TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
no ved kopec veci sa ti paci tak je to ok.zo spiralky si nerob hlavu urcite nie si jedina spolu so mnou ktora si kupila nespravne.najdes inu dobru, vyhovujucu.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak poraď mi teda, kedy je lepšie použiť len bázu a kedy fixátor? može sa použiť oboje? mám v tom trochu guláš..
Odpovědět
oboje: prvni naneses krem...na ktery jsi zvykla a neni moc mastny...zachvilu po nem tu bazy... pak nejaky korektor jen na mista ktere potrebujes zakryt, pak makeup, tvarenku a na zaver fixacni pudr...ja terba jeste pouzivam na T zonu podr, pak ruz a pak na cely oblicej vcetne stinu( pod ktere mama bazy pod ocni stiny), fixacni pudr a pak rasenku....je toho hodne, ale takhle se licim jen kdyz nekam jdu, kazdy den do prace ne...ale v lete kdyz bylo vedro jsem si dala fxacni pudr...clovek pres den vypadal lip...
Odpovědět
Profilova fotka
kolko stojí ten fixačný púder?tá báza je super pokial máte nedokonalú pleť make up vyzerá krajšie...
Odpovědět
lulinka: 270 kc...je sypky a bezbarvy a vydrzi dlouho...koupis ho bezne v drogerii kde maji dermacol
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: a neleskneš sa po nom?pretože ja sa lesknem asi po všetkom ]-( teda mám make up od dermacolu a ten je fakt skvelý ale aj po nom sa lesknem síce nie až tak ako po iných make upoch ale predsa :-|
Odpovědět
na makeup pouziju jeste na t zonu norm pudr a pak pouziju ten fixacni...jako po nejakem case se treba budes leknout...ale ne tolik...prezilo mi to i docela narocny tanecni trenik kde jsem mela uplne propoceny trikot...a pokud se lesknes,,,jaky pouzivas krem? to taky dela hodne...treba od garnier pro mastnou plet je uzasny...hlavne je uzasny ten sametovy vzhled te pleti pak..zkus si to v drogerii nanest..a pak uvidis..je teda sypky, takze stetecek sebou...zabrany stranou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: a skúšala si už pleťovú vodu od Avene Cleanance? ja mám tiež mastnú pleť ale po tejto pleťovke sa mi to krásne upravilo už za pár dní.. skúšala som veľa vecí ktoré nezabrali ale toto áno, už sa ani nepudrujem :-) Inak ten fixačný púder je pre mňa novinka.. nevedela som že niečo také existuje.. ja mám len obyčajný kompaktný púder...
Odpovědět
Profilova fotka
baby, nemylte si pojmy :-) fixacny puder a fixator make upu nie je jedno a to iste, kazdy puder je v podstate fixacny, ide len o jeho zlozenie, kompaktny obsahuje viac olejovych zloziek, moze byt vyzivujuci, hydratacny, rozjasnujuci...ale tiez fixuje make up, sypky puder obsahuje menej olejov a je viac zmatnujuci, je trvacnejsi a preto lepsie fixuje make up, hlavne u mastnejsej pleti. fixator make upu je vacsinou specialna vodicka v spray, ktorou sa jemne postrieka tvar na uplny zaver po dokonceni make upu, vyraba to len velmi malo znaciek, skor takych profi a pouzivaju to hlavne vizazisti ;-)
Odpovědět
vcelku suhlas s belladou... len ja by som este doplnila, ze fixacny je v podstate kazdy hlavne sypky puder, mozu byt ale s roznymi efektmi, napr. na rozziarenie, zmatnenie... sypky puder by sa mal pouzivat ked sa licime, kompaktny uz len na upravy pocas dna... pudre odporucam skor vyberat podla typu pleti.. fixuje svojim sposobom kazdy... to ci uz je potom pigmentovany ( oznaceny podla nejakych odtienov ), alebo transparentny ( bezfarebny, aj ked priesvitne nevyzera, len neobsahuje pigmenty a tym padom nemeni farbu pleti, ale sa jej prisposobuje) je uz len na vasom vybere... ja uprednostnujem transparantne, kedze nenarobia ziadnu paseky ako napr. farebne rozdielne fleky pri dopudrovavani.. fixator makeupu sa zial uvadza u roznych vyrobkov, je to trosku mylne, napr. Oriflame mal (neviem ci este ma) fixator v tube, bola to skor baza, ale oni to nazvali fixator, aj ked v podstate to bola baza... kazda firma moze mat rozne nazvy pre pripravky, co moze byt v konecnom dosledku viac mylne... ja fixator tiez viac vnimam tie spreje, no v podstate dokazu zastat ten isty fixacny ucinok ako bazy, no zase s sprejom nedosiahnete vyhladenie, iba fixovanie... tam uz skor by som sa riadila tym co potrebujem podla typu pleti... ak aj vyhladit, pripadne farebne nejako pozmenit niektore nedostatky, pouzivat bazu a sprej je zbytocny, pretoze fixuje uz ta baza, ak nemam problem s pletou, len chcem fixovat plet, tak staci poprasit na konci licenia sprejom...
Odpovědět
Dievčence a nemáte skúsenosti s makeupmi od LIRENE?
Odpovědět
Profilova fotka
grizly66 - ja som skusala Lirene City Matt - zaradila by som ho do kategorie neuskodi-neprekvapi :-D je to taky priemerny make up, nato aby naozaj zmatnoval sa musi pouzit aj baza, tak ako aj u mnoho dalsich, za jeho plus by som dala, ze nevytvara masku a neupchava pory a samozrejme ma velmi prijatelnu cenu ;-) je stredne kryci, ma dost maly vyber odtienov
Odpovědět
Článek se načítá
Bellada vďaka, mala som z neho taký istý pocit, len som to chcela počuť ešte od niekoho iného. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nemá někdo vyzkoušený tenhle make-up? http://www.krasa.cz/hedvabny-make-up-...
Odpovědět
presne tento clinique superbalanced mam doma....ale na moju plet to veru nie je ;-( aj ked by mal byt a zmiesanu plet.....povedala by som, ze na normalnu az suchu
Odpovědět
Profilova fotka
casy - nic nove s nasou objednavockou? som nedockava , viem :-N :-D
Odpovědět
dominika, zatial este nic... ved aj ja uz neviem sa dockat ;-) ... urcite hned dam vediet ako dorazia balicky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, viem, ze sa hned ozves, ale tak nedalo mi to :-D mne prave dnes konecne dorazil EL a k tomu aj samponik od goldwellu, potom podam referencie ( mam na suche vlasy) ;-)
Odpovědět
co som pozerala do mailov, tak jeden balik este len 28.9. a druhy 29.9. posielali... takze buduci tyzden budu 2 tyzdne.... takze ak nepridu buduci tyzden, tak ten nasledujuci... aspon take su moje doterajsie skusenosti s touto firmou
Odpovědět
Ahojte baby,neskoro som nasla Vasu diskusia ohladom Lushu,nechysta sa nejaka dobra dusicka objednavat nejako v blizkej dobe? S kamoskou by sme sa rady pridali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taura: ja som si veci z Lushu kúpila priamo v ich pražskom obchode.. odkial si zo SR?
Odpovědět
taura aj by som pridala ale este som neobjednavala z uk a odtial sa to oplati viac.
Odpovědět
baby, mam info ohladne baz Smashbox... kazdej pisnem do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievcata, mate niektora skusenosti s tymto? Rozmyslam o kupe... http://www.teenskin.ie/index.php/taki...
Odpovědět
Ahojte dievčatá neobjednávali ste si niekto túto sadu štetcov? http://www.eyeslipsface.co.uk/product...
Odpovědět
ahojte, vedeli by ste mi poradit nejaky super make up na citlivu mastnu plet? nieco skor trosku viac krycie. a taktiez aj krem ,pouzivala som avene hydrance,ale potrebujem zmenu, kludne to moze byt aj nieco drahsie. dakujem.
Odpovědět
zuzka, skus estee lauder - double wear .. naozaj pecka :)
Odpovědět
Profilova fotka
grizly66 - ak chces stetce z elfu, tak ti odporucam skor tie zo Studio rady, su kvalitnej, naozaj superne x-) z tych obyc. by som len nejake na oci zobrala, pripadne na korektor a make up, ale velke na puder, licka urcite Studio ;-) ta sada je strasne jednoducha...jednotlivo si nakombinujes lepsie druhy stetcov a nie su drahe, takze je to v poho 8-) zuzka - asi ten EL double wear make up + aj kremik od nich z rady DayWear Plus napriklad, alebo Hydrationist, EL pletovka je perfektna, ja som bola vzdy nadsena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
grizly - tiez sa pripajam k bell, ohladom tych stetcov, ja mam tiez z rady studio a spokojnost prevelika x-) zuzka - taktiez odporucam EL , ja mam sice light verziu, ale tak treba skusit , ktory ti lepsie sadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haluzka - o tych vyrobkoch som este nepocula a ani som ich nikde nevidela =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?