TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@casy zalezi na konkretnych produktoch, lebo niektore veci su zase ozaj drahsie, ako asi u kazdeho shopu, nieco je lacne tu, ine zase tam....vzdy treba porovnavat viacero moznosti...hoci by som uvitala stranku na ktorej nakupim vsetko co by som chcela za super ceny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun maska je super, sice sa tam pise, ze aj na ocne kontury, ale to nabuduce asi vynecham, trosku ma pod ocami stipala... ;-) ale inak som spokojna
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta výborně, děkuju za recenzi, asi přidám do dalšího nákupu. Poslali mi omluvný kupónek na slevu, tak to využiju (sice 5 procent je prd, ale lepší než nic, že...) Musím si objednat znovu balzám v kyblíčku od Korres, je boží, hezky jemně barvevný...no a já ho po týdnu někde zašantročila, grrrr.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ahoj, od korres ktory balzam pouzivas? lebo pisu ze su farebne tak aby som nemala nejaku divoku farbu na perach:) pozdava sa mi jasminovy....nemala si ho? a objednavas z feelunique?
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka měla jsem ho z lookfantastic, měli ho v lednu asi za 3,5 libry. Měla jsem ten v kelímku mangový. Barvý to jenom trošku, taky jsem měla hrůzu v očích, když jsem viděla tu oranžovou abrvu :-D Ale chystám se právě na jasmínový.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun Korres moc nepoznam, musim to preskumat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bože, co jsem to napsala za hnus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka a nekupujes Korres priamo v auparku? alebo si to tam chod aspon nazivo vyskusat a pozriet, tie balzamy tam maju ;-)
Odpovědět
Holky, prosím, vy se tu vyznáte - jakou jste měly nejlepší bázi pod make up a hydratační krém pod make up ? Mám make up od La Roche P. Pleť mám suchou - dělají se mi šupinky, ale mastící se v T-zoně. Tak mívám problém s tím, že mi pudr zvýrazní ty šupinky, potřebovala bych krém nebo bázi hydratační... Děkuju moc !! ;-) Cenově jako ten La Roche třeba, dražší kosmetiku už asi ne..
Odpovědět
@fangi krém určo L occitane shea butter s 25% podílem bambuckého másla, je nejskvelejší na světě
Odpovědět
@lucenek Hoď mi odkaz prosím, děkuju moc!
Odpovědět
@fangi http://www.loccitane.cz/vyzivny-denni... mám ho druhým rokem perfeiš, moje TOP za ty prachy stojí a vydrží
Odpovědět
Článek se načítá
jen má nový obal já mám ještě ten postaru
Odpovědět
@lucenek Díky moc, vyzkouším ;-) Kdyby měl někdo ještě nějaký typ, budu ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nezkoušely jste některá na obličej ole j z granátového jablka?? mám chuť ho zkusit. salus dělá granátové jablko obličejový olej - je to směska více různých olejů. Já mám zálusk na čistý 100 % od Primavery, ale je děsně drahý:(.
Odpovědět
Holky poradte aký makup a celkovo aké svadobne líčenie mám vybrať ked sa na tvari v lete rýchle spotím.Kôli tomuto problemu žiadne makeupi nepoužívam len ceruzku .Ale ako nevesta nemôžem byť nenamaľovana predsa.Podotýkam kozmetička ma príde malovat domov. vdaka
Odpovědět
Profilova fotka
Dandy26: použila bych fixátor očních stínů i makeupu nebo podkladového krému (např. Fixátor podkladového krému oriflame) to samé existuje i na oční stíny, které pak drží déle. Pokud vás přijde líčit kosmetička, ta by to měla znát. Pro vás tip do budoucna, kdybyste chtěla chodit nalíčená, použijete ten fixátor a stíny a makeup krásně drží ;) :-)
Odpovědět
dandy urcite dobru podkladovu bazu pod makeup, taktiez pod tiene, makeup urcite nieco dlhotrvacnejsie, napr. Revlon Colorstay, tiene tiez by som volila nestieratelne , taktiez aj ostatne licidla .. no ak mas vizazistku znalu svojej prace a povies jej o svojom probleme, tak by to mala v pohode poriesit
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoznačně MAC, dělají výborné make-upy, krásně kryjí a hodně dlouho vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dneska rozšoupla a vyplenila Marionnaud - mám Airbrush Concealer od Clinique v barvě fair, jsem moc zvědavá. Chtěla jsem i nějaký peeling, Clinique 7 day srub jsem zavrhla - stál 700, to mi přijde na takovou blbost dost, tak jsem si vzala nějaký od Marionnaud. Pak ještě base, top a lak 494 od Jessica, hrozně příjemně se s tím pracuje, jsem zvědavá na výdrž. Btw: nemáte někdo už paletkuod UD Naked 2? Dost si na ni brousím zuby :-D A taky si musím někdy zajít do MACu pro tu tvářenku. Kolik tak u nás stojí? Nebo mám radši počkat na výlet někam za hranice?
Odpovědět
Profilova fotka
babulky uz ste skusali niektora ten "zazrak" menom BB cream, oplati sa to kupit? a odkial objednat, aku znacku? a vobec ako sa v nich vyznat? no vela otazok mam :-D :-D :-D
Odpovědět
@ifoun ja som namakko z peelingu md formulations face&body scrub /15% kyseliny glycolovej/, je vynikajúci - v super objeme UD paletku som pozerala-nepáči sa mi, ale mne sa nepáči ani 1-tka :-D zato ceruzky UD On Glide Shadow Pencil sú uplne parádne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada moje kamoska ho pouziva (BB od Garnier) a je moc spokojena. Ja jsem ho parkrat zkusila, ale jelikoz mam celkem mastnou plet, tak mi nevyhovoval - prislo mi, ze se moc lesknu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada a o co prosím jde? @eryykah to je ale peeling na bázi kyselin, ne? To já nechtěla, chtěla jsem zrníčka. Kyselinu mám v nočním krému :-D A taky doufám v březnu zajdu na nějakou větší koncentraci k doktorce x-)
Odpovědět
@ifoun nieje to na báze kyseliny, sú tam zrná :-D aký máš nočný krém?
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ja mam BB Cream od Erborian uz asi rok... nechapem tento boom okolo toho teraz, znacka, ktora este nezacala vyrabat BB cream, nech sa prihlasi u sudruha Zincicu :-D inak spokojnost velka,i ked v zime ten svetlejsi odtien (maju dva) je mi takmer moc tmavy (akoze, da sa, ale je to fakt na hranici) tu je linka http://www.erborian.com/index.php?pag... objednavala som ho z lookfantastic, ale teraz ho tam nemaju
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun BB - Blemish Balm, je to druh kremu s viacnasobnym ucinkom, spaja hydrataciu, krytie, rozjasnenie, UV ochranu, pripadne aj dalsie ucinky ako liecbu nejakych koznych nedostatkov v jednom produkte, takze nemusis rano davat krem, korektor, make up, rozjasnovac, ale proste das si len tento BB krem, je to velka vychytavka v kozmetickom svete momentalne, v nasich koncinach este neobjavena, ale ked si do googlu zadas BB cream, vyhodi ti plno odkazov ;-) postupne s tym prichadzaju vsetky kozmeticke znacky, momentalne to uvadza na trh aj u nas Garnier, ale to urcite nebude ten pravy BB s naozaj pravymi viacnasobnymi ucinkami, naozaj dobre budu asi produkty od firiem ktore s tym prisli a ja by som prave chcela vediet ktore sa oplati kupit, teda ktore budu mat ten super viacnasobny efekt...
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta a teda aky efekt vytvara na pleti? kryje dostatocne? hydratuje tak ze nedavas uz denny krem?
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah Neostratu. Střídám s Nutricou od LRP 5%. @laleeta @bellada aha, tak to mě moc neláká, nemám rádá všechno v jednom (i u tablet do myčky mi to vadí :-D ). Dneska jsem zkoušela ten korektor od Clinique a moc fajnové :) A lak zatím drží velice dobře, jsem z něj pozitivně překvapená. A prubla jsem i peeling a bezva, takže včerejší nákup se podařil :) Že mám objednanou sadu Sigma štětců už se bojím říct nahlas, abych neměla černé svědomí :-D Naked nechám na příště a do MACu se snad podívám v Itošce, doufám, že to tam bude levnější jak u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun mne sa celkom osvedcil peeling z Matisu tento http://www.matisbeauty.co.uk/Matis/Pr... teraz mam toto http://www.lookfantastic.net/dermalog..., akoze peeling a maska v jednom, ale nic moc, uz si ho neobjednam... to uz radsej toto http://www.lookfantastic.net/dermalog... mala som vzorku a bola super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?