TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám doma novou paletku stínů od Inglotu - freedom system - 10 barev dle výběru... a jsou božííí :) A k tomu od stejné firmy štětec na linky - je jak normální štětec, ale konec je zahnutý, takže se tam přes řasy líp dostanete :)
Odpovědět
očné tiene zoeva.sk - milujem ich, už tri palety mám od nich, sú nezničitelnééé
Odpovědět
Profilova fotka
Nějaký tip po čem se podívat při nákupech kosmetiky ve Francii? Už mám ověřené, že třeba LRP Nutritica tam stojí polovinu, co tady. Ale přijde mi, že mají dsot značek, o kterých nevím, protože tady nejsou běžné. Psoledně jsem tak za hubana koupila Lierac krém na obličej SPF 50. Tehdy mi paní nabízela v lékárně ještě nějakou kosmetiku, kterou měli s bonusem, ale vůbec jsem netušila, o co jde.. bohužel.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun vo FRA urcite obzri znacky: Caudalie, Nuxe, Phytomer, St. Tropez - samoopalovaky, Thalgo, Ella Baché, je toho vela, ved vacsina dobrej kozmetiky je z FRA, aby som nezabudla tak moj oblubeny, ale u nas drahy Gernetic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada caff bell...gernetic odporucas?prvykrat som o nom pocula predvcerom,bola som na kozm. osetreni..celkom zaujimave veci mi vravela kozmeticka...chystam sa ale koncom septembra do incheby na interbeauty a viem ze tam budu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo z poslední doby zkušenost s Jahodou? Vybrala jsem tam rtěnku za 22,5 USD, se slevou, co teď nabízí a s mojí slevou za loajalitu, to je pod 20 USD, takže v pohodě se vejdu do limitu a nebudu řešit nic s celní poštou. Jenže tam na mě vybafla hláška, že předplácí DPH a přepočetli to na 490 kč, což je na hranici s tím limitem... já si nechci nic předplácet, jen chci, ať mi to pošlou :(
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka som bola parkrat na kozmetickom osetreni s Gernetic a parada, vybornu plet som potom mala, keby to nebolo take drahe, tak kupim aj na doma, nechcem si zobrat len nejaku jednu vec, lebo to nema potom taky efekt, chcelo by to aspon nejaku mini radu, ale nato musim nasetrit a setrenie nie je moja silna stranka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem na Jahodu psala a jejich řešení je, že mi vrátí to předpočítané DPH, ale jen u této jedné objednávky. No, takže když je tam teď 10 % sleva na makeup a 5 % mám bonus za opakovaný nákup, tak to akorát hodí na vrácení toho DPH u ostatních objednávek :( A já bych opravdu chtěla vidět toho šťastlivce, který si tam objedná něco nad limit a nebude to platit dvakrát včetně toho poplatku ČP za zpracování :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj babeny, mám jemné vlasy, naviac melírované. Vyskúšala som na rady iných vlasovú kúru značky Alverde s výťažkom z marhule a je vážne skvelá (kúpite v DM drogérke za 70,-kč). Nezaťažuje vlasy, neobsahuje silikóny a viditelne mám po nej leskejšie a zdravšie vlasy ;-) Je k dostaniu aj vlasová maska Alverde s avokádom, ktorú tiež velmi chvália, tú som však ešte nemala.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun suhlas s @bellada - Nuxe a Caudalie su aj moje oblubene a potom este aj Uriage to je kozmetika s termalnou vodou a z takej "obyc" drogerie Petit Marseillais - telova a vlasova kozmetika.ale moc moc fajn
Odpovědět
holky mate nejaky typ na dobre ocni stiny? Mela jsem Loreal a Bourjois, s tim jsem obojim byla moc spokojena. ted mam i Chanel a je to hruza a des :-| Premyslim nad koupi Lancome, mate nekdo zkusenost? A mate nekdo zkusenost s kosmetikou Clarins? Dnes jsem si koupila krem a odlicovaci mleko, v obchode me to na testrech nadchlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta super, zapíšu značky a pročmuchám :) Děkuju. @mitote já mám teď nově Inglot a jsem moooc spokojená, za mě příjemná konzistence, na mě barví akorát, dobře se pak rozmazávají hrany. Ceny fajné, výběr barev nekonečný :)
Odpovědět
Článek se načítá
@ifoun tu znacku vubec neznam, kde ji sezenu? Muzes hodit odkaz?
Odpovědět
@ifoun kde se da Inglot koupit?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jsou to Poláci., koukni na Inglot.pl, je tam odkaz na americký eshop, ale je potřeba zakoupit přes přeposílatele. Pak je jedna distributorka u nás http://www.inglot-kosmetika.cz/ Mně je kupoval kolega na služebce přímo v Polsku. Používá je u nás Simona Bártová, v zahraničí třeba Lisa Eldrige.
Odpovědět
@ifoun aha, to je blby, ja mam radsi, kdyz to muzu nekde omakat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to chápu, já si je omakala akorát na svatbě :) Pak jsem důvěřovala Simoně, ta mi poslala čísla barev (já jen řekla představu) a ty jsem si enchala koupit. Ale třeba to jde u těch českých prodejců ošmakat, ale chápu, že je příjemnější jít v klidu do obchodu... ale já věděla, že jsou skvělé, takže jsem to prostě riskla :)
Odpovědět
@ifoun to pak jo no...ja jsem v tomhle hrozna, ale jak to nemam na sobe tak tomu neverim a tim padem ani nekoupim :-) na netu nakupuji, ale vzdy si vse proste prvne prohlednu v obchode 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote což může být problém u věcí, které u nás nejsou dostupné... a že jich je mrtě, bohužel... :(
Odpovědět
@ifoun tak ja to myslim samozrejme ohledne kosmetiky :-) ale ja jsem celkove na placeni online srab, to je proste u nas prace manzela :-D ale asi az budu tehotna tak pojedem nakoupit do anglie nebo to aspon objedname online :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote já to taky myslela ohledně kosmetiky. I když to paltí i u ostatních věcí. Já jedu zítra otočku do Francie, tak doufám, že tam pořídím levněji makeup od Chanelu, online jsem ho nikde nevyštrachala :(
Odpovědět
@ifoun my letime do Parize v patek - za tyden. Da se ta kosmetika koupit levneji? Ja se docela tesim, manzel me slibil saty a nejaka kosmetika by taky nebyla k zahozeni
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote já si v Paříži koupila věci od MAC, byly tam mnohem lepší ceny než u nás. Akorát tam, kam teď jedem, MAC není :( Tak mě to trochu mrzí, potřebuju jeden štětec :( Dva roky zpátky jsem tam kupovala parfém za dobrou cenu, u nás předražená novinka, u nich v pohodě. A třeba LRP je tam za hubana, posledně jsem v centru Paříže kupovala Nutritic 5% za 10 eur, u nás stojí přes pětikilo...
Odpovědět
@ifoun no ja bych si prave rada koupila Clarins (nejake veci bohuzel dnes nemeli) a nejakou dekorativku, jeste bych nezavrhovala Chanel a neco od ni zkusila, rtenky jsou super, ale ty ocni stiny me hodne zklamaly :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun Inglot pouziva aj Marlena z Make up Geek TV, neviem ci ju poznas... @mitote, nechcem zovseobecnovat, ale modne znacky (Dior, Chanel, YSL) nemaju bohvieaku dekorativku (az na obcasne vynimky), vzhladom na to, ze to nie je primarne ich "predmet podnikania"... lepsie su klasicke vizazisticke znacky - MAC, Make Up Forever alebo Bobbi Brown :-) tolko moja skusenost a potvrdzujem, ze kozmetika sa tam oplati nakupovat 8-) .... jaj, hned by som sla, robite mi chute :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta hihi, to ses fakt trefila, pro mamku mám nachystané stíny od Diora, pro ségru jsem dneska objednala rtěnku od YSL a sobě chci zítra koupit Chanel Pro (nebo Perfection) Lumiére :-D Ale tak u těch dárků to beru tak, že jsou to věci známého jména a obdarované to vezmou spíš jako hezký dárek než BB nebo MUFE, kterážto jména nejspíš nikdy neslyšely... A makeup jsem zatím žádný lepší neobjevila... A Marlenu neznám, ale obhlédnu :) Lisa nějak s videama nezahlcuje, tak nemám co obhlížet :) A vyplatí se tam kosmetika a víno, jo a taky si chci koupit mlíko :-D Ne pleťové, ale obyč od kravičky ;-)
Odpovědět
@laleeta tak diky...me uz teda Chanel zklamal se stinama ale rtenky dobre, tak je porad nechce zatracovat :-) YSL jsem mela-mam rasenku a je to hruza a des :-| znacky, ktere jmenujes vubec neznam :-N jo holky jestli objevite skvely make-up tak sem s nim :-) a rasenku :-D ty YSL brzy vyleti oknem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja som prave nechcela vsetky "haute couture" kozmetiky hadzat do jedneho vreca :-D takisto som od nich vsetko neskusila, ze ano... a napriklad Chanel uz neviem jaky Lumiere make-up pouzivaju aj sestry Chapmanove vo svojich videach (alias Pixiwoo - na youtube) takze to beriem, ze je asi vpohode ;-) a mne sa lubia ruze Nude od Diora, brala by som hned, ale ja ruze nenosim, takze... :-| @ifoun to s tymi darcekmi znameho mena je moc pekne napisane :-) @mitote ja mam tento make-up http://www.feelunique.com/p/Clarins-E... odtien 103 mam zmiesanu plet a nemusim ho ani cez den prepudrovat, drzi statocne :-) ale neni to ziadna maska, je velmi prirodzeny... a moja best riasenka je High Impact Mascara od Clinique ale dost sme to riesili aj tu http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/n... :-) inak ja si z Fra nosim citronovu majonezu (znacka Benedicte) a avivaz :-D nastastie len ako koncentrat, nie v 5l flasiach ze ano... znacka Soupline Grand Air a samozrejme vzdy nejake vino, naposledy Savojsky Apremont
Odpovědět
@laleeta diky moc... ten make-up zkusim. Ja si dnes koupila krem na smisenou az mastnou plet ktera ma mit matny efekt od Clarins. Na rasenku se podivam. Ta YSL me nastesti tolik neboli, kdyz jsme ji dostala, ale od rasenky za skoro 800Kc bych cekala alespon to, ze se nerozmazava ]-( Mam v posledni dobe pocit, ze je jedno, jestli koupim kosmetiku za 50Kc nebo na 2 litry, ale ze jsou to vsechno kramy....asi porad hledam to prave orechove ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta @mitote tak jsem dneska zakoupila ProLumiere, o tom novém Perfection Lumiére neměli v parfumérkách ani páru :( Přikoupila jsem zrovna štětec na mekup od MUFE a odličovač Sephora na oči, aspoň prubnu něco nového. Potom Nutricu 5% za 11 eur a od Nuxe gel na odličování s medem. Dívala jsem se na řasenku Hypnose, ale byla tam moc drahá. A makeup potřebuju takový, co kryje (pigmentové skvrny), je na suchou pleť, vydrží a má barvvy se žlutým podtónem. No a jinak jsem si dovezla 8 litrů Arielu a 9 litrů mlíka. Aviváž nepoužívám, ještě tam kupuju takové cosi do sušičky, to u nás má jen DM, ale nedobré. Uf, lov úspěšný, ještě aby to sedlo na rypák :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?