TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Nazdar holky, ačkoli tady řešíte teď jiné věci ráda bych se přidala neb jsem tedy sem byla odkázáná ;-) tak uvidíme zda mi někdo poradí. Sháním dobrý šampon a masku na vlasy a jelikož je toho na trhu tak hrozně moc doufala jsem,že budete mít zkušenosti a podělíte se o zajímavé tipy co ano a co třeba vůbec ne. Nikdy jsem se moc nezajímala neb jsem to neřešila a jelikož mám vlasy děs běs je třeba zainvestovat, zajímají mne hlavně výrobky co se dají koupit u kadeřnice namátkově Loreal, Sebastian,Tigi,Alterna,Kerastase,Revlon.....atd...je toho fůra kdo se v tom má vyznat. Tak kdyby měl někdo zájem se podělit o zkušenosti budu ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
choco: já používám značu Redken, přípravky na Blond vlasy a pak taky Schwrazkopf Blond me. ALe jestli máš jinou barvu vlasů? :))..jinak Redken si pochvaluju, teď jsem si objednala takový ochranný balzám na fénované vlasy. Objednávám to bud na pro-vlasy cz nebo na mimibazaru (tam to vyjde ještě levněji, salony to mají hrozně drahé). Taky jsem zkoušela LÓreal Serie Expert, šampon i kondicioner, ale Redken je lepší. Výhodou profi šamponů a kondic je to, že jich spotřebuješ znatelně míň.
Odpovědět
Profilova fotka
Dominika, tak som si to objednala aj tak... ;-) a potom zreferujem ake to bolo... nasla som to na nejakych beuty videjkach na youtube. :-N ale je to novinka, tak uvidime, ako mi to precisti plet... :) A pripajam sa k Chocolate, tiez by som potrebovala trocha zregenerovat vlasky, lebo po tej mojej blondavej blond zo svadby mi vsetky farby chytaju tmavsie a tmavsie.. =-) takze so uz vlastne bruneta. :-N Nevyzeraju znicene, ale ocividne je s nimi nieco nie v poriadku... ;-)
Odpovědět
belada a dominika vďaka, len nerozumiem, ktoré sú to? Aj nie je moja silná stránka. :( Viete mi hodiť link - potrebovala by som na štetec na líčka a nejaké na tiene na oči, poprípade ešte na makeup. Dík.
Odpovědět
Profilova fotka
chocolate22 si nenapisala aky typ vlasov mas a co vlastne chces docielit.... ja mam dobru skusenost s L'Oréal Professionnel - rada Absolut repair na poskodene vlasy, potom aj pripravky na blond vlasy Shine blonde a na farbene Vitamino Color, hlavne ich masky a kury su velmi dobre ;-) uplna pecka je ale teraz pre mna znacka Joico a ich rada na poskodene vlasy K-pak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
grizly66 - hodim ti do IP ;-)
Odpovědět
Belada veľká vďaka už som to prešla a idem objednávať. Čo by som si bez teba počala. Ešte raz dík. ;-)
Odpovědět
je to je fajn,že jste se chytly holky :-) barva hmmm no všelijaká svoje mám tmavé do toho odrůstající blond melír a spodní vlasy svoje tmavěhnědé...z čeho je mám poškozené netuším neb si nechávám melírovat vlasy od loňského roku a do té doby žádná barva tedy krom občasných přelivů, fén, žehlička či podobně......tak jsem z toho trochu zmatená stejně je to nefér, někdo střídá barvy dle nálady a vlasy pořád v super kvalitě.....ale tuším,že u mne to bude asi zapřičiněno stresem jinak si to nedovedu vysvětlit. Takže něco co mi dá vlasy přes zimu do kupy, abych se na jaře nevdávala s chmířím na hlavě ;-) Šokovou kůru by to chtělo ;-) Taky jsem slyšela dobré reference na Kerastase a před chvíli jsem dočetla jednu diskusi o šamponech co jsem našla někde na webu a hodně se tam mluvilo o vasové kosmetice jménem Alterna.....
Odpovědět
Profilova fotka
grizly66, nzc :-) aj nabuduce ;-) chocolate22, Alterna je luxus na vlasy, ale aj cenovo :-D od nich naj je kaviarova rada, specialne kura na vlasy s kaviarom, robia to v mojom salone kam chodim na Joico a kadernicka to chvalila ;-) pouzivaju to hollywoodske hviezdy ako Jennifer Aniston a pod.
Odpovědět
Profilova fotka
babeny nemáte nejaký tip na dobrý očný krém? ten moj mi dochádza a neviem čo si mám kúpiť.. bude mi 28, nejaké velmi viditeľné vrásky nemám. Teraz som nejak presedlala na kozmetiku Avene a viem že tiež ponúkajú od 25+ nejaký krém na oči - nemáte s ním skúsenosť? Alebo mi poradíte inú značku?
Odpovědět
spetra27: z takych lacnych napriklad Eucerin Aquaporin Active
Odpovědět
baby kde objednavate JOICO? ma niektora z vas skusenost s FAKE BAKE?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
susibjork - Joico je na lookfantastic, beauty-mart, hairtrader, vsetko uk shopy
Odpovědět
susibjork: joico maju aj na feelunique.com a Fake Bake som skusala, ale ovela spokojnesia som s Xen Tan, ktory doteraz pouzivam a uz maju konecne na feeelunique aj novinku, na ktoru som cakala-skvele referencie ma a -15% je zlava, uz ho mam na ceste :-D http://www.feelunique.com/p/Xen-Tan-D...
Odpovědět
bellada jo jo už jsem koukala na ten ceník,ale reference výborné všude samá chvála, jen aby to zas nebyl nějaký dobrý reklamní tah na druhou stranu jestli jsou opravdu kvalitní a mělo by mi to pomoct...je třeba někdy do sebe zainvestovat ;-) , jen přemýšlím jestli by takový např. Kerastase splnil stejný úkol za mnohem menší cenu...ale děkuji za radu. Očním krémům nerozumím a nepoužívám i když bych při pohledu na svou pleť a genetické dispozice měla a Joico nevím co je tak bohužel babky nemůžu přispět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joico aj na feelunique konecne? lebo predtym tam nebol.... x-) :-D x-) idem objednavat :-D x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ze v novej Emme su darcekove poukazky s peknymi zlavami do urcitych obchodov ( je tam napr. aj loccitane x-) )- platia na obdobie 22. -24.10. cize cely buduci vikend 8-)
Odpovědět
U mna zatial bedu kremiky lancome primordiale,pouzivam celu sadu,dokedy mi to penazenka vydrzi zatial si to kupim,radsej nebudem tyzden jest,ale tie kremy musim nepijem,nefjcim tak co asponmam z tohto radost :-)
Odpovědět
prepacte za chyby,rychlo som pisala vedu ale tie kremy musim mat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte...kati idem kuknut ten lancome... :-) neviem kto tu chvalil dulovy krem od Dr. hauschku...tak sa pridavam k chvalam aj ja...je sice lahky ale odporucam ho na zimu-sice predavacka mi vravela ze ona ho pouziva v lete a na zimu ma ten Ruzovy krem =-) ..a este co ma prekvapilo, ze na nete som dulovy krem videla za cca. 20€ a v avione v tom Bio obchode /kamennom/ ho maju za cca. 17€ a este aj vzorku ruzoveho kremu mi dala ;-)
Odpovědět
bellada, dominika a blondiatko.. posielala som vam IP...
Odpovědět
Profilova fotka
casy -citam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne ziadna Ip neprisla :-N =-)
Odpovědět
dominika pisala som ti dokonca 2 ip... skus si premazat schranku.. pisala som ich este v pondelok a kazdy den cakam na odpoved...
Odpovědět
pisala som ti aj teraz ip, tak daj vediet, ci prisla...
Odpovědět
Profilova fotka
prisla mi len jedna, ale tam vobec nebola tato info...nevadi, odpisala som ti ;-)
Odpovědět
nieco tu asi muselo blbnut, lebo vcera mi tiez neprisli dve IP.. neviem ci pomohlo premazanie schranky, ale teraz uz IP v pohode chodia... aspon dufam.... :-|
Odpovědět
pimpulka - ja ja ja chvalim hauschkovy dulovy, to je uplna rozpravka pre plet. ale tiez ho mam na jesenne/zimne obdobie, v lete mam po nom trosku mastne celo. a na leto ruzovy light, ten je lahucky. klasicky ruzovy je pre zrelu plet, ten si nechavam na dochodok :-D asi jej dost hutny, ked ho predavacka ma na zimu
Odpovědět
kocky ako pokracujete s lush-om, s cim ste spokojne, pouzivate pravidelne? Jedine co pouzivam pravidelne je serum Full of Grace, velmi prijemne na plet, zda sa mi fakt taka krajsia :-) Cistic Aqua Marina - nevyhovuje mi tento sposob, nie je zly ako cistic, ale radsej mam v tekutej forme a vonave a naviac je to asi skor na zmiesanu pleti. Sampon new len na namydlenie hlavy :-D - lebo, ked dam vsetky stylingove produkty na vlasy nejdu mi poriadne ani namocit vodou, takze na toto je fakt skvely, ale potom ho zmyjem a uz davam hydratacny sampon. Nema niektora skusenost s maskami od Karl Hadek?
Odpovědět
Profilova fotka
eryykah - ja pouzivam pravidelne vsetko so som od Lushu objednala...som s tym spokojna ;-) ja mam serum Saving Face a pouzivam ho ako denny krem, je sice na mastnu plet, ale je mastnejsie (obsahuje bambucke maslo aj oleje) takze dat nato este aj krem by bolo vela...inak ja mam vsetky pletove pripravky na zmiesanu az mastnu plet, takze to asi pre teba nem zaujimave moje recenzie :-D a sampuky som aj ja tak pouzivala, ze prve umytie s tym a druhe uz s vyzivnejsim samponom ;-) a Karl Hadek je vraj super, velmi chvalene, ale ja som este nic nemala, lebo sa k tomu neviem dostat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?