TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
ciatko: ee je uplne cerstva, kupovala som ju deutschlande nedavno, ja som prave tiez myslela,ze to je tienikmi- dost dlho som pouzivala christmas paletku od EL,ale tak ma napadlo, ze idem odskusat ako sa zachovaju aj ostatne znacky a bohuzial je to uplne rovnake :-S Dokonca obycajna ELF mineralna baza je lepsia v tomto (ale tiene nedrzia taky dlhy cas)
Odpovědět
Douglas som uz dlho nikde na svk nevidela=-) ery, tak to netusim, v com je problem|-| si tu jedina, ktorej zvraskavuje viecko. mozno to je tak ako napr. so spiralami, mne snad 50 bab vychvalilo max factorku spiralu a ja co mam uplne v pohode riasy, tak ta spirala mi ich tak dorichtovala, ze letela vzdusnym oblukom do kosa a nikdy viac:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Douglas veru u nas nie je nikde, to je na slaktrafenie a to iste Sephora]-( musim chodit do raichu alebo ciech ]-( a s tou bazou je asi problem v tom ze je pomerne husta a moze vytvorit u niekoho taky hrubsi nanos....
Odpovědět
ciatko: no mozno je problem v tom, ze mam velmi suchy typ koze, takze mozno ta baza je na mastnejsie viecka alebo neviem... inak MF spirala mi nesedela ani jedna, s Rimmel a Astor jedna hroza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak baza zatial nic, pockam si na najblizsiu cestu za hranice. a ten LRP vravite, ze je OK. no este mozno skusim zohnat dake vzorky make upov inych znaciek z lekarne a rozhodnem sa. diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
ale to tak byva, vsetko co je dobre u nas stahuju z trhu 8-( noo MF, rimmel a spol, take uz nepoznam 8-) :-p
Odpovědět
douglas nebol nahodou v avione? ci to sephora? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond - douglas bol v ba v palace na zlatych a v auparku, a sephora bola v avione ;-)
Odpovědět
sa uz tesim, ako urobim zase najazd na tieniky nejake.....nie ze by som ich mala malo, ale tienikov nie je nikdy dost :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a mas nejake vyhliadnute? :-D ja tiez premyslam nad nejakymi novymi, tak daj tip
Odpovědět
Profilova fotka
inak v l´occitane som dostala vzorku nejakeho teloveho mliecka myslim mandloveho, tak ho dnes otestnem
Odpovědět
no asi to zase vyriesim goshom......maju pekne farby a su na tom fajn aj cenovo mam doma aj paletku 6 tienov dior, ale asi sa vooobec neoplati do toho investovat :-S ]-( samoska, ze slintam nad dior, alebo lancome, ale asi to radsej ostane iba pri slintani
Odpovědět
Článek se načítá
blondiatko -konstatujem, ze mas pravdu, ale skor syslim ako patlam som zistila, ulakomila som sa na letnu kolekciu Dior 5 colour Crush Glow a zatial len 2x mala na sebe ]-( z Artdeca sa mi paci system vytvorenia vlastnej paletky, takze zajtra tvorime:)
Odpovědět
mam nejake artdeco tieniky, ale nemam tu kazetku :-| nechce sa mi za nu davat tolko penazi, ako za dalsie 2 tieniky ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ...takze radsej som si kupila o 2 tieniky viac a mam to take rozhadzane :-S
Odpovědět
Profilova fotka
som v pomykove :-o vcera som vyskusala mandlove telove mliecko od loccitanu a ja ho proste milujem x-) a teraz rozmyslam, ci ho kupit alebo nie...predsa len ta cena je trosku vyssia ako bezne mliecka...
Odpovědět
Profilova fotka
domi to mas to spevnujuce? malo by byt nejake trblietave...a 29€ je teda dost, ak je to to =-)
Odpovědět
domi - aj aj ho milujem, ale len zo vzorky ho milujem. radsej ani neskusaj mandlovy olej:-(:-( to je vraj jeden z ich top vyrobkov. http://www.loccitane.sk/telo-ruky/spe...
Odpovědět
http://img.loccitane.com/P.aspx?l=&s=...
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ono to bol skor krem sa mi zda :-N http://images.beautybridge.com/lalfis... ciatko - myslis cisty mandlovy olej? lebo toto je mliecko, co by som chcela ja
Odpovědět
Profilova fotka
ja cisto oleje moc nemusim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fuuu tak to stoji az 41€, na 200ml to je teda dost, muselo by mat zazracne ucinky pre mna :-D skoda ze maju take drahe veci, ja tam mam tolko toho vo vyhlade... :-D
Odpovědět
zelala by som si to mliecko na najblizsi sviatok, napr. ;-) .....manzel aspon nebude musiet vymyslat darecek a ty budes viac, nez spokojna
Odpovědět
Profilova fotka
ty si kupila tuhy parfem od nich? ktory?
Odpovědět
v loccitane tiez vzdy slintam, ovoniavam,... ale tie sumy by jedneho zabili :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nooo blond ja som mu to uz navrhla, ale bavili sme sa o cene okolo 20€ a teraz pozeram, ze cena je 41€, tak neviem neviem :-D bell mam od nich tuhy parfem vona zeleny caj, je super :-)
Odpovědět
myslela som, ze ked sa ti paci to mlieko, tak by sa ti pacil aj olej. ale nie je to cisty 100% olej, nejaka zmeska na sprchovanie, strasne dobre vonava. domi - vystavila ti zakaznicku kartu? vzdy maju na nieco zlavy, ked ju vystavovala mne, boli vsetky vonavky -25% - potesi. alebo ja som si kupila nieco, ked boli Dni marianne, kedy boli v casaku Marianne zlavove kupony, asi -30%. inak na to tiez nemam, aby som sa tam komplet zasobila a osobne si myslim, ze tie ceny su premrstene, ze napr. sprchac nie je hodny 15€ a mlieko 22€:-N a vyhodou su aj minivyrobky, sprchaciky, mliecka a kremiky na ruky, stoja 5€, perfektny je krem na ruky s bambuckym maslom alebo na leto s vonou ceresnovy kvetx-)
Odpovědět
ten ceresnovy kvet milujem... x-) x-) x-) x-) x-) taka prijemne sladka vona
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaaj som ta zle pochopila :-x ja som tohoto smaila :-( pochopila, ze tie oleje nie su moc dobre... nevystavila, sa ma ani nepytala ci ju chcem =-) tak, ale mozno je to od urcitej sumy nakupu, ja som kupila len ten tuhy parfem za 8€... noo ved to, ze je to hodne drahe, som aj pozerala, ci nemaju nejake minivyrobky, ale vtedy ku mne priskocila teta a zacali sme sa bavit o tych vonach a ja som uz na to potom zabudla
Odpovědět
na vianoce mali urobene balicky z tych minivyrobkov, mohla si si aj nakombinovat, co do nich chces.
Odpovědět
to mandlove, co som myslela, je sprchovaci olej, tento http://img.loccitane.com/P.aspx?l=&s=... to je ten ich bestseller. maju toho mandloveho nejako moc:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?