TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eryy - ma napadlo, ze by ta mohol zaujimat Ultrabland Cleanser z toho co mam, to je krem na odlicovanie, nevysusuje, je to hustejsie kremove, dobre s tym ide dole aj maskara, obsahuje jemnulinke zrniecka, naozaj mikromale, takze ultra jemne peelinguje...to si myslim je prave na taku suchsiu plet...hoci ani mne to nevadi, lebo aj tak potom davam pletovu vodu este, tak to odstrani ten mastejsi pocit...uz z toho mam len na dne teglika, takze som to pouzivala dost pravidelne :-D
Odpovědět
tiez pouzivam vsetko, Fresh Farmacy je neznicitelny, tak isto Honey I Washed The Kids ...Mask of Magnaminty este stale zboznujem, co je co povedat, kedze na mna casto prestanu po nejakom pouzivani veci fungovat... a o zele Sweetie Pie ani nehovorim... to si setrim, aj ked uz dochadza, ta vona je uzasna, na zozratie, len chcelo by to dalsi kusok... :-D .. nebude niekto zase nieco objednavat?
Odpovědět
inak som pozerala, ze na lush uz maju vianocnu ponuku... viem, ze to dost kocky z jedneho ceskeho fora brali na mikulasa a pod.
Odpovědět
Profilova fotka
ery - tak ja z lushu pouzivam Mask of Magnaminty, bedaronicitela, ale len obcas a sampuk som uz minula, ale spokojnost bola velka ;-) jedine co ma sklamalo bol angel of bare skin, ten som rovno vyhodila, lebo som z neho mala strasne vyhadzanu tvar...najprv bol ok, ale za par dni des bes, som sa z toho dostavala hodne dlho 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, Lush obasahuje vela prirodnych veci na ktore zvyknu byt alergie, tak treba dobre sledovat zlozenie a uz si nic s podobnym zlozenim radsej nedavat, tie etericke oleje a rastlinne vytazky vedia uzasne pomoct, ale u niekoho aj narobit riadnu paseku :-| mne Angel of bare skin krasne vyhladil plet, akurat ze mi to moc nevonalo... ;-) a pozrela som tu vianocnu ponuku...su tam vacsinou len mydla, sprchace, a ine veci do kupela...
Odpovědět
Holky zdravim. Ja pouzivam jako makeup obycejny aknecolor, kupuju ho v lekarne, stoji kolem 115 Kc, dlouho vydrzi a jsem s nim maximalne spokojena: http://www.lekarna.cz/aknecolor-kremp..., dale na zpevneni tela pouzivam skoricovy gel, pekne si ho kazde rano a vecer vmasiruju do oblasti bricha a stehen, fakt mam kuzi jemnejsi, napnutejsi, parada: http://www.lekarna.cz/topvet-skoricov..., na oci pouzivam krem Eyelid, a i pres nizkou cenu jsem s nim spokojena: http://www.lekarna.cz/barekol-eyelid-..., a na vlasy pouzivam balzam : http://www.kosmetika-biolage.cz/Balza..., sice vune nic moc, ale opravdu ten vysledek zato stoji... Jsem prikladem toho, ze i za malo penez se da sehnat fakt kvalitni kosmetika :-)
Odpovědět
tak ja pokusne objednam 2 mini balenia masiek Hadek a podam recenziu:) Rada by som sa dostala k tejto kozmetike-uuuuplne nahodou nejake info? ;-) http://www.keraskin-esthetics.com/_en... Ano a ten make up chanel vitalumiere aqua je ok, a pre mastnejsie tvaricky isto-mozno este viac ako na tu moju, krytie nic extra, ale robi taku peknu matnu ale zaroven rozjasnenu plet, len neviem preco si matnejsie make upy davam dohromady s letom, doteraz som pouzivala tie, co robia taky glowy-dewy vzhlad a ked taky nebol pripatlala som avonacky tonovaci kremik :-D Asi som este nepisala o kakavkovom sampone Loreal :-D -tak je super, predsa len je nieco na tej profi kadernickej kozmetike... Mikyy24: aknecolor by sa nemal pouzivat dlhodobo, lebo to obsahuje nejake liecivo, inak kompletne na plet to musi byt riadny dryak.
Odpovědět
Profilova fotka
eryy, ten Keraskin vyzera dost luxusne :-D a prosim ta, to je aky ten kakaovy Loreal? nejaka novinka? =-) hej a chcem sa opytat ako u teba dopadli vzorky Babor? u mna niektore na prekvapenie az velmi dobre x-) Argan denny krem a Anti stres krem boli super, ocny ma az tak nenadchol...a este mam nenacatu vzorku nejakeho odlicovaca-cistica... Aknecolor si ja pamatam este z puberty, ked som nim maskovala kde tu nejake vyrazky, lebo vtedy sa nic ine nedalo zohnat :-D ale davat to na celu tvar je podla mna katastrofa, je to strasne agresivne a robi to riadnu masku na pleti, hotova malta, nevraviac o tom, ze to nema ani vyber odtienov =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikyy24: súhlasím s eryykah ten aknecolor mám tiež ale pretrem si s ním len pupienky, rýchlejšie sa potom zahoja, ale taktiež nedoporučujem používať dlhodobo, lebo obsahuje clotrimazolum liečivo. Radšej si kúp nějaký iný lahší make-up a s aknecolorom si potri len postihnuté miesta.
Odpovědět
bell : JJ je to este pomerne novinky http://www.kadernicke-potreby.com/l-o... Ja ked som si ho dala prvy krat na vlasy som myslela, ze budu zplyhnute a zmastene, ale ee vlasy su pevnejsie nie take rozlietane /to som mala obdobie, ked som nepozivala new od lush, lebo som ich mala take presusene/ a krasny objem dava. No ja som taka ..., ze som otestovala zatial len kremik System Gold- Calming Sensitive Day Crema-ten ma vsak vobec nepresvedcil, bez efektu, za tie peniaze poznam ovela lepsie. Asi som to uz pisala, ale ja ked pocujem Aknecolor- tak mam vlasy zjezene, lebo si spomeniem na takmer spolubyvajucu z intraku na VS a ta patlala hojne na celu tvar a jej tak neskutocne vysusoval vyrazky aj celu tvar a ona s vyzivala v tom ako olupovala to vsetko z tvare prec, cele kusy koze - no bleee 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ty si dostala urcite ine vzorky Babor, na tvoj typ pleti...mne sa tie moje 2 kremy pacili, ten Argan zazracne vyhladil moju mini mimicku vrasku na cele, sice efekt trval vzdy len cca 8-10 hodin po naneseni, ale aj tak to bol zazrak, aky sa u inych kremov nekonal :-D a ten anti stres, bol taky osviezujuci....a oba nadherne vonali, tak na zjedenie x-) ocny ale ziaden efekt, neuskodil-nepomohol
Odpovědět
fiha, posli link ja mam tiez cez stred čela dlhu vrasku ]-( Dostala som este 2 fazovy cistiaci olej Hi Ol, nejaky zeleny cistic 2v1 a ocny krem Sensational
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hej presne ten cistiaci olej ma aj ja :-D ale este som neskusala krem je tento http://www.babor.com/product/431300.html a http://www.babor.com/product/429800.html
Odpovědět
tak ja a lush :-D baby face - pouzivam kazdy druhy den, ale nie na oci, to je panda efekt a nemienim si zmolit jemnu pokozku okolo oci, aby sa to zmylo uplne. takze len na tvar, uz som sa naucila postup, ktory mi vyhovuje, krem uz na to nedavam. buffy peeling- super, setrim si, uz skoro nic nemam each peach masazny oval- zle sa rozotiera, skoda grease lightning - pouzivam, trosku mi vadi, ze vznikne na bedari taka supina, neda sa to hned zatierat korektorom. takze len na noc pouzivam. inak je dobry olive branch tuhy parfem - ako sa mi pacil, tak mi je teraz z neho zle :-(skusim neskor mam zalusk na tuhe masazny olej business time, maslo king of skin, pilingovu kocku aqua mirabilis.. aj moja spolubyvajuca sa patlala aknecolorom, to sa este vyraba? =-) doknalu masku si s tym vytvorila, vecer po odliceni mi bolo do placu, ked som videla jej cervenu, podobanu plet, az dofialova |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja som len nedavno prepadla kuzlu lush, zatial sa mi najviac pozdava skoricovo klincekovy sampuk, ked som ho pouzila prvy krat, vyslo to tak nestastne ze som si umyla vlasy a sla s mokrou hlavou spat :-N no a ked som sa zobudila, mala som pocit ako by som mala vyfukane vlasy, na moje jemnucke vlasky nemyslitelny pocit :) No a baby face sa mi tiez pozdava, ale tiez ho nedavam na oci. Kazdopadne ho uz prestavali vyrabat - ako dlho vam vydrzal? oplati sa kupit do zasoby?
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - tak King of skin ma este stale neminuty...dost velky kus je to este :-| pouzivam naozaj malo, lebo mne sa nechce potom cistit vanu :-p je cela mastna od toho a musim ju riadne drhnut ]-( inak je to super vecicka, makkucka plet je potom, len keby to tak nenarobilo mastny povlak aj na tej vani.... a tie tuhe parfemy strasne dlho drzia vonu na tele a staci ich malo, mozno preto ti je z toho zle, ze ten nostek to citi fakt dlho a intenzivne a uz sa predopoval :-D ja ich nepuzivam az tak casto, len ked chcem oddych od normalneho parfemu, hoci v lete som pouzivala castejsie, kedze su bez alkoholu ;-)
Odpovědět
baby face sa mi mina dost pomaly, vydrzi dlho, ale zistila som, ze vo vlhkej kupelni sa mi na nom zacala tvorit cierna plesen |-| ale moja chyba, odkladala som ho na pletovu hubku, ta bola vzdy mokra. plesen som obrezala a je to ok :-D na mastnu vanu som zvyknuta, stale tam cosi olejovite lejem :-D
Odpovědět
moje zkusenost s Lush sampukem a kondicionerem: pri druhe zkousce ucesu (po 2 tydnech pouzivani Lushe, tyden pred svatbou) mi kadernice nebyla schopna nic s vlasy udelat, proste se odmitaly jakkoli poddat, ale zato byly krasne hebke, leskle, zdrave. Takze jsem dostala instrukce, abych si je az do svatby myla Jarem :D a potom ze zas muzu Lushovat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neviete aký prípravok (môže byť aj babský recept) pomôže pri elektrizujúcich vlasoch?? vždy v zime ked nosím rolačiky mi začnú elektrizovať ]-( v lete vôbec...
Odpovědět
Profilova fotka
toto by aj mna zaujimalo, ak niekto nieco viete
Odpovědět
dajú sa kúpiť anti-static vlasová kozmetika: Matrix Biolage Smooting Shampoo, Tige Bed Head Spoil Me -antistatic sprej, Redken Smooth Down Heat Glide ionic - fény, antistatické hrebene a kefy,
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem :-D
Odpovědět
ak by chcel niekto nieco z Lush, piste mi IP.. cim viac nas bude, tym mensie postovne vyjde na jedneho.. :-)
Odpovědět
blondiatko nic nechce, nic nepotrebuje, vsetkeho ma az az ....... blondiatko nic nechce, nepotrebuje, kozmetiky ma vyse hlavy nic nechcem, nic nepotrebujem ommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......... =-) :-N
Odpovědět
smashboxa baza je najsamuzasnejsia baza pod slnkom.... x-) x-) x-) x-) x-) klop, klop, klop... setrim ju, aby co najdlhsie vydrzala :-N ;-) a lancome juicy tubes --- by som normalne ten obsah tuby zjedla, tak to dobre vonia a chuti x-) mnam, mnam
Odpovědět
kocky, kde v UK sa da dobre nakupit kozmetika a ktore znacky sa tam oplatia kupit? aj handry x-) bola som tam uz davno....cca. 6 rokov dozadu a o 2tt sa chystam urobit nejake vianocne nakupy
Odpovědět
blondiatko.. Mac... ja tuto znacku zboznujem... skoda, ze nie je u nas, vsetko musim kupovat na slepo cez kamaratku.. tiez sa prihovaram za Revlon, ja som s ich kozmetikou spokojna, u nas tiez sa neda kupit, a v Uk za super ceny.. celkovo dekoratika v Uk ma velmi vela znaciek, ktore stoja aspon za vyskusanie ( Urban Decay, Too faced, Benefit atd) ... u nas sme moznostou vyberu na urovni doby ladovej :-D
Odpovědět
Make-up Armani Luminous Silk....vydrží celý den dokonalý!
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko - tak s bazou si spokojna? x-) x-) ja ju mam akurat dnes, tak uvidim, ze ako to dopadne, ale zatial ok :-N a teraz lutujem ze som ja tie Lancome Juicy tubes zrusila :-| ty si si zobrala tu supravu mini leskov? ci jednotlivo? a v UK nakupis hlavne ovela lacnejsie akukolvek kozmetiku, hlavne taku znackovu ako Dior, Chanel, Lancome....skus aj Bobbi Brown, Smashbox, Armani, ako pisala casy urcite Mac a tiez Revlon, ten je normalne v drogerkach, oni ich maju casto spojene s lakarnou a tak rovno mozes pozriet aj lekarensku kozmetiku ;-) potom uplny lacak v drogerkach je e.l.f., to si urco pozri stetce a mineralne veci. Mac ma svoj vlastny obchod a tie ostatne luxusnejsie znacky najlepsie v nejakom obchodnom dome, napr. Debenhams, tam maju vsetko mozne a vacsinou ta tam aj nalicia s cim chces, aby si to mohla hned testnut ;-) ak tam ides k niekomu na navstevu, tak si pozri kozmetiku aj cez uk eshoppy a mozes si ju objednat na tamojsiu adresu, postovne sa vacsinou neplati a je to lacne a pohodlne, teda ak presne vies co chces :-) a zabudla som na Lush :-D
Odpovědět
bell, ja mam iba jeden ten Lancome Juicy tubes --- mini :-( a tiez lutujem, ze som si nekupila aspon dva no truuuubka.....ale dufam, ze UK to zachrani ;-) si to najprv vsetko "ocapkam, ochytkam,.." a az potom nakupim :-D :-D :-D v podstate neviem, co chcem, ale tak tienikov nikdy nie je dost, ani leskov na pery sa pamatam, ako som bola v UK ako 17-tka, co doma vyhlasovala, ze uz nepride ani domov a na druhy den som s placom volalal domov, nech mi kupia letenku :-D :-D :-D moj kozmeticky vrchol bol krem na tvar Evian -- boooze, to boli casy, ked 1 libra bola v prepocte 60 Sk :-D :-D a kupila som si bundu s kozusinou na kapucni (Dorothy Perkins)....na SR som si prisla ako dilino, lebo ju nikto nemal.....o rok boli tie bundy u kazdeho cinana :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?