TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lillianx, aj normalne denne hydratacne kremy maju SPF ochranu, dokonca dost vysoku 15-20, staci si taky najst...a make upy su tiez s SPF, ja mam napr aj taky co ma SPF 30, takze ked dam hydratacny krem SPF 15 a nato makeup SPF 30, tak je to az az a su aj pudre s SPF filtrami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon tak make up ma len SPF 15 ten co mam, ale videla som aj s 30, ale aj tak si myslim, ze sataci dat bezny krem co ma SPF a nato makeup s SPF, netreba na bezny den opalovaci krem, to len ak sa idem vyslovene opalovat ;-)
Odpovědět
laleeta-skus od LRP, ten je podla mna naozaj fluid;) potom ma este shiseido make up s of 50, citala som nam pozitivne recenzie-na pigmentove skvrny idealny.
Odpovědět
Profilova fotka
ok, dakujem. ja tiez pouzivam krem so SPF ochranou, len som chcela vediet, ci to staci. tak asi hej.
Odpovědět
Baby...sorry...ja si na tvar nanasam bud hydratacny krem a na prve vrasky (ak je cas) ale fluid, ale vzdy hydratujem a ten ma dost vysoky faktor, tak by som neprezila mat opalovak pod make-up...uz mam toho aj tak dost a upchate pory z celodennej prace a nahanaciek. A tiez ked idem na plaz, ziadny make up, cista plet a neprehanam to s ochrannymi prostriedkami, lebo je hned zle-nedobre...premastenu a porovitu plet nemusim teda =-) eryka - LRP je fajn, ale mne snad vsetko upchava pory :-N takze mikrodermabrazia ista ak stihnem booknut salon.
Odpovědět
Baby, nemate tu nieco prirodne na intimnu hygienu, hladam hlavne organicke vyrobky, wipes a gely. Ak mate osvedcene, tak hodte linky...diky moc. Ja mam vsetko od Canestenu, hlavne ked cestujem potrebujem mat vela toho so sebou v tych horucavach, maju velmi dobre wipes a gely. Ale chcelo by to nieco na prirodnej baze. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka, na intimnu hygienu poznam cisto prirodne len od Saloosu - Sprchový olej Intimia a este zopar tiez ceskych vyrobcov, ale to v UK asi nezozenies, potom BIOMARSEILLE intímna starostlivosť,to by si mozno mohla zohnat aj u vas, ja pouzivam Lactacyd Femina, ale to nie je prirodne ;-)
Odpovědět
bellada, take matne tiene, ake si spominala, som videla v artdecu. neviem, ci si na svk, ak nie, tak chod omrknut;-) http://www.artdeco.de/en/cosmetics/ma...
Odpovědět
Profilova fotka
ja na intimnu pouzivam od AB momentalne a som spokojna ;-) http://www.ab-cosmetics.com/swift_dat...
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - dik, chystam sa dnes obehat obchody, tak pozriem ;-) sa mi pozdavaju hned 3 - matt natural touch - vanilla a pink, len dufam ze uz maju konecne tovar z Artdeca v Marionnaude, lebo uz dlho nic nedostali pre problemy s distribuciou :-|
Odpovědět
normalne sa hanbim priznat, ze ja nepouzivam nic:-N len cistu vodu. som nikdy nemala mykozu, kvasinky, ziadne svrbenie, nic. ale som toho nazoru, ze to je aj preto, ze nepouzivam parfumovane intimgely a pri vlhcenych utierkach ma chytaju mdloby:-p tak ked mam nejaky blby pocit vyraznej necistoty, tak pouzijem od avonu - simply delicate, je neparfemovany, o prirodnej kozmetike neni ani reci, ale je ozaj jemny. skoda, ze vyrobcovia prirodnej na toto zatial velmi nemyslia...:-|
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - v pohode, ja som tiez donedavna nepouzivala nic, ale potom som si len na skusku kupila lactacyd a odvtedy kupujem pravidelne veci na intimnu spolu so sprchovym gelom :-N a vela veci este chyba, ktore by mohli byt viac na prirodnej baze 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
ten pink som skusala na ruke a hned som si na teba spomenula, ze by to mohlo byt ono:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja intim gely nepouzivam denne, tiez len cistu vodu a tak raz do tyzdna ten gel ;-) menej je niekedy viac :-D
Odpovědět
kocky, teraz budem chvilu v De, tam je Artdeco za velmi dobru cenu, ak nieco chcete, napiste ;-) Ja pouzivam Saforelle, Lactacyd bol velmi agresivny, ale striedam ho altermedom.
Odpovědět
Profilova fotka
ery - tieto tvoje ponuky! :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko a ty si kde bola na Artdeco?
Odpovědět
bola som v douglase vo viedni, ceny boli fajn, som sa riadne zasobila - baza, ceruzka na oci, tiene, mineralny korektor. pozerala som aj bobi brown pultik, ale tie ceny boli fakt ze uff:-p
Odpovědět
ciatko: jaaj, bobbi brown uz je ina kategoria, ja si teraz idem omrknut ich make up Luminous Moisturizing Foundation, lebo sa mi moc luuuubi takyto efekt na xsichtiku :-D http://www.youtube.com/watch?v=g2ZqUu...
Odpovědět
Profilova fotka
ery - ten mejkap na videu je z artdeca alebo BB? :-N
Odpovědět
ten make up je zmiesany Bobbi Brown Luminous + Nars Sheer Glow foundation (ja by som ho premiesala s mojim Guerlainom)/este ho miesa s Laurom Mercier Illuminating Tinted moisturizer a efekt je taktiez rovnaky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, potřebuji poradit, i když použiji make-up, na všech fotkách se dost lesknu. dostala jsem radu, že mám použít pudr, ale nemám s ním žádné zkušenosti. Můžete mi poradit nějakou dobrou ne moc drahou značku?
Odpovědět
Profilova fotka
vyzera to super, ale neviem ci by sa mi chcelo s tym tak babrat :-|
Odpovědět
domi-ja sa babrem takto stale, lebo mi ziaden odtien poriadne nesedi, takze uz to viem bleskem zmiesat na chrbte ruky aj napatlane na tvari:) no inak aj ten nars sheer glow vyzera skvele, ale vraj je lepsi efekt na zmiesanej/mastnej pleti ako na suchej, ktoru mam ja.... http://www.youtube.com/watch?v=acPnxU... http://www.youtube.com/watch?v=cisX56... midy-ak su v hre peniazky, tak skus od Dermacolu pudrik, niektore kocky ho tu chvalia a mozes skusit aj ich podkladovu bazu ;-) potom su take este prijatelnejsie ceny (objednane z netu) od Lancome pudre, neviem aku mas cenovu hranicu.
Odpovědět
Profilova fotka
ery - tak je ine ked ty si v tom uz zabehnuta, len ja som strasne leniva v tomto, najradsej som ked to mam vzdy za sebou, napatlem bazu a pak mejkap a ende :-D idem kuk videa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak ery nemas skusenost s mejkapom od YSL? myslim skor osobnu ;-)
Odpovědět
ery: dík, mrknu na to a pak se rozhodnu :-)
Odpovědět
Midy: určitě sypký pudr od Dermacolu. Já na něj nedám dopustit (a to jsem už vyzkoušela kde co). Stojí kolem 250,-
Odpovědět
Profilova fotka
tak Douglas in Vienna je ina vec a hlavne iny vyber x-) BB tam ocumujem stale, ale tiez som sa este neodhodlala tak vydatne pustit zilou :-D a to miesanie make upu robievam aj ja, hlavne v lete ked sa mi rychlo meni odtien pleti, tak miesam tmavy a svetly v roznych pomeroch tak, aby mi aktualne sadol 8-)
Odpovědět
ja som len testla od kamosky YSL Matt touch foundation, ale nemozem dat spolahlive referencie, lebo ja matujuce nerada :-N no ale je s nim velice spokojna, je dost lahucky, krytie tiez:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?