TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som sa tiez pytala na lancome, ale predavacka mi povedala, ze radsej EL ako lancome :-| tento som pozerala : http://1.bp.blogspot.com/_bZg9vRyTHpw...
Odpovědět
Profilova fotka
blond, pravdu mas, lancome menej kryje ako EL, oni tusim ani taky poriadne kryci nemaju, skor hydratacne a liftingove, rozjasnujuce
Odpovědět
Profilova fotka
lebo ja som ho skusala a prisiel mi presne taky aky si napisala ty bell - taky rozjasnujuci, kryci minimalne
Odpovědět
presne ten lancome som skusala...ale to som mala este peknucky ksichtik - teraz mam oneskorenu pubertu, alebo co
Odpovědět
inak normalne je problem zohnat fann, kde je EL
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tiez trosku problemovu plet v poslednom obdobi 8-( sa mi ani verit nechce, ale tiez to uz niekto spominal, ze v niektorych fannom sa neda zohnat...
Odpovědět
skor v marrionaud.....ale tam neplatia poukazky sakris ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ved nemoze ti to kupit niekto iny? ako ja by som s tym problem nemala, len by si mi musela nejako tu poukazku poslat...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
hej, budem to musiet nejako vykumstit ;-) .... ale ponuka by mala byt vsade rovnaka prinajhorsom mam cestu do BB a tam stojan EL mali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak drzim palec, lebo by bola skoda ten kupon nevyuzit ;-)
Odpovědět
ja som chcela isteho casu testnut EL a u nas ani v jednom z 3 Fann ho nemaju, dokonca ani v Marionnaud
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
casy to fakt? divne ze ani Marionnaud =-) ja nechapem to zasobovanie obchodov... ked sme uz pri EL, potrebujem nejaky zahranicny eshop s EL, co som ja nasla a boli tam super ceny, tak ani jeden nezasiela na SVK ]-( prosim ak mate nejaky - ide mi hlavne o pletovu kozmetiku, tak mi hodte link do IP, moze byt aj USA, ale nech posielaju na Slovensko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bellada, skus garden.co.uk, ale je tam min postovne 15 libier... ja som si vcera objadnala y feelunique nejake veci medzi nimi aj maskaru hzpnose, tak som zvedava :-) chcela som tu Precious Cells, ale bola akurat vypredana, tak mam tu "obyc" a dneska som V DMku kupovala pre segru Garnier Pure a pokladnicka, ze mi da k nakupu darcek, pozeram na to, a mascara Maybelline :-D tak budem mat dve 8-)
Odpovědět
viem o jednom Uk shope, ale tam je postovne dost vysoke, aspon pre mna
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj sa mi to zda az divne, ze nic nemozem najst ked treba ]-( hlavne ze ked nepotrebujem, vselico mi pride pod ruku, na vsetko mozno su shopy a na tod nic? drbne ma =-) :-D idem kuk ten garden, dik laleeta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak maju celkom fajn ceny na to co som chcela, tak ak by mi vyslo 15Ł postovne, este vzdy sa to oplati, musim to blizsie nastudovat, ale zatial som tam ceny postovneho nenasla, iba ze zasielaju do 3-6 dni pre Europu
Odpovědět
kocky, sothys sa da kupit niekde v e-shope? =-) ani na jahode sothys nie je
Odpovědět
Profilova fotka
blond, este som to nikde nevidela na eshopoch =-) takych co su bezne ale maju na essentialdayspa, len to budes mat asi tiez problem so zasielanim na SVK, ako ja pri EL ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mishkad26 to je dobre, ze je takyto web, ale databaza znaciek je velmi mala..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
a skoro na nic este neni recenzia..ale super napad..dobra stranka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no minimalne pre anglicky nezdatne to bude pomoc, inak makeupalley a pod weby su obsahovo dostatocne..
Odpovědět
aha....takze moznost usetrit odpada ]-( ked budem nakupovat u nejakej kozmeticky, tak skrachujem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko, na offic webe Sothysu sa pise hned na uvodnej stranke WARNINGS Sothys does not sell its products through Internet. Due to the rising number of fraudulent imitations of fragrances, beauty and care products on the net, Sothys can not guarantee the quality and authenticity of its products sold on the web. Thus, the brand requires each consumer to increase his/her vigilance. As a consequence, Sothys denies any liability in case of purchase of counterfeiting products or products that are past their sell-by date. The brand might take proceedings against counterfeiters. takze to vidim blede... bellada, postovne sa mi ukazalo az ked som sa zaregistrovala a pridala si par veci do kosika... ale zatial som odtial realne nic neobjednala... ale kedze tam maju znacku Nuxe, tak sa to asi coskoro zmeni :-D ta Maybelline co mi dali v DM ma nejaku gumenu kefku :-o a ked som kukla na Beaute test, ma hodnotenie 3.8/5, ale nazory sa roznia...
Odpovědět
hm...a som skoncila :-( nooo nist
Odpovědět
Profilova fotka
Laleeta - tak tych 15Ł vychadza pri objednavke nad 3 produkty, pri dvoch je to 9,5Ł co sa vcelku da a maju ozaj slusny vyber aj ceny, to Nuxe nepoznam, co to??? nieco na styl Yves Rocher alebo LOccitane? maju aj Caudalie, co uz dlhsiu dobu obzeram, niektore ich veci sa mi velmi pozdavaju.... mozno by sa dala spojit nejaka objednavka, aby vyslo postovne 15 a rozratalo sa, to by sa skor oplatilo, tak ak by niekto nieco chcel, nech kuk na garden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - co? aky garden? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?