TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne ten lesk mam aj ja ;-) no jo, to je pravda, lakov mali uz malo na vyber, ja mam taky ruzovkasty,taky doma nemam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tiez vyberala taky co este nemam a to je dost tazke :-D inak ten lesk je dost nenapadny, ale vobec nelepi, je skor ako balzam na perach
Odpovědět
Profilova fotka
tak u mna taky problem nehorozi, zatial ich mam "len" 5 ks :-p presne, ale sak tak pisali a som prekvapane, ze to tak aj v skutocnosti je
Odpovědět
Profilova fotka
caute potrebujem nejake e-shopy, kde maju estee lauder double wear light ihned k odberu a za lepsiu cenu, hodte do Ip, dik ;-)
Odpovědět
som si k vam musela zobrat debilnicek, lebo tu tolko veci spominate, ze mam z toho gulas
Odpovědět
Profilova fotka
blond - :-D :-D len pekne zapisuj 8-)
Odpovědět
doplnas arzenal blondik? 8-) inak maximalna spokojnost s hypnose onyx,mam pocit,ze je este lepsia ako klasicka ;-) blond,ja mam podkladovku gosh,sice som spociatku tazko odhadovala mnozstvo,ale teraz uz veelka spokojnost,makeup ozaj vydrzal aj v horucave ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon - ja mam praveze hypnose tu novu a ta je perfisna, mam mihalnicky az po obocko a su krasne vytocene x-) podkladovu bazu mam teraz od pupy a spokojnost tiez, od gosh som este neskusala :-| zajtra sa chystam do fann, tak ak chcete niekto nieco vyskusat dajte vediet :-D
Odpovědět
chcela by som.....svrbi ma kreditka --- ale strawberry mi akosi nemfunguje ]-( ]-( ]-( ]-( potrebujem podkladovu bazu pod make-up.....ale taku fajnovu (doteraz som mala dermacol, ale to je asi na 5 pouziti dokopy :-S ) inak kupila som si stetce - gosh veeeelka spokojnost aj make-up sa vyborne nanasa (a to som sa bala, ze to nebudem vediet).....lepsie, ako patlat prstami mam na make-up a druhy na puder...taky velky jeden stal € 15, druhy € 25
Odpovědět
Profilova fotka
blond - a ty teraz mejkap nanasas len so stetcom? ja si to neviem nejako predstavit :-N som zvyknuta, ze si to pekne prstami rozotriem... inak co ta objednavka z toho elfu, nebude z nej nic teda? pimpuuul kde si? =-) :-D
Odpovědět
na pudrik mam aj ja 8-) a na makeup? s tym by som asi nevedela pracovat =-) ale verim,ze to vyzera perfisne x-) domi,vyskusam,ked sa mi tato minie x-) onyx je vlastne ako klasicka,len je tmavsia,tak mam mihosky take viac vyrazne ;-) makeup mas aky blond? mna tiez laka ten double wear 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
ani ja som si to nevedela predstavit......kruzila som okolo tych stetcov ako sup --- si uz hadam aj mysleli, ze im idem nieco slohnut :-D :-D :-D :-D a milo ma to nanasanie stetcom prekvapilo x-) x-) x-) x-) x-) ocumla som na youtube techniku a celkom mi to ide sa inak uz dlhe roky cudujem, preco mi to so stetcom na papieri nikdy neslo a na seba to viem napraskat pomaly aj poslepiacky :-N :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon - jasne skus, ja som teda max spokojna, ale napr. eryykah vobec nesadla :-| viem, ta onyx je taka ciernejsia :-D ja mam mihalnicky aj svoje celkom pekne, ale tak spiralka musi byt... tak double wear je number 1 aj ked som koketovala s myslienkou skusit mejkap od YSL, len nemam ako ziskat vzorky, kedze ho maju len v marionaude a to mam dost od ruky :-S
Odpovědět
aj mna laka double wear......uz dlho si ho tu viacere chvalia len co s odtienom???? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( musim to ist niekam vycmuchat a poskusat mam Loreal True Match....a druhy MF....boooze ako sa vola? :-N :-N :-N :-N vysiel asi minuly rok na trh miesam ich dokopy (sa mi podarilo trosku netrafit odtien toho MF) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no musim to aj ja skusit s tymi stetcami teda :-D blond - podobne, ja som nikdy nejako extra pekne kreslit nevedela a toboz nie so stetcom a farbami :-x
Odpovědět
a teraz uz kukam na tu onyx mascaru :-N :-N :-N :-N :-N treba mne nieco ukazovat???
Odpovědět
ja som este taky drahsi make up nemala,teraz mam MF a som spokojna :-) ja mam tiez svoje mihose fajn,ale napr.pre mne katastrofa bola diorshow iconic a ysl,efekt umelych rias.ale ten dior,ten bol riadne nanic 8-( nedal sa odlicit,bol ako lepidlo :-. a mihalnice riedke musie nohy
Odpovědět
Profilova fotka
blondik - ja pouzivam odtien c. 2, som bledula, ale tato dvojka mi sadla ako rit na serbel s pardom...ale najlepsie bude ist vyskusat, tieto vo fannku maju ;-) ja som mala predtym mejkap od dermacolu a astoru - a ten mal taku keficku na nanasanie,ale aj tak som ho nanasala prstami :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blond :-D :-D :-D moon - ved jasne, ja som sa tiez rozhodla investovat do drahsieho mejkapu len nedavno, ale stalo to za to
Odpovědět
je vazne dobra blond x-) aspon pre mna,ale tebe sedia rovnake spiralky ako mne,tak snad aj pre teba ;-) s tymi guerlain gulockami si spokojna?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som chcela najprv skusit nejaku dior spiralku, ale ked vysla na trh nova hypnose nebolo o com 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
guerlain gulicky? =-)
Odpovědět
moon, no MF nepatri prave k najlacnejsej znacke ;-) ja som uz mala veruze vselico, ale vzdy som sa vratila k True Match-u =-) =-) =-) (pouzivala som ho uz na strednej.....taaakze bude to dobrych 6 rockov) sak musim trosku make-upy dominat, lebo tooolko prasul nechat stat sa mi nechce (aj ked true match by teoreticky aj segra vyuzila)......akurat sa rozkukam, kym dominam :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
veru tak mne ta hypnose precious cells nejako nesadla, lebo nie je uz podobna klasickej hypnoske, no tak mam pre istotu na ceste uz amplicils, lebo kym nemam aspon 3 spiralky v kozmetike, tak nemam pokoja :-D Pisala som tu uz o lahuckom make upe na zmiesanu-mastnejsiu plet Lancome Tient idole silky mat? -ak mate moznost omrknite ho, nekryje moc, ale na leto podla mna super.
Odpovědět
Profilova fotka
ery - si sa ani nepochvalila, ze uz mas aj nahradu :-D :-p lancome hovoris? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak mne napriklad mejkapy od lorealu vobec nevyhovovali, ale tak to fakt zavisi len od cloveka a jeho typu pleti
Odpovědět
mne ziadny od lorealu nesedi....iba tento true match (ale vecne je problem zohnat moj odtien) mam pudrik gulockovy -> guerlain meteorites akoze pouzivam to iba tak sporadicky (klasicky puder to urcite nenahradi)....to je iba tak na rozjasnenie moj sypky lancome pudrik je no. 1
Odpovědět
Profilova fotka
aha, dik, som nevedela , ze o akych gulickach sa bavite :-D ja puder nepouzivam, mozno by som mala, ale nepouzivam...
Odpovědět
nemas link blondik?na ten pudrik ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?