TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co pockaj? ako? no ocistim vodou az potom gelom? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak ale ja gelikujem len obcas, to iste aj peeling :-|
Odpovědět
Profilova fotka
proč? Vysušoval moc? objevila jsem před měsícem jeden makeup, který si rozhodně koupím po dobrání znovu- Astor- mattitude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
peeling je jasna vec uplne nieco ine, to chapem, ale umyvcie gely su na denne pouzivanie poväcsinou a myli by sa davat na zciatok nie? a potom na dokoncenie cistenia pletova voda....ale ak to mas tak zauzivane a vyhovuje ti to ok, ja len ze sa mi to zdalo cudne a nevedela som ci ta spravne chapem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek nie nevysusoval, len mi ten mejkap velmi nedrzal pokopy :-| bell - noo ja som bola v tom, ze najprv voda, potom gel...tak asi som to zle pochopila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zítra jdu na pernamentní makeup- linky oči. Chodím tam 1x za rok, protože mi tetování ve vnějším koutku prostě mizí. Kosmetička si mě už pamatuje a dává mi jako stálé zákaznici lepší cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi - spravne je to naopak, ale sak nevadi, hlavne ze ti to vyhovuje :-D :-D :-D
Odpovědět
domika007: je v pohode, ja ju mam tiez momentalne-ale obavam sa jej zivotnosti, mina sa velmi pomaly, takze cakam, ze o pol roka bude tuha a hrudkovita konzistencia-lebo do nej patlam prstami aj ked cistymi, ale nedezinfikujem ich, takze bakterie budu pracovat casom asi aj tam... inak su teraz dobre zlavy na lookfantastic.com aj na bazy TF, UDPP ;-)
Odpovědět
ja som mala 2krat Artdeco, stale tak na rok pouzivania a stale som ju vypotrebovala do konca, bez problemov s konzistenciou, hrubkovanim a pod. neduhmi.. len som ju vzdy pouzivala za pomoci spachtlicky...
Odpovědět
ahojte baby, nema z vas niektora skusenost s Clinique even better dark spot corrector?????? je urceny na flaky po vyrazkach alebo pigmentove skvrny. Ak ho niektora pouzivate dajte viediet
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ja si to fakt neviem predstavit v obratenej verzii :-D :-N ery - dik, ja praveze tienujem menej, nie su z nej aj mensie balenia? a mimochodom baby, kde sa da zohnat taka ta spachtlicka? =-) lebo by mi fakt bodla 8-)
Odpovědět
dominika skus niekde v drogeriach, pripadne sa popozerat v domacich potrebach na nejaku plastovu obdobu, ja som jedneho casu pouzivala taku tu mini lyzicku na zmrzlinu... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ta baza je hrozne malicka, mensia uz asi nejde byt :-D ma 5ml. ja do nej tiez idem prstami, je v nich lepsi cit ako v spachtlicke a naberiem len tolko, kolko potrebujem. hrudky tam nie su ziadne akurat uz je trosku tuhsia (ale na vykone to nemeni), co po roku a pol je podla mna v poriadku. ved taky makeup je po takom case (ak vydrzi) uplne zosmradnuty a na vyhodenie spachtlicku mam z oriflame, taku ruzovu, myslim, ze v tych akciovych katalogoch ju este zvyknu obcas ponukat. ale lezi tam, nepouzivam ju, kremy mam vsetky v tube...
Odpovědět
Profilova fotka
jaka tema :-D spachtlicky... ja som svoju nasla prilozenu pri kreme od Matisu, a je to fakt hygienickejsie ako ist do kremu (alebo cohokolvek) prstom... teraz mam krem v takom flakoniku s mechanickou pumpou, takze spachtlicka caka, az ju zas budem potrebovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja parave preto mam najradsej kremy v tubach alebo flastickach s davkovacom, ono prstami sa tam dostava riadny humus, hoci sa to ani nemusi tak zdat, ved ruky si clovek umyva, ale aj tak...
Odpovědět
Profilova fotka
dik za tipy baby, na oriflame moc nie som, ale tak co by clovek neurobil pre krasu, ze? :-D noo tak 5 ml to nie je az taky velky objem, sice ja sa tienujem len obcas, ale tak predsa nejaku tu trvacnost to mat musi ;-) ja mam tiez radsej kremy a mejkapy v tubach, ale tak ked pri niektorych tych bazach to inak nepredavaju len v kelimkoch :-S
Odpovědět
podla mna uplne najhygienickejsie je pouzit na krem v tegliku vatovu tycinku-naberies a zahodis, na spachtlicke sa mnozia bakterie ak to nedezinfikujete a nedrzite v sterilnom obale
Odpovědět
Profilova fotka
marrrka a ty mas vatove tycinky osobitne kazdu jednu sterilne zabalenu? :-. lebo ja ich mam spolu v jednom baleni a ked ho otvorim uz to sterilne urcite nie je a zase netreba to prehanat ;-) nemusi to byt sterilne ale ciste a spachtlu po kazdom pouziti alebo aj pred umyjem vodou a mydlom a to staci si myslim, zase nemam fobiu z bakterii :-D ide o to, ze z prstov sa tam uvolni aj odumreta koza, ktora sa potom v kreme rozklada a to sposobuje kratsiu trvanlivost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - lepsie by som to ani ja nenapisala ;-)
Odpovědět
bell, citas mi myslienky... pre mna je vacsi humus vatova tycinka, kedze nezabranis uvolneniu jedineho vlakna z nej
Odpovědět
Profilova fotka
inak ma napadlo, ze tie spachtle by mohli mat aj v lekarni, ja som to dostala ku kremu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tiez sa mi vidi, ze som to videla v baleni k nejakemu kremu, ale nebola som si celkom ista
Odpovědět
alebo si vypytajte od lekara palicku do krku a nalamte:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - :-D :-D :-D
Odpovědět
nemam, ale mam ich v uzavretej krabicke a kazdu chytim do ruky len raz :p a umelu spachtlicku umyjes a zasa chytis a polozis niekam a zasa chytis a tak dokola ;p nuz ak je tu moda robit si posmech z dobrej rady ;PP
Odpovědět
Profilova fotka
to nebol ziaden posmech, len konstatovanie, ze to tiez nie je sterilne a ked spachtlu umyjem tesne pred tym ako ju strcim do kremu, je urcite dost cista aj viac ako ta tycinka a ako pisala casy uvolnene vlakno by mi teda vadilo dost v tom kreme ;-)
Odpovědět
teda baby :-D spachtlicka sem - tycinka tam...kazdy nech si to patla cim chce...aj tak sa poucime len na vlastnych chybach =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ved jasne, premna zamna aj nohou :-D ved si to dava kazdy na svoj vlastny xichtik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze nohou? :-D ja si to zatial patlem rukami, ale tak hladam nieco lepsejsie :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak mám to tetování za sebou a chladím a chladím. Mám velké otoky a malinkaté modřiny. Musím nosit 8-) Ale jsem strašně spokojená s tvarem linek, dělá mi to ty kočičí oči x-) Navíc jsem získala kontakt na laserovou depilaci( po porození synka mám problém s tmavýma chloupkama na bradě) špachtličky nepoužívám, ale před jakoukoliv úpravou si omyju ruce antibakteriálním mýdlem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?