptat, kde jsi koupila štětec Flat top kabuki Sigma F80? Na elf stránkách ho nemají a já ho ne a ne nikde sehnat :-( Děkuju ;-)
Odpovědět
@madli86 koupila jsem ho na Sigma stránkách, zasílají do ČR. E.l.f. je jiná značka, ale jejich Studio Powder Brush je taky super;-)
Odpovědět
Jednoznačně většina přípravků od Mary Kay, řasenka Lash Love - dosud nejlepší co jsem kdy měla a to jsem jich vyzkoušela mnoho ( i luxusní ) a cena 390,- Kč , což není zase tolik...pak určitě minerální pudr a celkově dekorativní kosmetika...poznala jsem ji nedávno, ale asi jen tak jinou nebudu chtít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na MK těžké srdce, z pudru se vždy rozkejchám, stíny mi nedrží a po krému se mi vyhodili na tváři pupínky :-( a to kosmetička na svatbu líčí touhle kosmetikou, no budu si s ní muset o tom promluvit, protože tohle já na tvář v den svaby rozhodně nechci :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mě na svatbu líčila kamarádka a já sama...a to tím na co jsem zvyklá, protože přesně jak říkáš, z kosmetiky a líčidel na co moje pleť není zvyklá se osypávám a to doslova do minuty! Takže raději jí dej svoje přípravky a líčidla a neriskuj ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Na CheapSmells su zlavy, na niektore produkty az vyse 60%, ak by niekoho zaujimalo ;-) aj s tym postovnym sa to v mnohych pripadoch oplati asi
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Děkuju ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
dporúčam vám Sensibio krém Bioderma H2O pleťová Voda, dobrý výrobok, navyše teraz som ho našiel v podpore 2 x 250 ml za 14,99 €. link: http://lekarenkrasa.sk/pl/p/Bioderma-...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, někdo zkušenost s makeupem Lancome Teint Idole Ultra 24h? Případně obecně s jejich makeupy? Díky :)
Odpovědět
mate nejaky tip na kvazi bezproblemovu plet, ale s tendenciou k zacervenaniu a veci s ty m suvisiace? :-S
Odpovědět
@ifoun sesterka pouzivala povodny teint idole a kupila aj novu verziu tak som testla, drzi dobre, neoxiduje, akurat po dlhsej dobe sa cca 6-7 hodin nosenia sa objavia na tvari supinky a to vobec nevyzera dobre. Co sa tyka konzistencie, tak je to lepsie ako pri povodnej verzii, napriek tomu sa stale tazko rozotiera, musela som pridat trochu kremu, na zjemnenie konzistencie. @keira skus si pozriet toto First: Aid Beauty Daily Face Cream, alebo potom klasika z lekarne: Antirougeurs krémy Eucerin, Avene, A-derma..
Odpovědět
@ifoun ja som si minuly rok kupila miracle tient a strasne som sa vyhadzala... takze ja som voci lancome uz dost opatrna... :-) myslim vseobecne ako znacke... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@swarovski já se nikdy z Lancomu neosypala, navíc mám moc ráda jejich řasenku (klasika) a odličovač na oči je taky super (ale na mě moc drahý, takže supluju odličovačem na voděodolný makeup od Sephory, zatím moje jednička). No, nakonec jsem makeup pořídila, barva 01, vyšel dneska necelou tisícovku, což mi přišlo fajn Za tolik je i na UK webech. Došel mi teď Nude od CD a odmítám ho kupovat tady někde za 1300, když ten svůj jsem koupila na Jahodě v nějaké super akci za pětikilo... jenže natrefit se podaří jen občas. Navíc jsem k Lancomu vyfasovala taštičku s nočním a denním krémem (a nový noční sháním, tak aspoň prubnu), stejným makeupem v jiné barvě (zrovna v té, na kterou jsem měla zálusk na opálenější období) a malou micerálkou.
Odpovědět
@ifoun no, kazdemu sedi nieco ine... ja mam favorita MAC, naozaj dokonala kozmetika a mala som tu cest aj sisley a to je zatial to TOP co som skusila :-)
Odpovědět
ja mám od MAC bázu pod očné tiene, je fantastická! Tiene krásne držia 10 - 12 hodín a s tou bázou sa veľmi dobre pracuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Máte někdo zkušenost se štětci Sigma, respektive s jejich koupí? Právě mi dorazil balíček sedmi štětců... a pět z nich je takových pomuchlaných, trčí z nich vlákna a něco i opadalo... za 80 dolarů dost bída. Tak nevím, jestli je to u nich standard nebo jestli jsem měla smůlu... psala jsem jim "rozhořčený email", ale zajímají mě zkušenosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
Někdo nějaký typ na denní krém na léto s SPF? Zaujal mě krém a emulze Daywear od Esteé Lauder, ale slečna v parfumérii říkala, že to není žádný zázrak (má spf 15), říkala že těch krémů s filtrem tolik není, nakonec mě zaujal Daily Moisture Hydratant SPF15 od Elizabeth Arden, stál něco přes 1100 a našla jsem ho teď na lekarna.cz za 420 nebo tak nějak, tak ho prubnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav já mám od Lieracu a je skvělý, protože nemastí, hezky se vsakuje, SPF má 50, 15 beru tak na zimu :) Stál tuším kolem 4 stovek.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun tak to mě ta 15 bohatě stačí na denní užívání, pak pokud jdu vyloženě na sluníčko někde u vody, tak to dávám klasika opalovací krém na obličej tak spf 30 max ;-) cena dobrá, okouknu to ;-)
Odpovědět
@mikacolo ja tiez milujem Sensibio odlicovaciu vodu od Biodermy. Nic lepsie neexistuje. Podla mna, ked ju niekto vyskusa, tak pri nej musi zostat. A cenovo je vyhodna. Velke 500 ml balenie mi vyrdzi aj 3-4 meiace. A Bioderma robi vzdy nejake super akcie:)
Odpovědět
@kajsav ja pouzivam z Biodermy SPF 50+. Bojim sa pigmentovych skvrn takze pod nizsi faktor nejdem! Aspon mi tak rychlo nezostarne pokozka:)) mam oblubeny Photoderm Ultra fluid. Minuly rok som si ho kupila v akcii. Ale teraz mi kamoska hovorila, ze maju nejaku novinku, tiez 50tku, ktora podpori opalenie. myslim ze sa vola Bronz alebo tak nejak. Uz sio nan robim zalusk :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@lipsa ten mám taky - v té tónovací variantě. Je to moc příjemný krém a tónuje pro mě tak akorát na léto. Cena taky fajn. Akorát je škoda, že se dělá jen ve dvou odstínech.
Odpovědět
Ahoj Všichni. Nevíte prosím kde bych sehnala máchadlo Soupline Grand air? Do Francie se teď dlouho nedostanu. Je moc dobré a všem doporučuji. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@alalu1 no to by aj mna zaujimalo... okrem Fra som ho zohnala este v Taliansku, tam sa vola Fabuloso.
Odpovědět
Profilova fotka
A co je takové zajímavé na máchadle? Já to tedy vůbec nepoužívám, ale že to je tak známé... Já si z Fr vozím jen ubrousky do sušičky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?