TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
ja konkretne žiadne, viečko iba prepudrujem a drží celý deň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
domika007: pod stíny používám bázi od artdeca (v kelímku). Vždycky jsem měla stíny do 3 hodin slité v jedné lince, teď vydrží minimálně 10 hodin (většinou víc - cca 14 hodin).
Odpovědět
tiez artdeco, je skvela:-)a za rozumnu cenu
Odpovědět
artdeco, lebo u nas dostupna ina nie je...
Odpovědět
Profilova fotka
baby a to artdeco kde zozeniem? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave Artdeco uz dostupna nie je, kedze distributor tejto znacky skoncil na SVK a novy zatial nie je, tak je problem cokolvel z Artdeca zohnat momentalne, ale inak ju mali vzdy v Marionnaude ;-) dalsie bazy, ktore mozes normalne zohnat su Alverde v DM, Manhattan, Pupa a ja mam napr. Gosh ;-)
Odpovědět
byvala v marionnaude, ale len obcas, predala sa a pol roka zasa nic:-| zhodou okolnosti si ju idem v stredu kupit (do viedne), tak ak by si ju chcela, nemam problem hodit do kosika dva kusy;-)a poslat v bublikovej obalke. stoji tusim 8€, viac ako 10€ to nebolo. a vydrzi mi rok a pol pri takmer dennom tienovani
Odpovědět
Profilova fotka
dik za info baby ;-) ciatko - pisnem ti do Ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já používám podkladovou bázi od Dermacol a nemůžu si stěžovat, dřív mi stíny vydrželi tak 3-5hodin než se smazaly a teď klidně celý den...je to v malé tubě myslím 15ml (vytláčí se kapička na prst)za 160kč, ale vydrží fakt dlouho. Zatím ji mám 3měsíce, používám ji denně a pořád jí je dost
Odpovědět
mmarch: ale Dermacol dělá bázi pod make-up (používám, je fajn). Báze pod oční stíny je něco jiného. Já nedám dopustit na eye shadow base od Artcedo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že je to pod make-up, nikde jsem nemohla sehnat pod oční stíny, prodavačka mi doporučila tohle, že je to na stejném principu a je jedno jestli pod make-up nebo pod stíny, ať zkusím. Zkusila jsem a jsem spokojená... je to na stejném principu - odmastit kůži a zabránit stínům (make-upu) vpíjení do kůže...
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch, tak nemas pravdu, prave ocne bazy su na inom principe, maju ine zlozenie aj konzistenciu, viem pouzivam oba druhy a mala som viacero znaciek z kazdej a nikdy to nebolo ani len podobne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bellada: to nevadí, u mě to účel splňuje, stíny mi na očích vydrží celý den bez hnutí, tak jsem spokojená, o to mi šlo
Odpovědět
jj, ocna baza nie je tekuta (mozno nejaka je=-)), skor ma konzistenciu tuheho vosku na vlasy a kozu neodmasti, skor vytvori film, ktorym sa vyplnia tie ryhy na viecku
Odpovědět
Hm, tak kdyby to bylo jedno - jestli pod make-up nebo pod stíny, tak asi dělali jen jednu a ne dvě ;-) Ale pokud ti to vyhovuje, ok. A ještě ušetříš :-) Já má z báze Dermacol pocit, že pleť hezky vyhladí, vyrovná vrásky, ďolíčky a podobné nedostatky, ale rozhodně plať nezmatní. Báze pod stíny Artdeco má mnohm tužší konzistenci, víčka pěkně zmatní.
Odpovědět
Profilova fotka
ved jasne ze tie bazy nemozu byt rovnake, ved aj to co na nich ide je uplne ineho zlozenia, na make up bazu ide predsa fluid alebo kremovy makeup a na bazu pod tiene ide prasok - puder, to je tiez diametralne odlisne zlozenie, ako pise ciatko, je to skoro az vosk a je aj trosku masty, aby sa na neho ten praskovy tien dobre nalepil a makeupove bazy su gelove alebo fluidne, trosku silikonove, vyrovnavaju povrch pleti a vytvaraju taky hladky film aby sa makeup lahko klzal pri nanasani a plet sa neleskla tak rzchlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano vyhladí, vyrovná kůži a taky odmastí, mívám hodně mastná víčka, proto mi stíny nikdy nevydrželi dlouho, ale díky dermacolu mi vydrží min. 16hodin co mám vyzkoušeno. A opravdu odmastí
Odpovědět
ciatko: ale kdeze, taka TF baza je ako kremik, UDPP taktiez, jedina tuha - voskova je prave ta Artdeco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že 100lidí 100 názorů a zkušeností... :-D holt každému vyhovuje něco jiné...
Odpovědět
Profilova fotka
ery - cize ta artdeco baza nie je dobra ci ako? =-) :-N
Odpovědět
domi, nie, ja som pisala, ze bazy nebyvaju tekute a ery pise, je iba ta artdeco je taka tuha, voskova:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj, som z vas zmatok, citam tu piate cez deviate a potom to takto dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám k používání báze Artdecca, mám ji doma už několik let. Asi už je stará, nebo ta její konzistence je taková divná, že už ani roztírat nejde a dělá hrudky. Asi si něčím zředím :-p Jak jste mi radily vzorečky LRP- už je mám doma, měli je v jiné lékárně tak zkouším a zkouším..
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek - a zapacilo sa ti nieco z toho LRP ci zatial nie?
Odpovědět
Profilova fotka
líbí se mi ta adstringentní voda a váhám mezi Effaclarem K pro dospělé a Effaclare M zmatňujícím.
Odpovědět
Profilova fotka
ta K řada je na ucpané póry a M řada zmatňuje. potřebuju obojí
Odpovědět
Profilova fotka
Tu M som mala aj ja , celkom fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a používala jsi ji 2x denně nebo jen na den a něco jiného na noc?
Odpovědět
Profilova fotka
kazde rano som si plet ocistila tou cistiacou vodou, myslim, ze bola modra , potom som si dala podkladovu bazu pod mejkap a pak na to mejkap...vecer som sa odlicila opat ocistila plet vodou, vycistila gelom a pouzila krem na zmatnenie...inak ten krem mozes pouzit ako podklad pod mejkap, ale mne osobne velmi nevyhovoval ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi ty najprv pouzivas pletovu vodu a potom cistiaci gel? :-. malo by sa presne naopak, voda je na docistenie a stiahnutie porov, tonizaciu, ak to potom umyjes gelom, efekt sa strati...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?