TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lebo nad tym YSL vazne uvazujem, akoze EL je super, ale nieco mi hovori, ze mam skusit aj ten YSL :-D bell - ze pustit zilou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta podkladová báze od Dermacolu mi příjde hrozná. To je lepší matující korektor Studio Secret od Loreal, ale stejně nejlepší je od Lancome. Pudr používám jen Stay Matte od Clinique, zatím jsem nic lepšího neobjevila a to zkouším kde co. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ta podkladova baze je jen na vyhlazeni anebo i na to, aby make up drzel cely den? poridila jsem si mineralni make up od lorealu a je fain, ale odpoledne zvlašť v tomhle vedru se postupne ztraci, jak si porad saham na oblicej ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
great - ona by mala aj aj, ak sa nemylim, teda u mna to tak funguje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
great.girl, mineralny make up, myslis pudrovy ze? tam by mala ist potom asi aj pudrova baza speci pod takyto druh makeupu, bolo by to asi lepsie ;-) a ano, baza aj predlzuje trvacnost make upu, niektore aj zmatnuju, niektore rozjasnuju, zalezi aku si vyberies ;-) som si aj ja vcera kupila termalnu vodu LRP v tej akcii 1+1 zdarma :-D hoci normalne pouzivam radsej Avene, tak toto bola dobra kupa, neodolala som :-D inak tu akciu asi maju vsetky lekarne, lebo je to tak aj v lekarnach na nete, tam je samozrejme este za vyhodnejsiu cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - to vazne? no musim zbehnut do lekarne a kupit :-D to je klasicky objem ci ta mala kabelkova velkost?
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze 150ml to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky ;-)
Odpovědět
Holky, potřebuju nějakou super voděodolnou řasenku. Řasy mám docela krátký. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám volume collagene od loreal a jsem spokojená. Taky jsem četla spoustu pozitivních recenzí na loreal volusimous. Na krátké řasy bych ti doporučila použít s řasenkou kleštičky anebo umělé řasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute takze dnes som bola v Eurovei, nabehla som do L´occitanu, kupila som si tuhy parfem zeleny caj http://www.divavillage.com/images/Oct... - a k tomu som dostala vzorky teloveho mliecka a nejakych kremikov na zmiesanu plet x-) a potom som zbehla do Pupy a kupila bazu pod mejkap - tu bielu : http://www.elitparfum.com.ua/products...
Odpovědět
Jo, ještě mě napadá, čím maskujete kruhy pod očima? I když dostatečně spím, mám je tam snad furt...
Odpovědět
Článek se načítá
bejruska - kruhy pod očima mají málo co do činění se spánkem, spíše jde o nedostatek železa a špatný pitný režim
Odpovědět
domi - supeeeeer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy - zeee? :-D uz sa tesim na bazu pod ocne tiene z artdeca...som ju este nikdy neskusala :-N
Odpovědět
Hellu, železa mám snad dost, jím jak maso tak list. zeleninu a luštěniny docela často. Piju taky dost.
Odpovědět
domi - nezabudni si viecka po naneseni bazy aj prepudrovat ;-) tuhy parfem chcem aj ja! ale verbenu a tu tusim v tuhej forme nevyrabaju, fnuk ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ste ma nakazili :-D aj ja som si kupila termalnu vodu LPR 1+1 8-) tu kabelkovu velkost, ale mali aj standardnu, myslim, ze je to 150 ml a teda aj ten opalovaci fluid som si prikupila a ta konzistencia sa zda ovela lepsia ako u Biodermy, takze dakujem za tip 8-) je to tento http://www.fr.laroche-posay.com/produ...
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - ok, dik za tip ;-) no do kelu a na tu termalnu vodu som uplne zabudla! ]-( :-D musim nakuknut zajtra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi - tak to mas presne tu bazu Pupa co aj ja, som zvedava co na nu povies ;-) a tie termalne vody maju v tej akcii naozaj v kazdej lekarni a maju aj ine akcie teraz, napr. na opalovacie pripravky od Avene myslim a na Biodermu je tiez nejaka akcoska, ak niekto nieco potrebuje, oplati sa ist si to omrknut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell - no som zvedava aj ja, som si najprv myslela, ze je to nejaky vacsi objem, ale je to klasika 30ml :-N no super potom, dnes budem v meste tak nazriem do nejakej tej lekvarne 8-)
Odpovědět
ciatko, bazu prepudrovat? to nie je makeup... skor dobre ocistit viecko od mazu a naniest bazu a rovno tiene... mam dost mastne viecka ale s tymto postupom som nemala problem ani po 16hod. fungovani... prepudrovanim baze akosi ta baza straca vyznam...
Odpovědět
casy - ver tomu, ze bazu na oci je lepsie prepudrovat;-) ale ak mas mastne viecka, alebo inu atypiu, tak rob, ako ti to vyhovuje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som skusala aj pudrovat, aj nepudrovat bazu po tiene a zda sa mi to jedno, hlavne ze tam bazu mam, potom drzi vsetko od rano do rana ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hrála jsem si doma na malého chemika a bázi od Artdecca jsem zředila bází pod makeupu od Manhatanu :-N Povedlo se, konečně nehrudkovatí. Dneska jsem si bázi zkusila přepudrovat, takže testuji jestli vydrží déle než bez přepudrováním. Poreferuji...
Odpovědět
Profilova fotka
caute takze LRP termalka zakupena, som klubova 8-) :-p a dnes dorazila aj baza pod tieniky, tak pojdem testuvat zajtra ;-)
Odpovědět
ciatko, skusala som vela variant pouzitia bazy a akosi aj logicky mi to prepudrovanie nejde dokopy, baza sa dava nielen na vydrz ale aj na lepsiu prilnavost tienov, ci intenzitu... kedysi ked som o baze ani nesnivala, som pouzivala aj na viecka kvapku makeupu a ten prepudrovala, ale to je o inom...
Odpovědět
casy- oki, chcela som len poradit, mam to ako tip od vizazistiek;-)a mne funguje
Odpovědět
Profilova fotka
tak potvrzuji, bázi přepudrovat. Stíny držely opravdu celý den a lépe se nanášely. Při použití jenom báze se stíny jakoby nalepily a nešlo moc kontrolovat intezitu. Super tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som dnes skusila ten postup, co pisala ciatko a zatial drzia uplne uzasne x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?