TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@jema z feelunique.com, lookfantastic.com - poštovné zdarma, je to z UK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera som po dlhsej dobe bola v jednom shopping centre v BA a s milym prekvapenim som zistila ze konecne aj na SVK mame nieco nove pozitivne v kozmetickej oblasti :-D otvorili nam obchodik s kozmetikou Korres, jupiii x-) x-) :-N :-N zatial som si urobila iba taky prehlad co tam maju, mam uz ale vo vyhlade par veci, takze urcite je nakup isty ;-) pokial si dobre pamatam, tak ste tu niektore baby spominali, ze mate nieco uz odskusane, tak prosim napiste recenzie co sa oplati a co na vas urobilo dobry dojem ;-)
Odpovědět
prosím vás baby, odkiaľ objednávate Smashbox? Našla som ich stránku smashbox.com, ale v Shipping sa nepíše, žeby zásobovali aj Európu, okrem UK. ďakujem :-)
Odpovědět
@bellada aspon v Ba vam to trosicku oziva, tu zial, ako 100 rokov za opicami.. od Korres nemam zatial nic, no na roznych forach som citala chvalu na viac ich vyrobkov ( myslim, ze ich tiene, ruze ale aj nejake makeupy ) @evinkka Smashbox podla mojich skusenosti rozne z eshopov z USA ( pozor na limity ), alebo potom Ebay
Odpovědět
@bellada mala som rozjasňujúci make up - je skôr na suchú pleť, najbledší odtieň je dosť tmavý, takže nič pre bledule, ale čo ma najviac hnevalo bola jeho silná parfumácia, musela som sa ho zbaviť, balenie tiež nič moc, bez pumpičky, so širokým otvorom, takže niekedy som vyliala viac ako mi bolo treba a nakoniec ani moc nerozjasňoval korektor Wild Rose - až na výber odtieňov som s ním bola spokojná, teda ale nemám kruhy ako podkovy, tak zas neviem napísať, či by ich zakryl :-D krém Wild Rose- taký neutrál, nejako ma neuchvátil, tiež som ho posunula mame čo sa mi veľmi páči z kozmetiky je bronzer a maslo na per Lip butter- mala som guavu, sprcháče pekne voňaju Inak sa da Korres kúpiť už dlhšie cez web na profimede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada cauki bell ja som pisala viackrat skus vyhladat dla nicku a korres ci pojde ale urcite masky....jak na vlasky tak na tvar :-) 8-)
Odpovědět
@casy ďakujem ;-) , zatiaľ som našla len allcosmeticswholesale.com, ale tam nemajú to čo hľadám, tak budem "surfovať", ... ale díky ;-)
Odpovědět
@evinkka skus aj Ebay... inak pri tom shope, co si napisala, je postovne dost drahe,najnizsie 16dolarov
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím při pondělku :) Byla jsem včera v Sephoře koupit odličovač od Clinique a zároveň jsem chtěla očíhnout nový makeup - požádala jsem o vzoreček Chanelu, nějak se paní moc nechtělo, ale trvala jsem na tom, takže mi vymáčka dva vzorky Chanelu odstín 20, jedno byl nějaký Vitalumiere a jedno něco obdobného více krycího. Bohužel už mi k tomu nenapsala popisek :( Oba byly kolem 1350. Takže můj dotaz - máte některá tip, které by to mohly být? A druhá věc - jakou máte zkušenost? Já zkouším dneska ten víc krycí a je to lahoda, heboučký, hezky se roztírá, žádná maska (ale já ho nedala moc, tak možná i tím), jen divně voní, teda spíš mi přijde jak naprosto bez parfemace.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapomněla jsem na důležitý dotaz - kde zakoupit? Na Jahodě ee, je to přes limit, to by to šlo zas dva měsíce, hrozně se to prodražilo a kdo ví, kde by to v tom vedru leželo :( Na Feelunique Chanle bohužel vůbec nemají.
Odpovědět
Ahojte, potrebujem poradiť nejaké prípravky na tvár hlavne make-up , púder príp. nejaké bázy a korektori...Potrebujem krycí dlhotrvácny zmatnujuci make up príp. púder :-|
Odpovědět
@ifoun mohol by to byť Chanel Vitalumiere a Teint Innocence kombinácia - možno ešte Pro Lumiere, ale ten bude teraz nahradený, tak asi nie. http://karlasugar.net/2011/06/sneak-p... Mat Lumiere/Lift Lumiere-jedine, že by si vyslovene žiadala zmatňujúci, liftingový.. Ja som skúšala všetky, používam teraz na leto Vitalumiere Aqua a som moc spokojná, moc nekryje, ale na leto je ok. Vitalumiere- je super na suchú pleť, robí dewy efekt. No jedine asi cez ebay alebo v parfumérke, majú kadejké zľavy teraz, tak by sa ti mohlo podariť ho kúpiť aj za lepšiu cenu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eryykah díky, asi bude nejlepší, když si skáknu dneska do druhé Sephory a kouknu, co to je. Doufám, že to budou mít ve stojanu poskládané stejně :) Já mám dost suchou pleť, takže zmatňující nepotřebuju. Ale mám samé slabě krycí a chtěla jsem zkusit něco víc krycího a není to vůůůbec špatné :) Ale ještě jsem od nich nezkusila ten míň krycí, tak nemůžu srovnat. Srovnávám jen s Dior Nude (ten mám doma vzorek v barvě 30, tak jsem zvědavá, normálně používám tuším 23 a teď už je moc světlý).
Odpovědět
chcem pochváliť očný odličovač bliss lid + lash wash makeup remover, je aj pre nositeľky kontaktných šošoviek, nenecháva mastný film, ddbre rozpúšťa make up a odličovanie je celkovo veľmi príjemné :-)
Odpovědět
@ifoun no napríklad ten vitalumiere aqua má takú vodovú konzistenciu, treba ho dobre premiešať, lebo inak z balenia vylezie len voda/olej - tak ten som vylúčila, ten je úplne najmenej krycí- na suchú pleť len s dobrým hydratačným základom. Alebo si počkaj na novinku, ktorú som poslala v linku, vyzerá veľmi dobre, tiež čakám naň ;-) @amia2011 v akých cenových reláciach by si chcela make up a ost. ?
Odpovědět
@eryykah v strednych, nič drahe,,, niečo v primeranej cenovej kategorii a zaroven aj kvalitne
Odpovědět
@amia2011 podkladová báza: Urban Decay De Slick, Bare Escentuals Prime Time Oil Control, Clinique Pore Minimizer , pripadne z drogerkovych Loreal Studio Secrets, Avon Magical Fx, Dermacol Satin Make up base make up: Clarins Everlasting /odtiene si mrkni v parfumerke a objednaj z feelunique napr., Vichy NormaDerm, Max Factor Lasting Performance, Clinique Even Better/Anti Blemish, Manhattan Perfect Cover, Maybelline SuperStay, Dermacol 24h Control - z najlacnejšej katagorie Ak by si chcela investovať, tak Estee Lauder Double Wear, YSL Teint Resist ;-) puder Clinique Stay Matte/Face Powder, Manhattan Soft Matt, Dermacol Invisible Fixing..
Odpovědět
@eryykah dakujem popozeram :-)
Odpovědět
@eryykah aha, takže poštovné je zdarma? Aj keby som si objednala len 1 krém? A oplatí sa to viac kúpiť tam? Nemám s tým skúsenosti, ale keďže som strašne bledá a mám ísť na dovolenku, kde sa pravdaže ani tak neopálim, tak by som chcela vyskúšať nejaký super samoopalovák, čo vydrží aj kúpanie v mori a hneď nezíde.Dik za odpoveď! :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@jema jasne aj ked objednas len 1 produkt, teraz maju aj offer code, pri objednavke za 25 zlava 3gpb BRIGHT3, za 40 zlava 5 gpb BRIGHT5, za 60 zlava 7gpb BRIGHT7 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Viete mi poradit nejake velmi dobry dlhotrvajuci makeup? Rozmyslam, ze si svadobne licenie budem robit sama, tak chcem nieco co vydrzi:)
Odpovědět
@kacennnka ahoj, zakladom toho, ze by Ti mal make up vydrzat je dobry podkladovy krem, alebo nejaka baza. ja mam vybornu skusenost s bazami od Guerlain, ale ak by si chcela nieco lacnejsie, tak aj Loreal ma svoju radu podkladov. stoja okolo 12-15 eciek.
Odpovědět
Ahojky, potrebujem poradiť... Chcela by som si kúpiť Urban Decay Eyeshadow Primer Potion... vie mi ho niekto zohnať? Ďakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkka skus sa opytat v marionaud parfemke, lebo v CH si ja kupujem v tej istej, mozno sa to bude dat aj cez slovensku marionaud objednat
Odpovědět
@fabiana kupis ju na lookfantastic.com
Odpovědět
@casy Jej, super. Ako tam funguje objednávanie? :DDD
Odpovědět
Ďakujem, už to mám objednané. :)
Odpovědět
@fabiana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak jsem dneska zabrousiola do francouzské lékárny a koupila si tento krém http://www.feelunique.com/p/Lierac-Su... za tutéž cenu, přitom na malém městě na pobřeží, ale žádná turistická přirážka... Měli tam v lékárně můj oblíbený Nutritic od LRP za 11 euro (u nás přes 500), taky měli Biotherm, L'Occitance, Sisley... trošku mě mrzí, že jsem to netušila dřív a trošku se nevyřádila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?