TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám první balíček ze zahraničí - DPH vyměřeno 500 kč a poplatek ČP za zpracování 180 kč - a to prosím dorazil v březnu... Jinak pokud hodnota balíčku přesáhne 22 EUR, tak platíte za zpracování 180 kč, pokud je do této sumy, platíte tuším 90 kč za zpracování (teda pokud udělujete ČP plnou moc ke zprocesení celního řízení). Pokud Plnou moc neudělíte, tak poplatek ČP neplatíte, ale musíte si to jet na celní poštu vyřídit osobně - což třeba pro mimopražské je úúúplně mimo. Já jen kvůli tomu, že jakýkoliv balíček kosmetiky z mimo EU se prodraží MINIMÁLNĚ o stovku :( Já už plnou moc zrušila...
Odpovědět
@ifoun co to má být, ten poplatek za zpracování? Ten jsem ještě neplatila :-. Jinak já jsem si něco nechávala posílat z USA, ale nechávám si na balíček napsat nižší částku. A prochází mi to bez problémů. Zatím akorát jedna firma to nějak odmítla, tak čekám, že budu platit dph
Odpovědět
@ifoun tak to mate s tymi poplatkami fakt brutal... u nas sa ziadne neplatia... len dph nad 22 eur alebo dph aj clo nad 150 eur... ale akoze platit 180kč za zastupovanie pri colnom konani ( aj ked pochybujem, ze sa tam niekto vobec ukaze, pripadne urcite to nie je hodne tohto poplatku ) je od CP fakt vydieractvo
Odpovědět
@ifoun neuveriteľné, tak zavedú clo a ešte pýtajú poplatok za spracovanie??? To máte teda pekne blbé =-) K tomu Lieracu, neviem ak máš výrazné máš kruhy ako píšeš, tak na to bude slabý krémik.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin poplatek za zastoupení v celním řízení, ČP zavedla od 1. 4., bohužel to není apríl. Psaní nižší částky moc nepomůže, chtějí doklad o platbě - tzn. výpis z paypal nebo platby kartou..., navíc i kdyby to nechtěli, tak tu stovku zapaltí člověk pokaždé, pokud si to nechá vyřídit ČP.
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah to já spíš jen tak zveličuju :-D Teda ty kruhy, s ČP to bohužel zveličené není, grrrr.
Odpovědět
Profilova fotka
Info, které k tomu dávaá ČP: http://ceskaposta.cz/cz/aktualne/tisk... Nadpis "Za kvalitu se platí" mě orpavdu pobavil :-S
Odpovědět
@ifoun ono záleží, jak se rozhodnou, mně to pokaždý nechali projet rentgenem a asi usoudili, že mě nechaj žít a fakt mi stačila nižší částka na balíku.... ale ten poplatek ČP je trapnej
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo, mě doteď taky, ani jsem neměla psané nižší částky na faktuře, prostě to neřešili (šel mi balík za 800 EUR a nic nechtěli,. clo a DPH nevyměřili). Ale přijde mi, že teď přitvrdili, protože když zaprudí, tak mají na balíku o kilčo víc... Dřív neměli nic, jen práci navíc.
Odpovědět
@ifoun no asi jo.....grrrr.....dneska mi přišly stojánky na jmenovky, tak jsem zvědavá, jak se prohnu. Naštěstí můj poslední nákup ze vzdálenějšího zahraničí. Už jsem si oblíbila irské eshopy :-N :-D Ale řeknu ti, ona ta Jahoda stejn není, co bejvala...mám pocit, že spoustu věcí už z ní seženu jinde levněji...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin irské? nějaký tip? Mně se včera podařilo objednat věc z ebay.com, která je "umístěná na SK", takže taky fajn, že to bude bez DPH a cla :-D
Odpovědět
@ifoun a odkud kupuješ kosmetiku? Já kupovala docela dost UNT a teď teda jako nevím, zda v tom budu pokračovat :-/ Jahoda mi přijde už cenově stejná jako třeba escentual, musthave apod. (UK) Jo ten irský eshop - no hele, koupila jsem si super svatební bižu z giftsdirect.com! Ještě jsem ji viděla i jinde, ale tihle jediní zasílaj do Čr. Akorát po mně chtějí jakýsi date of statement...to nevím, co chtěj.....číslo a datum proběhlé transakce??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin jo, kupovala jsem z jahody, ale většinou z nějakých echt akcí.. ne běžné věci. Teď mi odeslali z feelunique, ty dva eshopy, cos psala, tyneznam, ale omrknu. UK teď bude výhodnější. Ale mám na cestěještě něco z Jahody a taky jedno z US (laky Shellac), tak to holt musím vydržet :(
Odpovědět
@ifoun Escentual je dobrý na parfémy i kosmetiku, tam už jsem koupila několikrát. To musthave spíš na parfémy. Ještě Michael John - super butik na vlasovou kosmetiku, např. jediný evropský eshop, který zasílá podle mě nejlepší kosmetiku na vlasy - Leonor Greyl
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin parfémy moc nekupuju, většinou dostanu něco ze svých oblíbených k Vánocům a vydrží mi to :) Na vlasy používám Brelil a jsem moc spokojená. Leonor Greyl vůbec neznám, musím omrknout :-D Jo a zrovna mi dorazil balíček z Jahody - odesílali 19. 4. a už je tu, to, co mi posílali 29. 3., ještě nemám... je to určo tím, že ten dnešní byl jen za 240 korun, ten druhý je nad limit, tak ho tam zdržují. Dorazily mi úúúúžasné stíny, hrozně jsem váhala, nějaká značka philosophy, vůbec neznám, ale ty barvy vypadají úžasně :) http://www.wikio.com/product/philosop...
Odpovědět
@ifoun ty jsou božský!!! Hned bych si je koupila taky....no asi až po svatbě :-p :-( Teď maj přednost dekorace a podobný blbiny... Zkus na Leonora Mrknout, koukni třeba na diskuzi na-kopretince. Chodila jsem tam docela dřív a je tam na téma Leonor diskuze. Je to ještě lepší kosmetika jak třeba kerastase, ale asi i o něco dražší. Ale zase přírodní
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin za 240 korun jsem je tam enmohla nechat :-D Tak snad budou i funkční. A je u nich i hezký štěteček - s chlupama, ne pěnový, oboustranný, vypadá to celé docela důvěryhodně, tak se těším :) Já mám ráda Brelil, kupuju si jejich bio řadu, je dobrá cenově, navíc bez silikonů a popdobných svinstev. Kerastase jsem nikdy neřešila (hrozná palba) a o Redkenu mi kadeřnice řekla, že to je děs běs a škoda peněz :-D
Odpovědět
@ifoun redken jsem kdysi byla a fakt děs běs....asi by vyhovoval zdravým hustým vlasům, ale já je mám spíš jemné a suché a hrůz,a měla jsem je jak slámu. Kerastase jsem používala, když jsem odbarvovala vlasy, jediný, po čem jsem je rozčesala, ale teď už je naštěstí tolik netrápím a barvím jen hennou. Leonor je právě přírodní, tak mi víc vyhovoval, ani není tolik zatěžující. Teď mám ještě veliký balení Paula Mitchella, byl na Jahodě za úžasnou cenu a taky mi vyhovuje, ale na léto asi seženu něco lehčího
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin já mám hodně husté a těžké vlasy, takové chlapské, takže mi silikony nijak nevadí, ale proč to zbytečně cpát na hlavu. Teď mám novou masku od Brelilu s takovým tím olejem, co se vyrábí jen v Maroku, něco od A (hmm, to je ta moje paměť) a to je teda bomba. Mám vlasy kudrnaté, tudíž suché, ale tohle je lahoda :)
Odpovědět
@ifoun ty jo to bych využila :-)) Mrknu na to :-) Mně se teď vlasy hodně lámou v koncích, asi je to tou hennou.....
Odpovědět
asi sa bavíte o vlasoch, ja len tak pomimo... dlhú dobu som nemohla nájsť správnu dezinfekciu na ruky. Vyskúšala som všetko, od Detolu až po Sanytol, po všetkých som mala fľaky a štípali ma... Tento víkend som natrafila na dezinfekciu od Yves Rocher (Arnica), vôbec neštípe a má príjemnú vôňu. Som ňou nadšená. Cena za 30 ml okolo 2,50€.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin je to tohle http://eshop.saxo.cz/prodej/asp/info.... a mají ji za 412 kč. @katusska1 proč si dezinfikuješ ruce? Já používám mýdlo a teplou vodu a nějak mi to přijde dost :)
Odpovědět
@ifoun áno, aj ja keď prídem domov, tak používam vodu a mydlo :-) ale keď idem z obchodu, chytám peniaze alebo som v škole, tak si potrebujem vydezinfikovať ruky a voda nie je nablízku, tak nosím so sebou gélovú dezinfekciu na ruky, ľahko sa zmestí aj do kabelky.
Odpovědět
Profilova fotka
@katusska1 tak to jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, neviete mi niektorá poradiť do koľkých dní sa musí vyplatiť šek ktorý som obdržala z českej pošty /vyrubenie DPH/. K balíčku bol pribalený len šek + rozhodnutie o výške DPH ale nikde nie je informácia do koľkých dní je to nutné vyplatiť. Ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@lkoctuchova u mě vybrali DPH jako dobírku na balíček, takže netuším. Ale tak obecně asi hned...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lendy1 ahoj ja mam teraz problem si vybrat nejaky vhodny make-up od vichy by som chcela. Vichy dermablend bol na mna prilis husty (tazko sa mi rozotierala ta konzistencia) ale chcela by som si kupit od vichy Flexilift teint. Nemas s nim skusenosti ? ja sa nikdy neviem trafit do dobreho odtiena make - upu. Len o jednom odtieni veim ze mi siel. ale to bol make up od rimmelu Recover a odtien classic beige. Neviem ci ma vichy tiez nejake take nazvy odtienov. Najlepsie by bolo dostat sa k vzorkam od vichy zadarmo :)
Odpovědět
Neviete mi babenky poradit ? ktora baza pod make - up je najlepsia, kto ma ake skusenosti. Idem len ako host na svadbu, a rada by som sa doma sama nalicila, ale chcem si kupit urcite nejaku bazu pod make - up. Nasla som od loreal bazu, a parfumerii bazu gosh. Ma s nimi niekto nejake skusenosti ? dakujem za odpoved :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@alexandra33 Já od LOreal mám a vyhovuje mi, he hodně hutná, ale krásně vyhladí. Makeup mi na něm drží. Před nanesením doporučuju použít klasický krém (samo nechat pořádně vsáknout), aby byla pleť "nesuchá" a dobře se báze roztítala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?