TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Holky, můžete mi poradit nějakou dobrou kosmetiku pro muže?? Ráda bych vyměnila skoromanželův krém, kterým si maže celé tělo (opravdu!!! používá na ruce, tělo i obličej jednu a tutéž Niveu, které si koupil mega balení za extra výhodnou cenu... Chlap, no... ;-) ), za krém na obličej. Má mastnou pleť a díky té Nivee, kterou se patlá, vypadá jak puberťák - samý pupínek :-S
Odpovědět
@punk Ten můj používá ahavu, kombinovanou s vichy teda. Ta ahava je super, jemná, ale dobrá, lehká. Bahení masku na pupínky používáme oba a nic lepšího na pupínky ani neznám :-)
Odpovědět
@aimirin Jj, Ahavu znám, ale neutšila jsem, že vyrábí i pro muže... :-) V tomhle oboru se prostě neorientuju. Krémíky pro mě, to jo, ale zda ta či ona firma vyrábí i pro muže, o to jsem se nikdy nezajímala :-) Jediné, o čem vím, že vyrábí pro muže, je Avon (kupuju od nich laky na nehty a vždycky si tu brožurku celou prolistuju, když už mi jí Avon Lady vrazí :-) ), ale kosmetiku bych tam nikdy nekupovala ani pro sebe, ani pro nikoho jiného - viděla jsem jednou výsledky rozborů a mělo to podle nich stejný účinek, jako když na sebe naplácáš bahno z ulice :-( A kde Ahavu seženu? Myslíš, že v Sephoře bych měla šanci... Poslední dobou chodím pro kosmetiku jen tam... :-)
Odpovědět
@punk ahava dost bejvá v lékárně, já ji kupuju přes net, v Praze jsou i nějaké obchůdky. Mají speciální řadu pro muže (furt teda nevím, zda to má opodstatnění, ty speciální řady, ale budiž :-D) Sephora vůbec nevím, ale myslím, že ne...Ahava je levnější než co se tam obvykle prodává za kosmetiku
Odpovědět
@aimirin Já chodím do Sephory hlavně proto, že to mam cestou z práce (dělám na Republice, tak jen zalítnu do Palladia a je vyřešeno) :-) Tak výborně, zkusím si to vygooglit, mám ještě tak týden, než mu ta Nivea definitivně dojde, tak bych to stihla koupit i přes net. Na ruce jsem mu už koupila ...ježiš, a teď mam okno - takový ten norský krém! :-) Jo! Neutrogenu! :-) Tak teď dojde i na obličej. :-)
Odpovědět
ma tu niekto skusenost prip. i s tradicnou ruskou medicinou ? myslim kozmetiku .. ;-)
Odpovědět
@bellada @casy ďakujem vyskúšam teda asi ten Revlon ;-) kde v BA ho predávajú, potrebujem si vybrať odtieň, na nete som ho našla za 17 € čo je aj celkom fajn cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mika7 nikde, Revlon ako znacka sa do obchodov na SVK nedistribuuje :-| len z netu ;-)
Odpovědět
@mika7 tak ako pise Bellada... u nas nekupis, jedine cez net... ja som postudovala vela po nete, nez som sa rozhodla pre spravny odtien, no ja uz svoju plet asi poznam tak dokonale, ze stale sa viem aj naslepo trafit ...
Odpovědět
@casy to máš super, ja sa bojím, že netrafím odtieň.....na nete som si už našla kde by sa dalo, len objednať naslepo sa trochu bojím. Nič iné mi ale teda asi neostáva :-| Možno ešte v Rakúsku keby som pozrela....či? :-)
Odpovědět
@mika7 tak to netusim... ale snad by niekde Revlon mohli mat... mozno v tomto bude vediet poradit niekto iny... ja kupujem cez net a najcastejsie z Uk, alebo USA
Odpovědět
Profilova fotka
@mika7 pravdupovediac som sa s Revlonom v Rakusku nestretla, teda dekorativkou, lebo sampony som tusim videla...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dievcata, lookfantastic ma to 7.3. free shipping do Europy :-) a ja akurat nic nepotrebujem :-| ale objednala som si lak na nechty Essie a Top coat, pre radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta ja nic nechcem, ja nic nepotrebujem....ale idem pozriet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada @ankajocka ja chodim na dermatologicky peeling vramci kozmetickeho osetrenia, je to Resurfacing peeling Sothys Paris alias Obnovujuci peeling pre totalnu obnovu pleti... plet je po nom jemna, hladka, rozjasnena.... a na domace pouzitie mam Matis - rozjasnujuci peeling (oranzovy obal)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada, LOL :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mohli by ste mi poradiť nejaký dobrý dlhotrvácny žiarivý make up? ;-)
Odpovědět
@ichem "žiarivé" make upy nebývajú zväčša dlhotrvácne ;-) Chceš radiance efekt asi však?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin můžeš mi prosím dát tipa, kde Ahavu kupuješ? Dívala jsem se na hlavního distributora, ale nerada bych přehlédla něco výhodnějšího :-D A jako máte obecně zkušenost s touto kosmetikou? Já měla kdysi něco málo (ale už je to tak deset let) a bylo mi to sympatické hlavně díky jménu (tehdy jsem to moc neřešila) - AHAVA...OHAVA :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah neviem či radiance efekt či čo nerozumiem sa velmi do toho :D Jednoducho sa chcem líčiť na svadbu a potrebujem správny make up :) Aby som bola pekná až do rána :D ;-)
Odpovědět
@ichem jaaaj, no keď si písala o žiarivom, tak som nevedela, čo si pod tým predstaviť, riadiance ani dewy nevyzerá dobre na fotkách, takže dlhotrvajúci bude najlepšia voľba:-) Nepíšeš aký máš tip pleti a aké krytie preferuješ a v akej cene chceš make up ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj může mi někdo poradit jak to udělat aby po nanesení make-upu jsem nebyla do hodina mastná? Už nemvím co použít, mam matující krém od Mary kay, ten je fajn ale nejak dlouho neučinkuje. Taky podkladovou bazi od oriflame, je příjemná ale taky nic. Po hodině mám pocit že make-up je fuč a já se můžu malovat znovu :-|
Odpovědět
@mautanka vymeň krém a podkladovú bázu máš od Oriflame ktorú a čo make up?
Odpovědět
Profilova fotka
@mautanka asi tereba vymenit produkty co pouzivas, bazu a meke up, mozno s inymi by si docielila lepsi efekt...a na zaver je dobre este prepudrovat, to make up zafixuje a este viac zmatni, neviem ci to robis, lebo si nespomenula... @ichem a je rozumne si robit make up na svadbu sama? ked sama pises ze sa do toho velmi nerozumies? nebolo by lepsie, jednoduchsie sa zverit do ruk odbornicke? a koniec koncov aj lacnejsie, lebo ak nemas doma potrebnu vybavu, musis si vsatko nakupit a kvalitne veci nie su prave lacne....
Odpovědět
Profilova fotka
make-up mám taky od oriflame mineální od giordani gold. Dříve jsme měla třeba rimel matující, ale ten je hodně kdycí a hodně vysušuje. Pudr používám to je jasné :) i během dne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ja sa viem velmi pekne namalovať, len neviem prisť na chuť make upu a tu u nas mame neschopne kozmetičky...nerozumiem sa tak akurat do tych make-upov, ktorý by mi vydržal na celú noc, na taký dlhý čas, potrebujem akurat ten make up poradiť a moje oči by som nezverila ličiť nikomu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada bell mne sa najlepsie osvedcil clinique 7day scrub cream ..ten mam rada aj ked uz myslim ze nepatrim do kategorie mastnejsia plet stale je fajn inak darphinovsky fajny je http://www.darphin.cz/specificka-pece... z novej vasne vyskusane a fungieruje: http://www.renlive.sk/eshop--telovy-p... http://www.renlive.sk/eshop--piling-t...
Odpovědět
Profilova fotka
@ichem aha 8-) ako pisala eryy, zalezi od typu pleti a aj od ceny, kolko chces do toho vrazit...taky z drogerky sa mi najviac pozdava Lasting Performance od Max Factor, ten je dlhotrvacny, ak mozes investovat aj viac tak Estee Lauder Double Wear Light, Diorskin Forever Extreme Wear Flawless Makeup, Clarins Everlasting Foundation atd atd...cenovo dobry je este aj uz nedavno spominany Revlon Colorstay, ale ten sa da kupit iba v eshopoch...
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada dakujem pekne za tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@atinkaa ten Darphin bude asi tiez na baze kyselin, ked tam niesu abrazivne castice...ktovie ako by to na mne zase fungovalo a za tie peniaze uz by som chcela mat teda istotu, ze to fakt zaberie :-D keby ze viem, ze bude fungovat na 100% nevaham do toho vrazit tie prasule, ale ja som uz nejak skepticka... =-) :-D a ten Renliv sa mi paci cim dalej viac, este testuj a potom napis ;-) nerobi s tym nejaky salon v BA, ze by som vyskusala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?