TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
k tonovacim kremikom na leto s SPF tipy: Jemma Kidd Pro Finish Moisture Tint SPF20 Chanel Hydramax SPF 15, ale su to 2 dost tmave odtiene Lancome Aqua Fusion SPF 15 / Hydra Zen SPf 15 Pixi Illuminating Tint SPf 20 video : http://www.youtube.com/watch?v=nUc5z7... MAC Studio Moisture Tint http://karlasugar.net/2009/07/mac-bab... Estee Lauder Daywear Plus SPF 15 -recenzia: http://www.youtube.com/watch?v=ymMqGq... Smashbox Sheer Focus SPF 15 Laura Mercier Tinted Moisturizer SPF 20 oil free http://karlasugar.net/2010/03/laura-mer ... isturizer/ Laura Mercier Illuminating TM SPF 20 http://www.flickr.com/photos/mymakeupre ... 990068694/ Novinka od Nivea Q 10 Plus TM SPF 15 Dermalogica Sheer Tint Moisture SPF 15 bellada: ten od Biodermy ma zaujima-k moru, skusala si ho, je lahky, ako je to s farebnostou?
Odpovědět
Profilova fotka
eryka je som ho neskusala, len viem ze ho maju, problem je v tom ze nesedia u tonovacov vobec odtiene, vacsinou su az moc tmave a oranzove :-p ta Bioderma ma asi len jeden odtien lebo som nevidela viac, ale neviem aky...
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som tiez chcela nieco take na dovcu, ale zase pre 2 tyzdne nie som ochotna vela investovat za nejaky super znackovy tonovac, Bioderma by este usla aj cenovo ;-)
Odpovědět
dik eryy...idem pokukat...super, ze je tam aj EL :-)
Odpovědět
tak asik totooooo: Lancome tónovací krém Aqua Fusion Teinte ..lebo k nemu mam aj hydratacny fluid, co pouzivam a to je luxus na moju plet...mam vybráno...len maju len oditen 1 a 4 na tej stranke, tak hladam dalej...mozno by to chcelo na leto aspon c.2, ale napisem tej kocke, co ma stranku znackove vyrobky a ona mi vzdy zatial dobre poradila...preto odtial objednavam, byt mozno cez jahodu by to bolo za menej
Odpovědět
Jeej caute holky :D ahooj Luko a Domi :D Luko - ty ktory odtien pouzivas od EL Double Wear ? je to foundation alebo pudet, ci oboje ? Ja tonovacie neznesiem, ja sa v nich citim oranzovo...sorko..pomaranc :-S To si mozem na seba nacpat radsej fake tan a vyzera to lepsie ked chcem vyzerat zdravo :-D ...ale aj tak mam tmavy typ pleti, tak potrebujem nieco tmavsie na leto :-N Inak ak je strasne horuco, tak pouzivam bud primer alebo jemny hydratacny krem, fluid a potom kludne puder, aby som sa neleskla, vynechavam foundation...takze nemusim ziadne tonovacie, je toho aj tak dost na pleti, najlepsie by bolo keby clovek nemusel nic pouzivat ze ano :-N =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - ja mam EL double wear light...ci ty myslis nieco ine? =-) :-N
Odpovědět
domi.... no je EL double wear stay in alebo double wear light stay in...aky odtien pouzivas ??? dalsia moznost EL double wear stay in place powder make up ???? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
takze ja mam EL double wear light stay - in - place make up odtien 002 ;-) mam ho tu po ruke, takze mam presne info :-D
Odpovědět
jo, super...to som chcela vediet, potrebujem nieco tmavsie :-) aku ma farbu... tie light verzie nie su do oranzova ? =-)
Odpovědět
okej...bezim ozvem sa neskor...pa zatim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo podla mna nie, teda mne to oraznovy efekt nerobi, predtym som vdaka inym make upom mala na to nabeh, ale tento mi sadol ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Na mne bol EL DW light dooranzova, ale je mozne, ze to bol efekt pod umelym svetlom znacne posilneny. Teraz uz napatlam vsetky make upy na ruku, teta pracovnicka parfumerky mi ich aj musi oznackovat, aby som vedela ktory je ktory-ak ich je vela ( co zvycajne je) a vyleziem kvoli tomu von z OC a kukam si odtiene na dennom svetle, s pomalovanymi rukami vyzeram ako blazon, ale vooobec mi to neva.. :-D
Odpovědět
ja mam make-up EL Double wear light, odtien 1..oranzovy efekt? take nepoznam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten odtien 1 nie je az moc svetly? :-|
Odpovědět
domca: pre mna ziadny odtien nie je moc svetly ;-) :-) :-) ale v lete ho nepouzivam...na leto je fakt svetly, alebo ho zmiesam s tmavsim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj tak :-D lebo mne sa zdal az prilis svetly, ale tak kazda mame iny odtien pleti, takze tak :-)
Odpovědět
ja som čistá Švédka moja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si sa v zlej krajine narodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi neviem ci uz dakto podal info, necitala som vsetko,len tolko ze Pupa v eurovei je na stopro! :-)
Odpovědět
Pupa je aj v Auparku vedla obchodu, kde boli predtym prirodne mydla
Odpovědět
a čo som bola slepa???...bola som v Eurovea pred mesiacom...a nevšimla som si... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - vdaka x-) mati - nic si z toho nerob, ja som si to tiez nevsimla ;-)
Odpovědět
okej, no uvidime...ked pojdem tam vyskusam oba aj light verziu, ale aj tak sa neviem este rozhodnut presne ktory, je mozne ze mi budu vsetky blede z EL, tak budem musiet ist asi do toho MAC shopu :-N :-N este pozriem ostatne a YSL ;-)
Odpovědět
Pouzivate aj puder ?
Odpovědět
Profilova fotka
radli - ja ee, ale rozmyslam, ze vysksusam...bell ma navnadila na ten od Pupy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bez pudru teda existovat nemozem, pride mi to ako zakonite zakoncenie licenia, zafixuje ho, zmatni a preto ovela dlhsie vydrzi, mam vzdy kompakt, ktory nosim v kabelke na prepudrovanie cez den a doma sypky, ktory si dam rano na zakoncenie licenia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja pouzivam mineralny make-up, takze puder nie...
Odpovědět
absolutne vynimocne -kompakt- aj to len na nos a celo, uplne mi zimomriavky naskakuju pri pocite, ze by som ho mala na celej tvari :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ery a aky puder teda davas, ci ziadny? sypky je lepsi, ale do kabelky trosku velky a trosku neprakticky ak sa chcem prepudrovat niekde na toalete :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?