TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
mam na ceste Lancome Baume Eclat, nejaka olejova konzistencia, tak som velmi zvedava ako bude odlicovat, akurat ma udivuje cena, kde netove "parfumerky"-ktore objednavaju lacnu kozmetiku zo zahranicia ho maju podstatne drahsi ako je trebars v net. lekarni http://www.mojalekaren.sk/lancome-bau...
Odpovědět
Profilova fotka
ery - uz zase si neodolala? :-D ja na odlicovanie pouzivam bud tu micelarku od Biodermy alebo mlieko od nivei, mne vyhovuje, ale to som uz tusim spominala :-p
Odpovědět
domi: nemozem zaspat na vravrinoch, co sa tyka hladania toho naj v kozmetike... :-D Pouzivas tu micelarku aj na oci? U mna dobre odlicuje take avocke spiraly, clinique ale pri tych lepsich uz to nie je ono, musim pekne drhnut a potom mi ostane vela rias vypadanych ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ery - to poznam :-D nie nepouzivam, tiez mi to dobre neodlici, preto pouzivam aj to mlieko od nivei ;-) ale chystam sa do DM-ky a chcem si kupit ten Balea odlicovac oci, co baby v chvalili v teme o odlicovacoch, ze nie je drahy a je fakt dobry
Odpovědět
Profilova fotka
bellada ,eryykah : díky holky, omrknu to :-)
Odpovědět
kocky,trosinku sa k vam vmiesam ;-) neviete nahodou niektora porovnat EL double wear light a ideal matte?nepotrebujem prekryvat,skor zjednotit ton pleti a zmatnit,pretoze uz okolo obeda sa zacinam mierne lesknut :-S aj ked mam puder,efekt je podobny,tak chcem skusit aj kvalitnejsi make up.este sa chcem spytat,ci nemate nejaky tip,odkial ho objednat za rozumnu cenu ;-)ci kupujete v kamenacoch? dakujem :-)
Odpovědět
moon, skus pod make-up podkladovu bazu, tie eliminuju aj lesk pleti ;-)
Odpovědět
ahoojte vospolok :D tak sa hlasim z testovacieho procesu :-D
Odpovědět
Tak som bola testovat El double wear stay in place a EL double light stay in place foundation :-D obsluzila som sa sama, kedze tam ziadna dama nebola, tak som si vsetko vyskusala priamo na pleti a ohmatala co ma zaujalo. :-D Skusila som oba double wear aj light verziu. Jednoznacne by som si osobne vzala klasiku double wear, sadla mi tam asti nejaka 04-ka pebbles odtien, mozno aj vyssie by sa pocas leta dalo dostat....06. Z light verzie tam mali len velmi svetle 01-tky medzi tym nic a potom tie uplne tmave az kakaove odtiene. Prepacte mi za nazor (je to moj osobny-testovaci) ale dovolim si Double Wear stay in place prirovnat k Max Factoru Lasting Performance, pripadne Clinique.... su perfektne len rozdiel o polovicu v cene. Vonou mi Double wear nieco pripomina, asi Clinique/Clarins teraz si presne neviem spomenut. Moje hodnotenie.. na mne samotnej, make-up fajn, cakala som viac, ...chcela som napisat ze woow...toto je extra trieda, to musim mat, ale asi by som dala prednost MF Lasting Performance. Na Diora som sa nedostala, pretoze ho nemali v tej parfumerke a tiez BB, ale to snad nabuduce... takze pre mna zostava extra super trieda je MAC... :-D :-D :-D
Odpovědět
No a k tomu som si dokupila pletovku Avene, nasla som ju konecne v drogerke, tak sa tesim :-D zaujala ma vona, je velmi prijemna a jemnucka, tazke bude super na cestovanie ;-)
Odpovědět
Este som zabudla dodat, robila som test na REVLON, tak jedine Colour Stay Mousse....ostatne po otvoreni testeru boli na povrchu vodnate, tak som ich ani neskusila, odisla mi chut, vyzeralo to ako olejova baza :-D
Odpovědět
radli: ja som používala max pactro roky, aj ten, čo si spomínala...a teda je nemôžem súhlasiť, najma pri dlhodobom používaní cítiš rodziel...mňa osobne max factor vysušoval a aj trvácnosť počas dňa je v prospech EL, ale ono sa strašne ťažko zovšeobecňuje, lebo každy má iný tup pleti a individuálne potreby...
Odpovědět
Článek se načítá
oMG: oprava: max factor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčata. Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte tip na make-upovou paletku. Případně kdyby se dala koupit v krámě, ne jen v internetovém shopu. Díky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Radlinaka, ten Revlon mam uplne ok, ziadne oddelovanie a je oil free, takze vobec nie je mastny, mne paradne sedi, ono v obchodoch maju tie testery stare a pokazene, ved to kazdy otvara a strka do toho prsty, fuj :-p ten color stay je prijemne tekuty, velmi dobre sa mi nanasa, fakt
Odpovědět
Profilova fotka
moon - ad kupa EL, ja som si kupila klasicky vo fannku, ale to len preto, ze som dostala zlavovy kupon, teraz ked sa mi minie chystam sa ho zakupit na MMB ;-) radli - suhlasim s luko,kazdemu sadne nieco ine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby som dostala nejake kupony na zlavu do Marionnaudu a boli tam aj kupony na nejaku ich Bio radu kozmetiky, poznate to niekto? je to asi novinka
Odpovědět
Ja pisem o mojom zmiesanom type pleti a uvadzam ako to na mna posobilo. Podla recenzii by mohol clovek ocakavat nejaky boom..ale bohuzial, ked mam nieco ocakavat tak to musi byt fakt super na pleti aj s dobrou krycou schopnostou a zrkadlovy efekt mi pripomenul MF..bohuzial, je to tak :-S nedam zato 24 £, ked si nemam z coho vybrat, strasne slaba skala.....hmmm... to si mozem v klude kupit MAC od primer po puder (len keby mali predajne vo vacsich mestach) :-D btw. ale vedela som, ze sa do mna obujete :-D :-D :-D :-D tot moj nazor... nic extra, som sklamana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli - preboha prestan, sak ked ti to nesadlo a nepaci sa ti to, tak tam uz nie je co riesit ;-) :-p ja som bola tiez prekvapena, ze mi tak sadol,ale sadol a pre mna konecna volba do buducna x-)
Odpovědět
dominika :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
som sa zasmiala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cooo?? sak a nie? :-D :-D :-D som ostala v soku z teba :-N
Odpovědět
ja som si napisala nazor zo srandy a vy ste to zobrali smrtelne vazne, tak sa natom rehocem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty si expertka, takze nas tu natahujes? :-o :-D
Odpovědět
dominika...ako si to tak rychlo uhadla ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to bude tou blond farbou, ale tak to je uz hoodne mimo temy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale ved je uplne jasne, ze nemoze kazdemu sadnut to iste....to by sa potom predavala len jedna znacka a ostatne by si utreli tak akuraz hubu :-D :-D :-D co sa pozdava mne, nemusi sa dalsim 100 ludom amne to koniec koncov jedno, hlavne ze mne sa to paci, no nie? :-D
Odpovědět
domi - nie v pohode, EL je dobra znacka, maju skvele kremiky a primery, ale proste DW sadne na vas typ pleti a ja viem preco jednoducho... ;-)
Odpovědět
no ja som hlavne chcela citat vasu reakciu a trosku sa aj zabavit popri tom...xi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka, ty si potvora :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?