TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krem na tvar-Matis reponse jeunesse- je bozsky...,na oci- Clinique all about eyes, odlicovac- miceralka od Biodermy z dekorativky stale striedam, nemam nic uchvatne...mascara Lancome hypnoska, teraz som objednala YSL s efektom umelych rias- tak som zvedava, make-up momentalne colistar- ale nic moc, rozjasnovac Mary Kay - ten je super konkuruje YSL touche eclat, puder tiez Mary Kay, licenka Burjois, ceruzky Gosh... naj sampon pre mna je Vichy Dercos, lebo iba ten mi zabera na lupiny a skusala som uz vsetky, tak ho pouzivam s prestavkami uz 8 rokov a top pre mna je teraz vona na leto- La prairie cellular energizing body spray. Nie je to parfum, je to telovy sprej, ale nadherne vonia a vydrzi velmi velmi dlho, tak ho pouzivam namiesto parfemov, a tie stoja na policke :))
Odpovědět
Ahoj holky, super téma. Chtěla bych se vás zeptat,již několik let hledám kostmetiku, která by mi vyhovovala, ale stále se mi nedaří. Mam docela problematickou pleť navíc mastnou, ale pokaždé když si koupím nějaké čistící přípravky tak mi vyskočí taková slabá zarudlá vyrážka, mam 3.9. svatbu, nevíte o něčem co zabere fakt rychle? Chodím i pravidelně ke kosmetičce, ale stále se mi nedaří, navíc jsem si teď objednala docela drahou kosmetiku s aloe vera a i na tu jsem vyrážku dostala, což se divila i má kosmetička, říkala, že na aloe má špatnou rekaci málo kdo.
Odpovědět
Profilova fotka
@domca1221 doporučuju Clinique...neparfémované, nedráždí pokožku, úžasné. Měla jsem neustále dermatitidy a zabírala jen mastička s kortikoidy...pak jsem si koupila speciální krém od Clinique a už 2 roky nepoužívám nic jiného. Fakt můžu doporučit.
Odpovědět
@hayete moc děkuji, hned se na něj podívám , už jsem do toho vrazila takových peněz a vše mi doma leží nebo to vyhazuji, tak doufám, že už konečně budu spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemate nekdo zkusennosti s kosmetikou Sheer Cover? (mineralni pudrovy make up). Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@domca1221 zastav se v Sephora nebo přímo Clinique a popros je o vzorek, ať to napřed vyzkoušíš. Mají i řadu na mastnou pleť. Já používám Redness solution (je to proti červenání - růžovka) a za nic bych neměnila. Na odličování používám z lékárny Bioderma - Sensibio. Opět bez parfemace a odlíčí super i řasenku :)
Odpovědět
@hayete moc děkuji, ale nejsem z Prahy, tak o ten vzorek asi nemam šanci, nevím zda to jde zaslat i poštou, objednáním na netu, nevíš? ale asi by to bylo lepší, nejdříve zkusit vzorek a až poté do toho investovat. Jsi hodná a děkuji za rady
Odpovědět
Profilova fotka
@domca1221 poštou to asi nepošlou :( ale měla by to mít každá větší parfumérie ve větším městě...FANN, Marionnaud...a pokud ti ne každý výrobek sedí, tak bych to fakt raději vyzkoušela, protože to není extra levné...a nemáš zač, hlavně aby to pomohlo.
Odpovědět
baby, ja by som poprosila o radu, hrozne sa mi mastia vlasy, každý deň si musím umývať, večer si umyjem a ráno ma už trošku mastnú zvrchu, už som si kúpila aj Bioderma šampón na mastné vlasy, takisto rôzne dostupné normálne šampóny, ešte sa mi tie vlasy pri česaní aj motajú, ťažko sa rozčesávajú ale kondicionér nemôžem použiť, lebo by sa mi mastili ešte viac, prosím pomôžte :(
Odpovědět
@cristin_7 Kup si v lékárně suchý šampón, já ho nosím v kabelce, protože mám taky dlouhé a mastící se vlasy. Nastříká se kdykoliv a vlasy vypadají zase dobře.
Odpovědět
@cristin_7 aj ja ti radim suchy sampon, ale mam uplnu vychytavku a to suchy sampon zn. label.m (dostanes v kadernictve), ten je uuuuzasny, ale drahy. lacnejsi a tiez super je suchy sampon zn. toni &guy. ja mam rovnaky problem ako ty, ale tento suchy sampon ma aspon na 1 den ochrani od neustaleho umyvania vlasov :-)
Odpovědět
@cristin_7 skús od lush: jumping juniper, seanik. A tiež odporúčam suchý šampón Label M je fakt skvelý, ale kukni aj :Batiste, Bumble&Bumle, Osis, Tigi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
odporucam znacku JOICO - hlavne K PAK seria - som velmi spokojna s touto kurou. mala som poskodene vlasy a toto mi super pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek bola si na tu kuru v salone alebo mas domaci kit? ja mam uz vyse pol roka domaci kit a neviem sa k tomu donutit:) leniva som:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka ja mam domaci kit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babeny, chcem si objednat z jednej super stranky nejaky dobry sampon a kondicioner. Najprv som chcela Schwartzkopf profesional radu BC, ale teraz ked vidim, ze su tam rozne znacky, tak zacinam vahat. Preto sa pytam, ci ma niektora z vas skusenosti so Schwartzkopfom, ja som mala vyrobky asi pred 6.rokmi, vtedy som si ich nevedela vynachvalit, len neboli viac na ne peniazky, teraz ma to znovu laka. Mam velmi dlhe jemnucke vlasy, ktore sa tazko rozcesavaju, chcela by som nieco dobre na rozcesavanie, na hustotu, ale hlavne na lesk :-)) poznate nieco superske? :-)
Odpovědět
Doporučuji REVLON! Dřív jsem nemohla vlasy ani po použití balzámu rozčesat, ale s Revlonem to je opravdu něco jiného!
Odpovědět
Ahojte,tak rada by som sa s vami podelila o skusenosti co som si stihla minuly tyzden dokupit,od macu som si kupila gel eye liners fialovu a ciernu proste bomba,cely den vydrzi na ociach,Bobby Brown krasne tiene levandulovej farby,kompakt mac studio fix velka spokojnost ako si ho rano dam tak vyzeram do vecera a nemusim sa prepudrovat a pod to pouzivam primer smashbox.Velmi sa pacia parfemy od JO MALONE ENGLISH PEAR AND FRESIA COLOGNE,tuto vonu budem mat na svojej svadbe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gelové linky mi byly doporučeny obyč drogérkové značky Essensia (nebo tak nějak), mají to v Rossmanovi asi za 70 korun, naopak MAC mi byly výslovně nedoporučeny - je to vysoká cena a brzo to vyschne. Ale zatím jsem Essensii nezkoušela, ještě musím sehnat štěteček od Inglotu. A třeba budeš mít s MACem lepší zkušenost :)
Odpovědět
Holky potřebuju opravdu dobře krycí a dlouhotrvající makeup a pudr, mam smíšenou pleť a na T zoně se dost lesknu....jenže nevim jakou značku, někdo chváli Clinique, někdo Vichy, Mac, Bobbdy Brouwn, Channel....jsem zmatená jak včela....co vy a vaše zkušenosti? Když příjdu do parfumerky budou mi vychvalovat to co prodávaj....dost jsem to podcenila.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alenka_ela ono to nemusí být něco "nekvalitního", ale většina přípravků z drogérky i kadeřnictví obsahuje silikony, které ty vlasy obalí. Na začátku super efekt hebkého a lesklého vlasu, jenže pak se to nabaluje víc a víc a vlasy plihnou, čím víc se pak o ně staráš, tím je to horší... takže bych radila zkusit něco bez silikonů. Začít třeba i levnějšími věcmi z DM (v té jejich alverde řadě), případně třeba Brelil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku běž do parfumérky a vyptej si vzorky. Budou se možná cukat, ale řekni, že to prostě potřebuješ zkusit. V Sephoře mají vzorky od výrobců, co nemají, můžou překydat do jejich minitestovacích kelímků ;-) Já naposled objevila Chanel a byl skvělý, zkus si nechat "natočit" :)
Odpovědět
Já používám šalvějovou řadu od Martina Gebhardt je to BIO kosmetika z Německa a doporučila mi ji kamarádka, co žije v Německu. Sama je alergička a hned tak něco nesnese. V Česku nebyla tato bio přírodní kosmetika dlouho k sehnání, ale teď jsem objevila obchod natusen.cz a tam mají kompletní řadu. Nejradši používám Šalvějový krém a chystám se objednat i něco z ženšenové řady. V lékárně jsem to neviděla.
Odpovědět
Holky, máte dobrou zkušenost s nějakým samoopalovákem nebo tónovacím tělovým mlékem, které byste mohly doporučit? Kdy je pěkná barvička a ne žlutá... Díky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 Ahoj, nechci být za "chytrou", ale když si dáš kondicioner jen do konců, tak by to sna na maštění vlasů nemělo mít vliv, ne? Já si teda taky vlasy musím mýt denně, ale s balzámem to opravdu nemá nic společného. Toť můj postřeh :-)
Odpovědět
@spaci ja si práveže balzam ani vôbec nedávam
Odpovědět
@slunicko333 Xen Tan Deep Bronze Luxe @alenka_ela kukni si Wella Professionals Enrich Volumising Shampoo for Fine to Normal Hair veľmi dobrý je aj kakaový Loreal Abondance de Cacao no a veľmi odporúčam môj najnovší objav Philip Kingsley Body Building
Odpovědět
@princezna_na_hrasku -kúp si na t zonu podkladovú bázu, alebo dobrý matujúci krém /nie z drogérky/ a pýtaj si vzorky: Dior Diorskin Forever-ak to neponáhľa, počkaj na novú verziu na konci zári, YSL Teint Resist, Estee Lauder Double Wear/Light, Mufe HD a kľudne skús aj drogérkový Max Factor Lasting Performance ;-)
Odpovědět
sampon: Kerastase Bio Bain Recharge makeup: La Roche Posay Toleriane ceruzka na oci: Miss Sporty pletova voda+odlicovanie: Bioderma Sensibio mydlo: Dove antiperspirant: spray Dove alebo Rexona Sexy telove mlieko: Nivea
Odpovědět
@cristin_7 ahojky, nepoužívat kondicionér je blbost, to tvůj problém nevyřeší. Při mytí se vlas jakoby otevře, a kondicionérem se zase krásně zacelí, tím že se mu vyhýbáš, těm vlasům ubližuješ o to více. Nepoužíváš náhodou šampony na zničené , nebo barvené vlasy? Ty bývají dost "těžké", vlasy se po nich rychleji mastí. Doporučuju umýt vlasy, použít vhodný šampon (viz.níže), opravdu důkladně!! opláchnout, vysušit ručníkem a pak nejlépe i fénem, aby se vlasy "odlepily" od hlavy, a pak také je super věc, nosit s sebou ten suchý šampon, nebo ho ráno použít, vydrží to celý den. Nemusíš kupovat žádný drahý, bohatě stačí za 20,-kč značka AMICA, která je na trhu snad už sto let. ;-) K těm šamponům doporučuji takové ty "lehké", pokud se bavíme o "profi", např. Goldwell - řada Pure nature, pokud nechceš tolik investovat, zkus třeba obyč z drogerky od Pantenne aqua light. Snad to trošku pomohlo, hodně zdaru ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?