TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa som uz naspat z fannka, tak dnesna kupa bola velmi vyhodna 8-) maju akcosku, kup jednu vec a druhu dostanes s 34% zlavou, takze mam novy mejkapik od EL a novu gosh paletku, taku modru x-) x-)
Odpovědět
dominika u vas vo fann maju EL? lebo u nas su tri a ani v jedno nie je
Odpovědět
Profilova fotka
a uz slubujem s tienikmi si davam pokoj :-x :-D kamilka - o tej znacke ziaja som este nepocula, nevies o nej nieco viac? =-) a ja na ruky pouzivam neutorgenu a celkom mi pomaha, predtym som mala ruky straasne suche, ale teraz su jemnulinke...mozno skus na noc robit zabaly, pripadne skus klasicku indulonu : http://img.ihned.cz/attachment.php/28... bell - dik za report, idem sa pustit do citania ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - hej v BA v palace na zlatych pieskoch maju EL, ci aj v ostatnych fannoch v BA to neviem, nakupujem zvacsa tu, kedze to mam po ruke
Odpovědět
ziaja je polska znacka z kozieho mlieka, predava aj tesco http://www.ziaja.cz/ bell, ako aplikujes ten sipkovy pod oci? na vlhky tampon? obavam sa opuchov. ale mam nan uz davno zaluskx-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozie mlieko :-.
Odpovědět
no jo, ved to je zdrave:-)neboj, oni tam fuknu kopec parfumov, ziadny kozi smrad nehrozi
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj tak este aj vo fannku akcoska? to zas budu nakupy, slahne ma..... :-. :-D a EL maju v kazdom vacsom fanku v BA myslim (nakupne centra) ciatko - sipkovy davam jednu kvapku na navlhcenu plet s mineralkovym sprejom a pekne vklepkavam, myslim ze ziadne opuchy nehrozia, tie sa robia ak plet zadrziava vodu, cize skor z nejakych kremov to moze byt, alebo alergia potom, ale na sipky nemam, tak v pohode ;-) inak on bude vyborny aj po opalovani na telo, vyborne regeneruje a asi bude aj predlzovat opalenie, ked je taky oranzovy...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja neviem, az ma striaslo, ale tak netreba dat len na prvy dojem, ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - som to radsej ani pisat nemala :-N
Odpovědět
ziaja mam pletove mlieko...akoze neublizi, ale nic prevratne - na cenu asi 4eura super - v 101 drogerie to mavaju
Odpovědět
ziaja vonia skor nijako...
Odpovědět
Článek se načítá
bell - tak super, mne puchnu oci z dvojfazovych olejovych ocnych odlicovacov, to nemozem vobec pouzivat. ale sipkovy skusim, doteraz som pri olejovani vynechavala ocne okolie.
Odpovědět
tak ja do fann v Ba mam riadne daleko... smola... u nas su tri, ale ani v jednom EL nie je...
Odpovědět
Profilova fotka
caveski babule...dlho som tu nebola ale kukaam, ze idem prave vcas - lush ;-) inak ciatko mojik to je jedna z atrakcii, ktoru v prahe odporucam :-N :-D :-D takych kozmetickych veci mam viac, hned by som ta nasmerovala do kr studia k veronike...jak na nechtiky tak na kozmetiku x-) x-) http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/2... http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/2... na vlasky rozhodne ;-) a olejiky from saloos mam na poste tak vam napisem, ze co ako :-) x-)
Odpovědět
ati - tak porad nieco od tvojho oblubeneho korresu, tusim v palladku v sephore som to videla
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - ved skus dat doma nejaky iny olejcek okolo oci a uvidis....u tych odlicovacov to moze byt aj s podrazdenie oka mozno....
Odpovědět
Profilova fotka
ati - vitaj, si sa tu hoodne dlho neukazala ;-) :-) nooo, to by bolo nieco na moje blond vlasky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - tak to ano, mozno, ze tam u vas nie su tie fanny take zasobene...
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj na boldiaka samponik od Lush som zabudla, ten mam tiez, je fajny len malo peni, ale po nom jedinom nie su ani vlasy az take tvrde a ani kodicioneru nemusim davat tolko ;-) ciatko a Korres v Prahe urcite nevynechaj, ja som to uz nestihla ked som bola, lebo MM uz gulal ocami ze neprezije dalsi obchod s kozmetikou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
korres ja lubim masky ich, vsetky a potom cokolvek s olivovym olejikom od nich ;-) na leto fajnova vec - Korres Red Vine hair sun protection - ochranná péče na vlasy s červeným vínem 150 ml a toto sa hodi furt Korres Shea Butter nourishing mask - maska na vlasy s bambuckým máslem a vitamíny 150 ml ;-) z masiek na mastnejsiu plet Korres Pomegranate and Olive stones scrub - peeling pro mastnou pleť s granátovým jablkem 40 ml, ja pouzivam cas od casu i do dekoltu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondiaka som chcela napisat :-D jaaaaj
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ja som citala, ze bodliaka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
som mrkla na ten elf a uz maju na sklade nejake veci co som len tak namatkovo pozrela...este chceme objednavat?
Odpovědět
ja si uz asi stetcovo pockam na iny zdroj, tie som chcela najviac
Odpovědět
Profilova fotka
ja som na to prave vcera pytala, ale nikto nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mne islo tiez hlavne o tie stetce, ale ani som si nie ista ci su dobre, vyzeraju dobre ale ktovie...
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - a odkial mas stetce? inak uplne som zabudla pozriet tie gosh stetce, co chvalila vcera blond :-S a to som pri tom gosh pultiku, chvilocku postavala...
Odpovědět
Profilova fotka
ja pozriem aj Pupa stetce, ked uz tam budem...sa mi celkom pozdavaju, Gosh uz nejake mam
Odpovědět
akoze s goshom som spokojna - ale na jahode sa daju kupit v podobnej cene aj lancome nateraz mi ale tie 2 stacia
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?