TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
na hlodoch typu - len len som sa udrzala, alebo dala som sa do zoznamu z donutenia, kurzor uz bol na double wear-i :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sak a co si budeme klamat 8-)
Odpovědět
Caute kocky.... zdravim vospolok x-) no co vam dneska po dlhej dobe napisat ? ze som po mesiaci vyskusala komplet Avene a som sa do nej zamilovala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeej radli vitaaaaaaaj spat, chybala si x-) x-) no tak co vsetko si skusila, pis a prehanaj ;-)
Odpovědět
Domi - diky moc :-D :-D :-D ja ani neviem kde sme skoncili pred 3 tyzdnami :-D Takze menim Clarins za Avene jednoznacne, ale niektore produkty od Clarins si ponecham, ale co sa tyka cistenia Avene ;-) Dalsiu novinku ktoru uvadzam ako pre mna samotnu je Fake Bake...self tan....mala som Clarins, je paradny, ale Fake Bake vydrzi cely tyzden bez toho aby som si to musela po 2-3 dnoch nanasat opat na seba. Ked je cas tak v pohode. Vona Clarinsu tiez uzasna, jemnucka ako ovocie, krasne sneda pokozka. :-D Este odporuracam Lancome.
Odpovědět
co na cistenie tvare mas od avene?
Odpovědět
Dala som si spravit porcelanove pazuriky, tak uvidime ci budu lepsie ako gelove a pokial to vydrzi...uz ich mam 3 tyzdne a este take kozmeticke doplnky a vlasky. Na mikrodermabraziu som sa nedostala a velmi lutujem, snad ked pojdem domov na slovensko :-|
Odpovědět
blond - cistiaci gel a vodu. A tiez spring water v spreji a lahky hydratacny krem. ale chcem si ist kupit este cistiaci gel na redukciu zacervenanej pokozky a k tomu aj kremik.
Odpovědět
Profilova fotka
radli - a ake su tie porcelanove nechty? aky je v tom rozdiel?
Odpovědět
domi - vies co, poviem ti pravdu ziadny, su tvrdsie, nie su spajane gelom a vyzeraju velmi prirodzene. Snad najprirodzenejsie a najlepsie na ruke ako ostatne. A ked to robi netrva to tak dlho ako ostatne... acryl by som si ani nedala, lebo by ma tam chytila rovno migrena :-N Inak zavisi od odbornicky, ja som nosila gelove a parada tiez...na moje makke nechty a male prsty fakt uzas.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam tiez gelace, lebo moje nechty su des a bes, teraz je to lepsie, ale aj tak si neviem predstavit, ze budem mat len vlastne :-N
Odpovědět
Článek se načítá
domi- mne nikdy vlastne nedorastu do takej paradnej dlzky a strasne sa mi pacia rozne tvary a to sa neda tak vyformovat ako na umelych... ako hovoris...des-bes :-N A este jedna vec, neodolam francuzskej...je taka krasna a cista a hodi sa na kazdu udalost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ved to, ja tuzim mat kraasne vlastne nechty, ale tak ked to nejde, tak to nejde :-D a obcas treba prirode pomoct :-p
Odpovědět
domi - ja uz som skusala vsetko cez olivovy olej az po neviem ake drahe sera...zaberie na urcitu dobu, ale nie navzdy a potom opat skusat a sme tam kde sme boli predtym...tak preco si neurobit radost, ked su nato skoleni ludia, tak nech pracuju, ja sa nato rada pozeram a prilozim ruky k dielu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehehe, pravda, ved preco nedat zarobit profesionalom, ved ked si to tak zratas co vrazis do tych vsetkych vyrobkov sa vyrovna novym gelacom :-)
Odpovědět
no veru svata pravda.... vsak len obycajne serum ma tu vyjde do 10 juraskov :-N Ale neviem, ci mi to tu budu vediet doplnit...lebo tu sa takejto prace ujimaju len sikmooki a anglani pomenej =-)
Odpovědět
Domi - ale teraz chcem vyskusat serum na riasy, videla som recenzie a velmi sa mi to zapacilo, je to dost drahy spas, ale mozno to zaberie. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vazne? a kde si si ich nechala robit? si bola na SVK?
Odpovědět
Profilova fotka
na riasy, ake? =-)
Odpovědět
pockaj hodim link
Odpovědět
http://www.boots.com/en/RapidLash-Enh...
Odpovědět
Profilova fotka
vyzera to zaujimavo ;-) inak aj nova lancome ma tiez ako bonus regenerovat riasy...skopirujem sem prispevok o nej ;-) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lancome predstavuje Hypnôse Precious Cells V roku 2007 značka Lancôme prišla s výsledkami bezprecedentnej svetovej štúdie, ktorá z výsledkov skúmania súboru 2280 žien vyvodila jedinečné rozdelenie rôznych typov rias do 6 skupín: riasy „krásne“, „neposlušné“, „nepravidelné“, „tvrdé“, „oslabené“ a „svetlé“. V roku 2009 sa táto pozoruhodná typológia rozšírila, aby bolo možné lepšie pochopiť fyzikálne vlastnosti rias. Pre lepšie vyjadrenie typologickej rozmanitosti rias použilo naše výskumné laboratórium dva hodnotiace parametre: dĺžku a hustotu rias. Na základe podrobného výskumu teraz Lancôme ženám na celom svete ponúka maskaru, ktorá chráni riasy s dokázateľne lepším kozmetickým výsledkom. Svetová exkluzivita: Hypnôse Precious Cells Značke Lancôme sa podaril husársky kúsok: vyrobila maskaru, ktorá viditeľne regeneruje riasy, zväčšuje objem každej jednotlivej riasy a pozoruhodne ju predlžuje, riasy sú viditeľne hustejšie. Už po 28 dňoch receptúra s komplexom látok Lash Densifier zreteľne regeneruje riasy. Tie sú potom dlhšie, viditeľne hustejšie, akoby omladené. Deň čo deň Hypnôse Precious Cells objavuje rastový potenciál rias. Dorastené riasy si uchovávajú svoju optimálnu dĺžku a hustotu, zatiaľ čo rastúce riasy sú viditeľnejšie.
Odpovědět
to vyzera tiez super...to musim to mrknut v reale a vidiet kefku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mam ju doma a je super, inu uz ani nechcem :-D mozem ti odfotit kefku a poslem na FB ;-)
Odpovědět
jasne, kludne mi to hod na wall, ja hypnose poznam, len nemam hned predstavu ci je kefka mierne tocena akoby spiralova, ale tiez bude aj na lancome stranke. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sice to je pravda, najdes to aj na stranke :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuk tu : http://www.stash.com.br/wp-content/up...
Odpovědět
jojo :-D
Odpovědět
nejaka malicka kefka...mam rada vacsie a huste teraz ked miniem lorealku, vyskusam lancome - namotali ste ma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?