TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ako dokladne vam ocisti vas cleanser vasu pleti? http://www.youtube.com/watch?v=jA-5-1...
Odpovědět
No přenadherně voní. A je super. A vyhovuje snad každému i ty co mají citlivou pokožku. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja si pri cisteni tvar do teglika nedavam, ale pobavilo ma to
Odpovědět
Profilova fotka
@petralta no, savo by posloužilo obdobně :-D @alalu1 zajímavé, musím zapsat a v létě očuchat a případně zakoupit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun: no, mozne to je :-D. Ale rada sa necham od teba poucit tvojimi vedomostami, ako moze byt savo prospesne pre ludsku plet :-D. V pripravku vo videu bol pouzity aktivny 10% vitamin C. Zienky, co pouzivaju kozmetiku s vitaminom C su azda v domneni, ako dobre sa staraju o svoju plet, akurat, ze to pre ne urobi minimalnu sluzbu, ak vobec nejaku. Vyrobky, ako cistiace a tonizacne vody alebo pletove sera su na baze vody. Produkty su dobre len do takej miery, do akej za nimi stoji veda. 10% aktivny vitamin C dokaze plet ocistit od makeup, necistot, potu a mazu dokladne. Je to pro-kolagenova zlozka, znizuje tvorbu jemnych linii a vrasok, rozjasnuje plet a zlepsuje pigmentove skvrny, spevnuje pokozku. Je namiesany v mnozstve kozmetickych vyrobkov, ale pokial neviete o nom jednu dolezitu vec, alebo vas to v skole neucili - a to - ze je rozpustny vo vode, tak vedzte, ze to tak je. Ale tak, ako je C-cko nasmu telu prospesne, tak je aj vysoko nestabilne nielen pri vysokych teplotach, ale aj v kombinacii s vodou (kedze sa v nej rozpusta, tak sa v nej dlho aktivne neudrzi) a s kyslikom. Vysledkom je, ze sa znizuje jeho schopnost efektivne pracovat na pokozke. Ak je namiesane v prostredi bez vody, dokaze si zachovat svoje aktivne vlastnosti, urobit svoj "job", ktory sa od neho ocakava a peniazky nie su vyhodene len tak von oknom, ale rozumne investovane do kvalitnej a ucinnej kozmetiky.
Odpovědět
Profilova fotka
tu sa reklamuje NuSkin ako pozerám :-D :-D :-D :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Akonahle spomenies akukolvek kozmeticku znacku a doporucis vyrobok, tak jej robis reklamu ;-) Pozri hned na stranku c.1. Tam to zacina :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@petralta Já jsem ale nikde netvrdila, že je savo prospěšné pro pleť, jen že by to v kelímku taky odbarvilo :-p No ale stejně furt nechápu, o co ti jde, už teda vím, že jsme nejspíš nedávali ve škole pozor a že používáme špatné přípravky a máme špinavé obličeje... a dál? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som NuSkin vyskusala, ale co ja viem... nepresvedcilo ma to. A ani to, ze niekto napise nabiflovanych 10 fraz, ktore nejak spolu nedavaju zmysel. Takze ostavam pri svojej osvedcenej chemii na baze vody a oleja. Fuj na mna :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun: samozrejme , v kelimku by odfarbili vodu aj ine chemicke cistiace prostriedky pre domacnost 8-). Postla som to preto, lebo nazov temy je Top kosmeticke vyrobky...Na porovnanie test poukazuje cistiaci ucinok vitaminu C, resp. cleansery s ich obsahom. Test, ktory vysiel s oranzovou vodou, bol cleanser od Shiseido s obsahom vitaminu C. Shiseido sa zaraduje do top kozmetiky. Takze vycisti, ale nevycisti ;-) .
Odpovědět
Tak já se neobejdu bez makeupu od Esteé Lauder, Double Wear, to je prostě moje nej nej nej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petralta a to jako že něco odbarví vodu je důkazem, že si to mám kydnout na pleť a je to lepší? =-) Přijde mi to jak reklama na prací prášek s mastnou skvrnou... Každé pleti sedí něco jiného a myslím, že cílem kosmetiky není jen "dokonale vyčistit", to by totiž pak stačilo to savo, ne? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ifoun: Urcite si davas na plet to, co si myslis, ze je pre nu najlepsie a domnievam sa, ze tak robime vsetky. Pokial sa tak nestane (ocakavany vysledok sa nedostavi, alebo clovek zareaguje alergickou reakciou apod.), tak hladame dalej. Cielom kozmetiky nie je len dokonale vycistit, ja to ani nikde netvrdim, ale je to jeden zo zakladnych krokov starostlivosti o plet. Nie je najdolezitejsi. Oni su dolezite vsetky (cistenie, tonizacia, vyziva, ochrana a hydratacia).
Odpovědět
Profilova fotka
Už x let řasenka Max Factor 2000 calorie :-) Bioderma micelární voda. Pleťové krémy Esteé Lauder.
Odpovědět
ahojte dievcata, poradi mi niektora s vas co robim zle?? :-N pouzivam krem hydramax+active nutrition chanel nan make-up vitalumiere aqua + nejaky ten pudrik vzdy na vrch, ale problem je ten ze po 3 hodinach moj make up vyzera strasne oschnuto, velmi v okoli obocia (to hned po 30 minutach) a inak po celej tvary. myslim si ze mam velmi suchu pokozku - preto aj ten extremne hydratacny krem ale stale efekt ten isty...viete my nieco odporucit ako - alebo co je pricina toho? je nieco co by som mala pouzivat okrem kremu a makeupu? ja som v tomto uplny blbec a absolutne netusim ako to nanasat spravne a hlavne co pouzivat. este otazocka samostatny make-up nekryje perfektne, je este neco co sa moze dat ako stredna vrstva? na zakrytie bodiek-vyrazok som si kupila od YSL korektor ale velka nespokojnost ja neviem je nieco co sa da naniest pod make up a pri nanasani tekuteho make-upu sa to nezmyje-nezotre? a tiez mam na zakrytie kruhov pod ocamy touche eclat, tiez neviem neoslovilo ma to :-( ja uz vazne neviem co pouzit a ako to pouzit aby efekt bol dobry :-( budem vdacna za akekolve rady. moooooc dakujem @ifoun ty vies o kozmetike velmi vela mozno by si my vedela poradit? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@dodorka primárně bych řešila tu suchost pleti - pořádně pít, kvalitně mazat, popužívat masky. Mně pomáhá přidat k tomu i peeling (ten je fajn použít i přes obočí, aby ta oblast nebyla na okrajích oschlá, pak se tam drží makeup a je tam barevná hrana). Prostě aby byl základ hydratovaný a promaštěný - za mě funguje Nutritic od La Roche (ten 5%). Osobně nepoužívám skoro vůbec pudr, protože mám pak pocit suchosti, maximálně s ním poťupám nos a místo, kde mám korektor, aby to dýl vydrželo. Je to ze začátku nezvyk, ale ten pocit je pak příjemnější. Makeup po nanesení vypadá leskle, ale jak se usadí, tak je to oka. Pokud chceš víc zakrýt, tak buď korektor, ale ten může způsobovat suchost, takže bych volila pod makeup ještě bázi - na suchou pleť je fajn Dermacol, nestojí moc peněz, za zkoušku to stojí Na kruhy pod očima moc neporadím, zatím nic zázračného neznám :( Teď mám clinique, ale efekt bohužel žádný. Lepší byl za mě korektor od Lieracu.
Odpovědět
Profilova fotka
@dodorka Na suchou pleť mi výborně funguje už mnoho let výživný Norkový krém v kovové tubě od lékařské kosmetiky. Neošklíbat prosím ;) vyzkoušela jsem toho spoustu a nic tak nepomáhá. S přibývajícím věkem ho akorát kombinuju s estée lauder proti stárnutí. Ale bez norkáče za 50,- Kč nedám ani ránu ;) Makeup je skvělý infalible od loreal. Nanést, nechat vstřebat a pak poťupkáním přidávat na místa, co chceš zakrýt. Krycí a opravdu držící je lasting performance od max factor, ten vydrží uplně všechno , ale pro suchou pleť chce dost podmastit a pozor na masku, doporučuju spíš na večer. Pokud ti bude stejně makeup sesychat, tak si namaž dlaně mastným krémem (norkáč :-)) a přilož je jemně na ty suchý místa, klidně i víckrát přes den, docela to pomáhá. ;)
Odpovědět
@ifoun dakujem ti za spravicku :) Nutritic od La Roche (ten 5%) urcite skusim a s dermacolom je trosku problem pretoze v uk nemozem kupit, da sa sice cez net, ale neviem ako by sedel odtien, aj ked nan by siel make-up.... nevies poradit este nieco co by bola celkom dobra alternativa pod make-up na zakrytie? na cene nezalezi :-D @alishka aj tebe dakujem moc za odkaz, je pravda ze niekedy tie lacne veci su aj najlepsie :) ja vsak bojujem s tym ze som v zahranici a k cesko-slovenskym produktom nemam pristup ;-( loreal som pouzivala roky ale nakoniec som s neho presadla na chanel. som s nim viac spokojna, az na to krytie to nieje uplne perfektne a lasting performance od max factor urcite skusim najblizsie v obchode :-) ak vas estte nieco napadne tak prosim napiste. nakoniec este jedna otazka mohol by my pomoct toner?
Odpovědět
a co vlasova kozmetika? hlavne teda tie finish produkty, styling atd .. predpokladam, ze nie kazdy ma suepr vlasy po dofukani :D
Odpovědět
Profilova fotka
@keira ja používam a veľmi som spokojná s vlasovou kozmetikou L´OREÁL PROFESSIONNEL
Odpovědět
Profilova fotka
@dodorka Báze je bezbarvá, nebo většina, barevné jsou treba Givenchy, ale je treba nazelenalá - kvůli korekci. Já mám ráda ještě bázi od LOrealu - kupuju normálně v drogerce, ta bude určitě i v UK. Chanel makeup je skvělý, tam si myslím, že to je pro suchou pleť skvělá volba. Obecně bych nešla moc do mastění, ale víc do hydratace. @keira nepoužívám nic, dřív jsem používala tužidlo ve spreji od Welly, takové modré, Crystal tuším se jmenovalo. Jenže ho přestali dělat. Od té doby nepoužívám nic, protože jsem na nic ještě nekápla :(
Odpovědět
ja rozmyslam napr na d niecim takymto: http://www.feelunique.com/p/TIGI-S-Fa... proste ako si ozmyvam vlasy (sampon, kondicioner), sem tam vyzehlim, dam nejaky ten pripravok na ochranu vlasov .. ale na zaver mi chyba este take nieco, aby som nemala vybuch na vlasoch, aby boli leskle a trochu padli, kedze ja mm napr velkmi huste vlasy ... a nepoddajne :-S
Odpovědět
alebo redken: http://www.feelunique.com/p/Redken-Al...
Odpovědět
Profilova fotka
@keira já používám jen šampon a kondicionér, před foukáním tekuté krystaly od Brelilu.
Odpovědět
baby aka znacka sa vam osvedcila na plet rozsirenymi pormi, ale nie mastna, skor normalna az sucha...vacsina vyrobkov proti rozsirenym porom je na mastnu plet a to ja nemozem :(
Odpovědět
@dodorka dosť možné, že máš problém s make upom, nakoľko Chanel Vitalumiere Aqua má veľké množstvo alkoholu, ktorý vysušuje a dráždi pleť /skús testnúť veľmi podobné od Estee Lauder Invisible, Kanebo Fluid Finish/ korektor na drobné nedokonalosti (nie na kruhy) odporúčam /Estee Lauder DW, Urban Decay-v tužke/ na kruhy je dobrý Givenchy Mr. Light, Guerlain Precious Light alebo potom lacnejší od MAC, bobbi brown, jo keď si v UK tak skús aj ultralacný v boots/superdrug collection 2000 korektor ;-)
Odpovědět
@pami2 tie póry len tak nezmiznú pokiaľ sa ti radikálne nezmení typ pleti alebo nebudeš mať nejaké hormonálne zmeny, takto môžeš len prispieť k ich zmenšenie, res. znížiť viditeľnosť. Takže kozmetiku primárne s BHA+AHA murad, obagi, md formulations, ahava.. na prescription tretinoin /Retin A/, nejaký ten pore minimizer : clinique, md formulations, dr. brandt, perricone. Prípadne skúsiť mikrodermabráziu :-)
Odpovědět
Já používám kosmetiku La Roche Posay a Biotherm....ty se mi osvědčily. Mám citlivou pleť takže dost mi trvalo než jsem našla to co snáším dobře. Od Vichy pouze make-upy použávám, jinak mi příjde ta značka v porovnání s tím co mám ted méně kvalitní.
Odpovědět
Profilova fotka
@alishka Taky mám norkový krém :) Akorát teď jsem nějak "podlehla" a nakoupila si Nutriskin denní, noční a oční krém od Garnier...uvidím, jestli to něco udělá. Jinak používám micelární vodu od Biodermy, ta je fajn.
Odpovědět
Ahojte,mate niekto skuse nosti s makeupom od YSL????Mala som aj dior forever,e.lauder double wear light,chanell vitalumiere,shiseido chcela by som vyskusat nieco nove,mam rada tekute makeupy mam zmiesa nu aj citlivu plet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?