TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@ifoun Mno, hodně z Jahody. protože z ní objednávám dost věcí, tak to tam hned šoupnu do košíku taky a je vystaráno :-) Navíc tam mám už i nějaké slevy za opakované nákupy. Ale jinak na střední jsem to snad objednávala z nějaký česká stránky, dá se vygooglit, bude to řekla byhc hned první web, co ti o ahavě vypadne, tam mají taky asi přijatelné ceny. Já už dlouho teda Jahoda.
Odpovědět
Na ten Daprhin bych byla opatrná, prý se tím už hodně lidí i spálilo, jsou to hodně silné a taky hodně alergenní kyseliny... Na tu pleť fakt doporučuji lékařskou kosmetiku, jsou v tom látky, které s tou pletí fakt něco dělají....Navíc často to není tak drahý jako známý stálice typu Lancome, Sisley, La Mer...a jelikož tam těch látek je často víc než ve zmiňovaných značkách,tak je to i účinější. Nejlepší kosmetiku mají amíci, je lehká, účinná, není drahá (oproti Evropě, kde je trend docela těžkých krémů, do kterých se nacpou i složky, který s tou pletí alespoň prokázaně nic nedělaj). Tak třeba Strivectin, Dr Denese, Dr. Brandt, pak asijská UNT...Perricone...
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada v ba netusim...budu musiet napisat kocky z ba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin s darphine? :-N =-) nevieem nic som necitala odborne ohladne ich pripravkov...nie som firma..nepropagujem...len sa divim a pochybujem....pouzivam cca od 2007 a nic lepsie...jemnejsie som doma nemala...dokonca ani renlive...jedine negativum cena...ale hodně alergenní kyseliny... ? na zaklade coho ten nazor? sa nebavime o amway avon a spol tak ma to slovne spojenie prekvapuje...to len for sure...ak by prispevok vyznel ostro...predsa len slovencina ma inu kadenciu ako czech lang.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin len z ich stranky Základní suroviny jsou získávány z ekologicky čistých oblastí, zpracování probíhá technologicky nejmodernějšími metodami na bázi nových objevů a vlastních inovačních receptur. Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina (synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů) je přiváděn k stále větší dokonalosti. este sa to i vola ze ....Dermokosmetika DARPHIN ..tak som zvedava na zaklade coho ta veta alebo len vlastna skusenost? alebo?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ty si si asi Darphin pomylila s nejakou inou znackou, ako tu @atinkaa pisala, jedna sa o jemnu kozmetiku zalozenu na rastlinnych vytazkoch, hlavne esencialnych olejoch, je oznacena ako prirodna dermokozmetika , ja som kyseliny spominala len v suvyslosti s tym peelingom, ktory obsahuje ovocne kyseliny, ale urcite vo velmi jemnom slabom zlozeni, ostane ich produkty ziadne kyseliny neobsahuju a teda fakt neviem nacom by sa dalo popalit =-) pouziva sa v kozmetickych salonoch a dôraz sa kladie aj na aromaterapiu a relaxaciu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kočky možno sa to tu už spomínalo a písalo, ale nechce sa mi a hlavne nemam cas citat všety prispevky :( mate niektora skusenosti s kozmetikkou AHAVA? mám dosť probletickú pleť a mastnú, tak by ma zaujímali skúsenosti s radou v tejto značke, dakujeeeem :) bioderma, vichy, la roche ani eucerin mi vobec nepomohli, a uz tu moju tvar nechcem trapit skusanim....a ani moju penazenku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ichem Helene velmi chvalila aj tento Bourjois http://www.bourjois.co.uk/catalog/mak... ak si chcela nieco "ziarive" :-) a myslim, ze je z tych cenovo dostupnejsich
Odpovědět
nepozna z vas niekto niejaku stranku kde sa da zohnat sleek kozmetika??? :-)
Odpovědět
@bellada ne nespletla jsem si to, pár i mým známým to spálilo pleť
Odpovědět
Profilova fotka
@sonyka http://www.sleekmakeup.com/en/index.aspx http://www.shade-beauty.com/ombre-a-p...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin tak to fakt nechapem aka zlozka moze spalit plet....lebo v Darphine nic take nie je.... si neviem predstavit ako moze mat niekto spalenu plet od kremu, to by tam musela byt 50% kyselina a take nieco sa do kozmetiky nedava=-) a uz vobec nie do tejto, ale to je aj tak jedno, ja si myslim, ze je to jedna z naj znaciek ;-) @laleeta tak presne ten Bourjois som si raz kupila, chcela som nieco nove skusit a bola to chyba, pre mna ako typ s mastnejsou pletou bol uplne nepouzitelny....leskla som sa aj s bazou, nedrzal a krytie tiez dost slabe, je to hydratacny make up vhodny skor pre suchsi typ pleti, ktora nepotrebuje nic maskovat iba jemne zjednotit, takze takym babam moze vyhovovat, ale u mna to boli vyhodene peniaze :-|
Odpovědět
@bellada no prostě ty rostlinné kyseliny jsou tam tak silné a taky tak reaktivní, že stát se to může....zkus is sama pohledat v diskzuích na netu zkušenosti lidí, negativ ní má právě dost lidí. Nevím, proč bych si to vymýšlela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ja som netvrdila ze si vymaslas, jasne ze niekto moze mat zlu reakciu na akukolvek kozmetiku, aj na tu najsamlepsiu ;-) len ja som sa s tym zatial nestretla v suvislosti s Darphinom, preto mi to doslo zvlastne a hlavne to, ze islo o popalenie....
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ano to som zabudla napisat, ze ona ma suchsiu plet... pre mna by bol tiez nepouzitelny ;-)
Odpovědět
L´ORÉAL VOLUME MILLIONE LASHES EXTRA BLACK.......používate ju niekto? aká je? Ďakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mika7 ja ju používam, spokojnosť, ale v reklame je to tak nadsadene, že v prvý moment po nanesení som čakala viac :-) :-) :-)
Odpovědět
@palicka23 veď práve....tiež sa bojím, že budem sklamaná, lebo reklama je naozaj že WOOOOW :-) ale risknem a vyskúšam ju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mika7 no jasné, umelé riasy :-) :-) :-) dobrá je, len netreba čakať zázraky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada moja este k tomu scrubu....najlepsie je skusit darphin studio - myslim ze tu ktosi daval okolie blavy a celkom fajn ceny....tak tam by ti isto vzorek dali alebo ebay a kupit...oni tam veselo najma frenči vzorky predavaju ;-)tak tak sa da asi k tomu dostat najrychlejsie v malom....alebo ked budem mat ja v ruke tak ti sendnem ;-)aktualne doma nemam @aimirin myslim ze ani bell to nemyslela nijak utocne...len sa tu zdielaju infose o kozmetike..tak clovek ocakava daku vacsiu info ako spalena plet od kozmetiky...uprimne nemala som ani po maskach z avonu a to teda niektore boli prudko reaktivne...vid taka co sa menila zo zelenej na bielu :-N aalebo naopak :-N :-D :-D :-D uz nefieem kazdopadne strasny zazitok...bacha ak ma dakto citlivu kozku a toto este ponukaju...nefieem....lebo je to nem bezpecnaa zalezitost ;-) @mimka9 ahavu osobne nepoznam...iba viem ze obsahuje vytazky z mrtveho mora...tak by to mohlo byt gut na tento typ pleti ;-)
Odpovědět
@atinkaa jasně, každej snese něco jiného, já to taky nemyslím útočně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, má niekto skúsenosti s make-upom Max Factor Lasting Performance?? Neviem si prisť na najvhodnejši odtien :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@palicka 23 @mika7 na margo "million lashes" len tolko, vsimla som si v UK vydaniach modnych casopisov na reklamach na kozmetiku malym pismom napisane "foto bolo upravene v postprodukcii" a na reklame na tuto maskaru bolo napisane malymi pismenkami "pre lepsi efekt boli pouzite trsy umelych rias" :-D nerobim si iluzie, ze je to pripad len tejto riasenky, ovsem je mi sympaticke, ze to uvadzaju, hoci malymi pismenkami (neviem, ci je to nejaka povinnost zo zakona)
Odpovědět
Já docela ty max factor můžu :-) Nebo Bourjois, ty sou ještě lepší...dražší jsem snad nikdy neměla, to bych se nedoplatila, když to furt schne apod
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta áno jasné, zo zákona, reklama nesmie byť klamlivá, nikoho už netankuje, že sú to nečitateľné písmenká :-D :-D ja som si ju kúpila preto, že mi došla moja obľúbená a táto mi padla prvá do rany, samozrejme, lebo Eva Longoria a umele riasy zabrali aj na mňa, ale nečakala som, že po nej budem mať hneď reklamné riasy :-) ale dá sa, najhoršia nie je x-)
Odpovědět
@ichem ahoj :-) ja ho pouzivam niekolko rokov, je super. mam zlozvyk chytat si stale tvar, a tento mi aj napriek tomu vydrzi cely den. pouzivam odtien pastelle.
Odpovědět
Jo aha já myslela řasenku
Odpovědět
Profilova fotka
@mika7 Ahoj ja pouzivam EXTRA - VOLUME COLLAGENE a neviem si ju vynachvalit, zatial jedina riasenka, ktora mi robi naozaj mega objem a predlzi krasne riasy. Odporucala som ju uz niekolkym mojim kamaratkam a tiez su velmi spokojne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@euforia Od L`OREAL samozrejme som zabudla povedat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?