TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alexandra33 ja mam tu Gosh, je velmi fajn som spokojna, ale ja mam hladku a suchsiu plet - ta baza ma vysoky obsah silikonu, takze ak mas sa lahko vyhadzas tato baza tomu urcite dopomoze :-( inak sa pekne nanasa a perfektne drzi make up, len si ju parkrat vyskusaj naneostro - treba zistit kolko jej naniest - das malo a make up nedrzi tak dobre, das prilis vela a lesknes sa ako vianocna gula...
Odpovědět
ja mam tu od lorealu aj od gosh...a nerozumiem preco, mozno ja robim niekde chybu, ale mne make up vydrzi dlhsie bez tychto baz...vzdy sa ulakomim na to, ze fakt plet vyhladia a je to super pocit, ale make up mi vydrzi ovela kratsie :-|
Odpovědět
Ahojte,tak vcera som si spravila nakup,chcela som vyskusat nieco nove.Dlhu dobu pouzivam na tvar lancome primordiale a chcela som vyskusat shiseido,kupila som si denny krem,este som ho nevyskusala,konturka na pery je uplne makkucka a vydrzi dlho na perach krasna jemna farba do ruzova,budem ju mat aj na svojej tiez shiseido,makeup na normalnu a kombinovanu plet teint double controle uzasny,vyzera velmi prirodzene a co je super,nelesknem sa a nemusim si dat puder tiez shideido,dostala som k tomu tasticku na sminky do kabelky,tester na ocny krem,nocny krem parada kupila som si maskaru lancome l extremme riasy krasne oddeli a predlzi,pekny prirodzeny vzhlad.
Odpovědět
ma niekto skusenosti s fixaterom makeupu?
Odpovědět
@keira myslíš třeba fix+ od MAC? Zkušenosti nemám, ale zajímala jsem se o to. Myslím, že se to hodí víc pro suchou nebo normální pleť, spíš ne pro mastnou.
Odpovědět
hura na jahode maju konečne kozmetiku Laneige x-) @kati0711 Shiseido pleťová kozmetika je neporovnateľne lepšia od Lancome ;-) za skúšku stojí aj Shiseido Perfect Refining make up, na leto je ideálny, ľahký a pre mastnejšiu pleť
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám být vypruzená, jeden balíček z Jahody mi na celní poště drží od začátku dubna a ještě ho ani nepředali k celnímu řízení. Paní na infolince mi řekla, že mám počkat.... achjo. Druhý balíček nemá trackovací číslo, takže ani nevím, jestli leží na poště, nebo jestli ho někdo ztratil :( Tímto se pro mě stává objednávka kosmetiky z mimo EU nad 22 eur docela nepoužitelná :-( S tvářenkou jsem to nakonec vyřešila tak, že jsem si při očumování v DM zksuila takovou do růžova od ALverde za kilčo a je moc fajn 8-) Pigmenotvé skvrny řeším na dermatologii, zatím to vypadá pozitivně :) Přikoupila jsem si navíc tónovaný opalovák 50 a moc fajn (BIoderma). Konec hlášení novinek od ifouna :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@ifoun já už čekám měsíc na gelový linky od Clinique, co jsem objednávala na Ebayi ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Snažím se sehnat sypký fixační pudr od dermacolu, neviděli jste ho někdo někde? vidím všude fixační jen kompaktní a navíc ve dvou barvách. Mně vyhovuje ten sypký, transparentní, ale už mi téměř došel:o/
Odpovědět
do mailu mi prisla nejaka spesl ponuka z jahody, ale tyka sa len krajiny Slovensko, Slovinsko, Bulharsko, Litva: predplatená DPH & rýchlejšiu dodávku a 5% zľavu Platíte to, čo vidíte Pretože DHP je predplatená, vaša objednávka sa nezdržuje dlhšie na colnici kvôli ďalšiemu poplatku. Objednávku samozrejme musíte precliť, ale môžete byť kľudní, že cena, ktorú vidíte v pokladni, je tá, ktorú budete platiť.
Odpovědět
Profilova fotka
@civet http://shop.dermacol.cz/dermacol-invi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Odporucam Liz Earle hot cloth clean and polish a super skin. ficim na nich zatial len dva tyzdne ale som strasne spokojna. moja chronicky presusena dehydrovana plet je skutocne ziarivejsia a hladsia :-) hladam niekoho kto tuto kozmetiku pouziva pre porovnanie skusenosti :-)
Odpovědět
@nextik tiež sa ho chystám skúsiť, dosť ho porovnávajú s No7 Radiance Boosting Hot Cloth Cleanser od Boots
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun aha díky, tak on je sypký, jen to dle balení nevypadá.. a začli ho dělat ve dvou odstínech.. Tak super.o)
Odpovědět
ahojte, viete niekto poradit, dat nejake vlastne skusenosti na vyrobky od Lancome? nemyslim vone, ale ak mate niekto skusenosti z make-upom, kremamy, produktamy na vlasy a pre muzov. budem vdacna za akekolvek info o vasej spokojnosti s tymto vyrobkamy. dakujem moc :-)
Odpovědět
@dodorka zatial som mala len dekorativku od Lancome a za mna spokojnost hlavne spiralka Hypnose, ceruzky na oci a lesky, hlavne Juicy tubes, makeupy tiez boli fajn, no ja som si akosi nevedela v parfumerke vybrat odtien pre mna
Odpovědět
@casy dakujem za info, ak to mozes kvalitovo porovnat z nejakymy inym vyrobcom koho by si dala este do tej istej skupiny?v debenhamse maju na nich akciu, pri tranzakcii darcek zadarmo (vyber z vela druhov vyrobkov) + extra darcek (odlicovacia voda v plnej velkosti), zaujimave darceky a vybrat by si clovek tam od nich vybral, len neviem teda ci aj spokojna budem s produktamy :) 3 dni dozadu si manzel hladal nejaky iny hydratacny krem na tvar ako je nivea (konecne), tak sme zbeli do debenhamsu a vybral si od clarins, tiez ich teda nepozname a pani hovori ze ak si vyberieme este nieco tak ze nas obdarcekuje, tak jej hovorim ze teda este ak poradi nejaky krem na ruky ze jej budem vdacna, tak teda poradila, ja som odskusala, ucet 40 libier a prislo darcekovanie - vyber 3 produktov z 10 v 30 ml velkostiach , ja som si vybrala krem na vrasky, hydratacny krem a relaxacnu kuru do vane ci sprchy, a ona nam dala este vzorecky pre manzela 2 krat balzam po holeni (moc sa ospravedlnovala ze ma len to) a mne 2 krat cistiacu masku vzorecky. neuveritelne, este nam dala k tomu aj platenu tasku od clarins, ak budeme spokojny urcite sa vdaka jej pristupu vratime :-) este raz prosim ak sa tu este niekto najde kto ma skusenosti z lancome prosim vas napiste, budem moc moc vdacna aby som vedela co planujem kupit ;-) dufam ze niekomu kto zije v uk sa moje info o dobrych skusenostiach z nakupovania zide, staci sledovat novinky a akcie :-) prajem vam pekny den
Odpovědět
@dodorka fakt mozem posudit len co sa tyka dekorativky... lancome je pre mna jedna z najlepsich znaciek, porovnavat je tazko, kedze neviem co mas odskusane, ja sudim skor produkty samostatne, nie znacku ako celok... ale lancome ma zatial este v nicom nesklamal... no rovnako som spokojna aj s Diorom, Estee Lauder, top je pre mna v mnohom Mac ... tie moznosti nakupu v Uk len ticho zavidim... tu na Sk to je uplne o niecom inom ( minimalne moznosti vyberu, velmi slaba siet predajcov, neochota, neinformovanost, predrazene ceny )
Odpovědět
dakujem ti @casy , ano viem ze na slovensku je to 8-( :-S :-( nic moc. mojim favoritom na make-up je chanel a dior, a pudriky maximalna spokojnost Guerlain, manzel ma co robit aby ma z obchodu odtrhol, hlavne nedavat my kreditku do ruky :-D este som nemala sancu vyskusat Lancome (okrem vone) tak idem teraz nastudovat co maju, snad sa my nieco zapaci a nejak tu akciu na darceky skombinujem, vyhliadla som si tam ako darcek spiralu hypnose (je to taka polovicna cestovatelska velkost ) a teda ta odlicovacia vodicka, tie som mala v plane si povodne kupit, ale ked ich davaju zadarmo, len teraz neviem co tak od nich skusit, lebo mam dekorativky momentalne pozehnane, chcela som skocit po vyzivach na vlasy ale pani my povedala ze ich uz prestali predavat :( a este k tomu slovensku - vsade na teba kukaju kde co ides ukradnut, neochota straaaaaaaasna a pravda tie ceny to je hroza.
Odpovědět
@dodorka v Debenhams to plati aj pri nakupe cez net? Mas nejaky info letak, kde by sa dalo o tom nieco precitat-asi sa vyberiem na nakup:D Tak mne velmi sedeli od Lancome kremiky Nutrix Royal, mala som hutnejsiu verziu na zimu a este je super aj Bienfait Multi vital, potom je super cistiaca maska Purete Empreinte, ale je skor na mastnejsiu plet, na cistenie som mala Baume Eclat a olej Huile Eclat ok /ale lepsi je podla mna ten od Kanebo/ A teraz si kamaratka kupila ten novy krem Renergie Yeux Multiple lift a velmi ho chvali.
Odpovědět
@eryykah ahoj, poznas ,,SHORTLIST,, casopis rozdavaju ho na uliciach a pri staniciach zadarmo, tam su obcas nejake infa o akciach a sem tam aj vzorecky :-) cez internet to asi nieje :-( akcia plati do 28 maja, tak ak mas cas urcite zbehni,manzel to kopiruje a hodim tu za chvilku obrazok s tou akciou, dufam ze pomozem. checkni za chvilku x-) inak mne pride ze ked pouzivam cistiace masky ze je to este podstatne horsie :-N teda bez nich sa my iba sem tam nieco vyhodi ale nedavno som zacala pouzivat clean&clear vodicku a po tyzdni hroza, tak radsej ani nechcem nic na cistenie skusat, ak tak odlicovacie a myslim ze je to fajn, ale samozrejme kazda mame inu pokozku, iny pigment a kazda reagujeme na vsetko rozne :-)
Odpovědět
@eryykah a este moc ti dakujem za tvoje skusenosti ;-) tu je letacik z casopisu ;-)
Odpovědět
@dodorka super vďaka, asi tam zablúdim ;-) inak dobrý je aj korektor Effacernes, to je z dekoratívnej a potom ešte micelárna voda, ale sa mi zdá drahá, nato, že je to len voda...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska byl prosím po dvou měsících proclen můj balíček z jahody s makeupem od EA a parfémem pro taťku k narozkám... Tak snad během dalšího týdne dorazí. Hodnota překračuje limit o 14 korun, takže zaplatím 200 korun poplatek poště, 100 DPH a 22 korun za to, že to zaplatím. Nedovedu si úplně představit, jak to teďka řeší holky, co si z PRC objednávají šaty.... to tak rok dopředu, ne? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ked sa vratim k debate spred par stran, tak - skusala som ten Diorskin Nude, odtien 010 Ivory, sice v parfumerke tvrdili, ze nemaju vzorku, ale ja som sa nedala odbit a doniesla som si nadobku od balzamu na pery, sice sa na mna divala ta predavacka jak na socku, ale nacapovala :-D vyslo mi to v nej tak na tri pouzitia, vydrzal naozaj cely den, ako pisala @bella22 len to, ze je "nude" neni pre mna dostatocne kryci, moja plet teraz neni v svojej top kondicii... takze nakoniec si kupim Clarins Everlasting Foundation, ten je trochu viac kryci, ma aj SPF 15, takze na leto ideal, skusala som odtien 103 Ivory (najsvetlejsi), (to mi dali normalne original vzorku, neuveritelne) najprv sa mi zdal o kusok tmavsi nez by som potrebovala, ale pekne sa spojil s pletou a potom sedel na 100%. Objavila som super stetce, v BodyShope, kto by s to bol pomyslel... s ich Foundation Brush je nanasanie MU uplna hracka, vobec nezanechava na pokozke stopy, napriek tomu, ze je plochy. A este mam od nich aj obyc stetec na ocne tiene, tiez vyborny. A sestra bola nedavno v Taliansku, tak som jej nakazala, nech mi donesie 14S od MUFE, sice bol o 4 eura drahsi jak vo Fra, tak ale to sa da prezit :-D a uchvatil ma ocny tien od Rimmel (ano, dnes je to same prekvapenie), odporucala ho Lisa Eldrige v jednom zo svojich videi, tak som si dala poradit... http://www.rimmellondon.com/uk/produc... je to odtien 8 Sassy... dokonca som sa s nim namalovala 2 dni po sebe, co sa mi tusim este nestalo :-D a na zaver, na lookfantastic maju v ponuke slavnu paletu Naked od Urban Decay, to len tak pre info ;-) koniec hlasenia v slovenskom jazyku
Odpovědět
@laleeta díky moc!!!! Naked mám konečně na cestě:)
Odpovědět
Ahojte kočky, kúpila som si krém doliva rehydratačný krém na citlivú a dehydrovanú pokožku a môžem ho len odporučiť, tak skúste. ;-)
Odpovědět
ahoj :-) náhodou som našla túto diskusiu a nedá mi neprispieť lebo som kozmetikomaniačka :-D takže na telo používam: - momnetálne krémový sprcháč balea marhulový alebo modrý cien z lidlu, nemám problémy s lacnou kozmetikou - na krémovanie detský olej, momentálne mám babylove ale strašene sa mi páčila nivea 3 v 1 - na tvár na odličovanie astrid pl. mlieko a pl. voda na oči detský olej - krém v lete nivea soft v zime garnier s medom dekoratívna kozmetika: - make-up essence 16 hodinový - tiene ruby rose, queen star, catrice - špirála oblúbené mám z oriflame takú s umelou ružovou kefkou ked je v akcii, rimmel so zahnutou kefkou a teraz essence taká ružová - ceruzka Gab. salvete taká sivá, - púder teraz mám queen star je ok, pred tým gabriela salvete mineralny ale nebola som spokojná - laky na nechty všetko možné :-D catrice, flormar, essence, mybelline, queen star, s-he, no a minule som si kúpila sprej na rýchle schnutie laku na nechty golden rose za 2,8 aj som myslela že to bude nejaký šmejd ale je to super vec. ozaj funguje určite som na polovicu vecí zabudla ale toto používam tak najčastejšie
Odpovědět
ahojte, chcela by som sa spýtať, že ako objednávate ten Xen tan a koľko stojí poštovné, keď objed. na Slovensko!:) @eryykah
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?