TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caff baby....ati ja som uz po nom poskulovala,myslim ze par mesiacov dozadu ho daktora tu nadhodila...nist o nom nevim,tak idem teda machruvat :-D :-D http://mymakeupreviews.blogspot.com/2...
Odpovědět
Profilova fotka
hehe to co za link som dala? :-D dole su nejake buchty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.makeupalley.com/product/sh... totok je lepsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
armaniho make up tu spominala tusim eryykah ;-) ati skus jej napisat IP
Odpovědět
Profilova fotka
baby takze MoM mozem odporucit vsetkymi 10-timi x-) x-) x-) som ju prave pouzila 2x a musim len chvalit, po sampuku dalsia skvela vec od lush 8-) plet mam pekne vyhladenu, po bedaroch ani stopy, konecne nieco co fakt pomaha ;-) po 1x pouziti ma nejako extra nechladila, ale dneska teda riadne...a lahko sa nanasa a rovnako lahko sa aj zmyva
Odpovědět
Profilova fotka
dominika007: ahoj prosim ťa čo ti to pomohlo na tú pleť trošku som stratila niť... aký MoM a sampuk? Diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra - je to maska od Lush Mask of magnaminty : http://www.shoppingverse.de/wp-conten... a sampuk je toto , tiez od lush : http://www.beautyandfashiontech.com/w... je to sampon na vlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a blizsie info najdes na webke lushu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dominika007: prosim ťa ten lush to je značka kozmetiky? počujem prvý krát :-D vo vyhladávači mi to našlo nejakú čerstvú kozmetiku je to ono?
Odpovědět
Profilova fotka
ano je to znacka kozmetiky, a jedna sa o cerstvu kozmetiku ;-)
Odpovědět
idem po dlhej dobe tiez chvalit Lush a ich MoM a Fresh Farmacy... neviem, ci su taky zazrak, ale po asi roku, co sa na mojej pleti vyhravala druha puberta a na moj styl dost rapidne, odkedy pouzivam tieto dve vecicky, nemala som jediny bedar... plet sa mi krasne vycistila, je jemnejsia, krajsia... este mesiac testovania a ak to ostane takto, tak ich necham nominovat na nobelovu cenu, alebo co... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
casy - :-D :-D :-D a ten fresh farmacy je nieco ako angel on bare skin? lebo ten mam ja, ale pouzila som ho tak 3x, lebo mi jaksik ta vona nesedi :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
domi - fersh farmacy je mydlo na tvar - vhodne hlavne na problematicku plet a angel je super vecicka tiez, mne to tiez smrdelo, ale povzniesla som sa nad to, lebo ucinkoval velmi dobre ;-) tak idem aj ja teda zhodnotit svoj Lush: Coalface - tiez mydlo na tvar, ciernej fyrby, ale nastastie nerobi to pri umyvani bordel :-D torosku som sa bala, ze bude susit plet, ale je vyborny, super cisti a kedze obsahuje aj olejove zlozky tak vobec nevysusuje, ale ani nemasti, pouzivam na ranne cistenie Ultrabland - odlicovac, husty kremovy s mikro zrnieckami (ako Cif :-D ) odlicuje paradne, dokonca aj oci a vobec nestipe, plet je cista a hladka Tea Tree Water - toto je klasika, tu nie je co pokazit, ma vsetky super ucinky tea tree oleja, neobsahuje alkohol, vobec nevysusuje, je jemna...u mna pletova voda na jednotku x-) Bylinkove serum - pouzivam vecer, ale krem uz nato nedavam lebo je to dostatocne mastne, rano mam plet vlacnu a hladku, ale od tohto vyrobku som cakala este nieco viac, nieco specialne....hoci ani sama neviem co :-D inak musim povedat a zaklopat klop klop na drevo, ze taku super plet ako mam teraz som uz davno nemala, svoje v tomto urcite urobilo aj more a slnko, vitaminy co uzivam, ale urcite aj kozmetika, mementalne som so svojou vybavou velmi spokojna :-N x-)
Odpovědět
fresh farmacy tiez ma dost divnu vonu... mne to pripomina komunisticke mydlo na ponozky... ale tiez kvoli ucinku tu nie prilis vabivu vonu vydrzim :-)
Odpovědět
tiez musim povedat, ze mam po velmi dlhej dobe az prilis dobru plet... a nebude to slnkom, lebo sa nerada opalujem, nemenila som ani stravu, nejem vitaminy, pijem ako aj predtym... tak neviem ci je taky zazrak Lush, alebo len nahoda....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D noo nie vsetko vonia ako chceme ;-) zas daco asik len vonia a ucinok veskery zadny bell som na teba myslela pri sipkovom oleji a komentari tvojho manzela nan :-D :-D :-D tiez mam pocit ze som si na tvar vyliala panvicu s cerstvo prepecenim hranolkovym olejom :-N :-p a od lushu uprimne mne nevonia skoro nic co mi ucinkuje a ma trvanlivost mimo chladnicku...dokonca ani ten sampuk vysokoleskovyy...jedine masky su vonavee a vysokomnamkovee ;-) :-) ju a dikesiik za tipy o armanim....eryykah kde si? :-) need your help
Odpovědět
Profilova fotka
casy - ja som na tom podobne, tiez som v soku, ze cim sa to zlepsilo :-N ati - mne praveze moj sampuk jediny vonal :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
casy - nahody neexistuju :-D ako sa vravi ;-) len aby sme to nezakrikli a do zajtra xichtik sami pupak :-D na tom Lush isto nieco bude
Odpovědět
bellada, nestras... tolko trapenia, testovania, po roku konecne normalna plet, tak nech to takto ostane cim najdlhsie... ved ani v puberte som nemusela riesit pupaky... tak nechcem ani teraz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ati - komenty MM su niekedy fakt bomba, minule som mala bahennu masku, mangel dojde domov, nacape ma s nou a pyta sa, ze kde som padla do blata ked vonku sucho.... :-D :-D :-D
Odpovědět
mna minule s MoM mangel nazval Shrekom... keby aspon Fiona, ale Shrek? drzost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
casy :-D :-D :-D chlapi tomu nerozumeju 8-) ale aby sme boli kocky to by chceli...
Odpovědět
Profilova fotka
mne ten moj len sucho povedal, nejako si nam ozelenenela :-D :-p strasne nieco s tymi chlapmi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D horsie je ze ja som sa minule pozabudla a privitala som tak suseda...cinana :-D :-D :-D :-D 8-) sa vymkol chudaak tak bol taky v pomykove ze mu to ani neva...ktovie kedy mu to docvaklo :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
presne ta bahno avon planet spa ;-) 8-)
Odpovědět
Ahojte.patrim k tym co som s pletou nezvykla mat problemy.Na tvari sa mi vyhodili pigmentove flaky a vadi mi to.Kupila som si na tvar krem s UV50.Viete mi poradit ako sa toho zbavit?
Odpovědět
Este som rozmyslala mozem to mat z HAK?
Odpovědět
Zacla som pouzivat lancome Genefique,velka spokojnost,maju aj kremik urceny na leto. :-)
Odpovědět
kati0711: hak moze byt jednou z pricin ... mala by si nakupit "bieliace" kremiky+pouzivat vysoky faktor, aby sa ti netvorili dalsie /UNT, Shiseido, Guinot, Clinique-Even Better...
Odpovědět
Profilova fotka
kati0711: ale pigmentové škrvny sa môžu vytvoriť aj po použití krému ak niektorá jeho zložka reaguje na slnečné žiarenie... aspoň z toho sa to urobilo mojej sestre, vyskúšala nejaký krém v lete a na čele sa jej urobily hnedé flaky.. a aj zostali. Krém okamžite prestala používať... vyskúšaj bieliaci krém od La Roshe Posay, malo by ti to pomôct vybielit. A velmi sa na slniečku nevystavuj.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?