TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ewkaewka - Alverde make up nemam odskusany, ale skus z lekarne Avene Couvrance fond de teint fluide make-up, je specialne na citlivu plet alebo AVENE Couvrance crème de teint make-up, ten ma silnejsiu kryciu schopnost este ;-)
Odpovědět
ok, skúsim ten ;-)
Odpovědět
baby poradíte nejaký dobrý štetec na korektor a tiež na tekutý make-up? najlepšie aby to nebol problém splašiť aj u nás
Odpovědět
Profilova fotka
brixy - u nas Gosh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - prave dorazila MoM, velice moc dakujem ;-) pojdem rovno testuvat 8-)
Odpovědět
super, som rada, ze to prezilo cestu. dufam, ze to zachyti aj barcelonku pred dovcou:-)
Odpovědět
mam gosh stetce a som spoko
Odpovědět
Profilova fotka
blond - EL vyskusany?
Odpovědět
Profilova fotka
jasne blondik, kde EL recenzia? ;-) mam ci nemam setrit jurasov?
Odpovědět
EL prvy dojem: na prvy pohlad strasne malicky make-up....normalne sa ho bojim pouzivat, aby sa mi rychlo neminul :-N --- ale o vizaz tuby tu asi nejde :-D :-D :-D takze najprv som zazila mierny sok pri farbe make-upu (mam odtien 02)...v obchode mi neprisiel taky zlty ako teraz....nastastie po naneseni splynie s farbou pokozky x-) .... takze odtien je uplne v poho a celkom pekne mi sadol --- fakt je taky akurat konzistencia nie je podla mna urcena pre nanasanie stetcom.....alebo ked, tak iba na velke plochy (lica a tak)....inak je lepsie zapracovat ho prstami =-) kvoli hutnejsej konzistencii teplo prstov robi z neho roztieratelnejsiu verziu... krycia schopnost je z mojho pohladu vyborna (nemam plet ako porcelanova babika, takze v tomto mi vyhovuje) pod make-up potrebujem urcite bazu (bez nej je vo vsetkych mojich krateroch na nose a je to dost vidno) ]-( pri inych make-upoch sa mi toto nerobi =-)....alebo aspon teda nie uz pri nanasani trvacnost make-upu hodnotim velmi pozitivne....zda sa mi, ze vydrzi ovela dlhsie ako ktorykolvek iny z tych, co mam doma (aj ked sa casom lesknem.....ale to ja sa hadam pri vsetkom) jaaaj a este ze ho asi velmi neodporucam na suchu plet.....urcite treba minimalne zmiesanu ;-) takze aj napriek malym chybickam krasy som s EL Double Wear Light spokojna ;-) urcite jeho kupu nelutujem este o nejaky tyzden-dva vam poviem, ci som rovnako spokojna ;-)
Odpovědět
preco blondik nie na suchu plet? ja mam skor suchu a tiez som nad nim rozmyslala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uuf blond vdaka za siahodlhu recenziu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
hovorim, ze je taky hutnejsi....a mam pocit, ze mi trosku susi nos =-) moon, ale ked mas pekny ksichitk, tak zbytcne ti je kupovat make-up takej konzistencie ;-)
Odpovědět
aha ;-) dakujem blondik,netusila som,ze to je taky hutnejsi makeupik ;-) teraz mam MF lasting performance,dochadza mi a chcela som skusit nieco "lepsie",urcite nie velmi krycie,len pekne zjednocujuce a vyhladzujuce :-) ;-)
Odpovědět
ved ale aj MF lasting performance je jeden z tych lepsie krycich =-) podla mna ti take make-upy vobec netreba zase nechcem, aby si si predstavila, ze EL je nejaka tuha hmota....ale oproti mojmu Lorealu, Vichy, alebo Clinique to rozdiel je podla mna by ti sadol Vichy Aera Teint....zajdi do lekarne a vyskemraj vzorecky ;-) mam ho doma a pouzivam tak "na pobezky" ;-) ....lebo je skor pre suchsiu plet a ja sa hned lesknem ako diskogula
Odpovědět
Můj nej makeup byl až doposud od Diora Fluid. Přestali ho vyrábět a já nevím, co, ale slyšela jsem velkou chválu na Givenchy. Bez čeho bych se už neobešla - bez báze pod oční stíny od Artdeca...stíny vypadají dokonale a vydrží celý den. Pudr T le Clerc....naprosto nejlepší značka pudrů, jaká existuje. Mají i barevně zbarvenou řadu - já z ní vlastním pudr s odstínem lilium a nádherně mě rozzáří. Jinak od Givenchy existují i super báze pod makeup, pak by měl vydržet déle
Odpovědět
neviem posudit ako je kryci,nemam velmi co prekryvat,ale masku mi nerobi :-) ten vichy som mala a bol ozaj dobry,sedel mi ;-) ale preco som ho prestala pouzivat uz neviem =-) ale tak dam opat na tvoje rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond, tak vcelku chvalis :-) zacnem nad nim teda rozmyslat, postupuje do uzsieho kola, ak budem najblizsie potrebovat make up ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau fanaticky :-D ta Maybelline mascara mi nevyhovuje :-| ma taku divnu gumenu kefku a kratke stetink, nic moc... uz ledva cakam kym dojde ta Hypnoska... Diorshow uz totiz po 8 mesiacoch melie z posledneho :-P blondiatko, ja som teraz zacala chodit do salonu Laurentis v BA, oni pouzivaju Sothys a aj predavaju kozmetiku, na stranke maju aj cennik, tak sa na to ked tak mrkni, tie ceny sa mi zdaju OK :-) bellada, Nuxe je by som prirovnala skor k Caudalie (od nich mam vyskusanu telovu kozmetiku, sprchace, pletove mlieko, krem na ruky, sampon a teraz mam balzam na pery, vsetko skvele) aimirin - T LeClerc mam v hladaciku uz dlhsie, zatial som od nich mala len mascaru, bola jedna z najlepsich... kde kupujes ten puder? da sa dostat v CR v lekarni alebo objednavas zo zahranicia?
Odpovědět
Ahoj, objednávám ze zahraničí :-) V zahraničí jsem sehnala i perfektní štětec, který v Čr vůbec nemají. Tady v Praze ty makeupy stojí snad i 1500. Já je kupuji na netu za 800. Mám to lilium a je perfektní.
Odpovědět
Taktiez chvalim pudrik T.LeClerc... mam odtien Banane a mozem odporucit...
Odpovědět
Profilova fotka
podla coho ste si vyberali odtien?
Odpovědět
ja skor nahodne... svetlych odtienov v normalnom sfarbeni tam nie je vela, o Banane som citala mnoho chvali a aj ked nebol prave urceny na moj odtien pleti, kupila som ho... a zatial som spokojna
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Jak jsem před nedávnou dobou zkoušela a koupili od LRP Effeclar, tak má pleť si na něj zvykla a krémík přestal působit, jak potřebuju. Plet se mi po něm začala hodně mastit a lesknu se stále jako lívanec 8-( Co s tím?
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek - ono je to dost bezny jav, aj moja plet si casom zvykne na pouzivane pripravky a potom uz nema taky efekt ako na zaciatku, ale s tym bohuzial nic nenarobime |-| jedine riesenie je vymenit dany produkt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bellado- mám stejný názor a až ta nová kosmetika taky přestane zabírat, vrátím se k starému LRP :-D Nechci ale používat nic moc extrémně vysušujícího, bojím se , abych se nezačala loupat. Nevíš o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
skus nieco extra hydratacne, ale fluidnej konzistencie Bioderma HYDRABIO LÉGÉRE AVENE Hydrance optimale legere krém - zmiesana plet AVENE Ysthéal+ emulsion -aj na prve vrasky La Roche-Posay ACTIVE C normálna a zmiešaná pleť - aj na prve vrasky La Roche-Posay HYDRAPHASE INTENSE LEGÉRE oil-free La Roche-Posay HYDREANE LEGÉRE oil-free alebo skus pouzit pod bezne pouzivany krem nejake hydratacne serum - ma bioderma aj avene
Odpovědět
Holky, s tím pudrem od T.LeClerc - já jsem hrozná bledule, takže potřebuju asi nejsvětlejší odstín, ale aby nešel ro růžova nebo do oranžova. Ten Banane je trochu do žluta? To by nevadilo, dělá to docela hezkou barvu...Pak ještě třeba Chair Ocrée...
Odpovědět
Profilova fotka
babule poznate toto? face fabric make up od armaniho ak ano tak recenzujte pliz daktoraaa :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ati od armaniho som este nic z kozmy nemala :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?