TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
bellada: ja mam kompakt Givenchy, ale ja ten pocit pudru na tvari fakt nemam rada (skusala som viacere), tak preto len vynimocne... A co mi este robi zimomriavky su take tie zmatnujuce a penove make upy, napr. novinka od Loreal Mat Morphose
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tie penove tiez nemam rada, ani tie s puder efektom, co sa ako zmenia hned na puder po naneseni, pridu mi ako beton, ze sa plet ani nenadychne, ale klasicky jemny pudrik na make up mam rada, lebo inak sa lesknem uz skor;-)
Odpovědět
puder ano...jemne...mineralny ;-)
Odpovědět
ahojte kocky :-D krasny vikend zelam ... som taka unavena, ze som dneska nesla na na tie moje nakupy, asi mi uz zostava ist inokedy alebo objednat cez net ]-(
Odpovědět
bell - uplne s tebou suhlasim, totizto ja bez pudry asi nemozem existovat, to je asi jedine co prekryje lesk...mne totizto tie srandicky proti lesku az tak velmi nezaberaju a este je tu dalsia vec nedokonalosti pleti :-| takze mam kompakt stale v kabele so sebou :-) eryka - ja vobec pocit nemam rada pocit make up na tvari, ale co uz, keby som mala krasnu, hladku plet bez pupika a porov tak si na seba nic nedavam a kaslem nato, ale co tie imperfections ? :-S :-S :-S idem sa dat na tu prirodnu kozmetiku a potom ti poviem vysledok :-D lalee - ty pouzivas BareMinerals ? :-) Kocky, ja nemozem mineralny makeup, nato musim mam perfec plet a to nemam, takze bohuzial to na mne nesedi a treba si to vediet aj naniest, hmm... takze nic, spat k foundation :-N
Odpovědět
sorko, ospravedlnujem sa uz pisem ako madar.... to je to odlucenie z domoviny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte....letmo som si vas precitala tak trosku oneskorene zareagujem baby tu spominali svoj poznatok ze EL makeupy Double wear maju oranzovy nadych...ja som tiez bola v soku ked som si ho vytlacila trosku na ruku,ze jezisiii sak on je oranzovy,ale po rozotreti na tvari ta skareda oranzovost zmizne a naozaj vytvori celkom pekny odtien...mam 2.0ku a este k tym pudrom..mam od dior ten nude...sypky..on je vlastne myslim zaroven aj miner. makeup ktory sa moze naniste na klasicky fluid make up...a speci k nemu mam aj ten dior stetec...no zeby som ho nejak casto pouzivala to ne,ale to skor moja lenivost,zapackam stetec,pak sa mi ho nechce cistit a tak si radsej puder nedam..ale inak spokojna som s nim,sice nanasam ho veeeeelmi malicko lebo tiez nemam rada pocit pudrovitej tvare...kupila som si z avonu tie gulicky :-N tak tie mi vyhovuju v tom ze na tvari ani necitim ze mam tvar "poprasenu" ale chcela by som sa vas spytat,tie co pouzivate kompakty....totizto aj ja sa lesknem jak psovi g.le uz po par hodinach :-D a dost by mi bodlo pocas dna prepudrovat tvar...dufam ze si teraz o mne nepomyslite ze som nejaka vadna fajnofka ale mna doslova striasa,ked si vsimnem ake "pudrenky" baby vytahuju z tych svojich kompaktov....sak dobre ze uz same nechodia!!! take su zanesene a radsej ani nechcem pomysliet na to ake su stare a opotrebovane :-o ...a nimi si patlaju tvar!....ako to riesite vy? tie pudrenky sa daju dokupovat?menit?...v tomto som laik,nemam prehlad...viem ze v obchodoch predavaju tie "spongiove" kolieska ktore su fajn pri odlicovani, ale neviem ci predavaju aj pudrenky :-| ?
Odpovědět
Pimpulka.... super prispevok, konecne sa opat usmievam dneska :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ja osobne, kupujem tie pudrenky, ci ako sa to presne po slovensky vola, proste je to ta spongia na kompaktny make-up v beznej drogerke ...staru vzdy vyhodim, resp. ked sa mi uz nepaci, tak vyhodim alebo ju vyhodim aj s pudrom a kupim si opat novy-sviezi. Akonahle sa mi zacne z neho minat privela a vytvori sa v strede 'koliesko' ktore naznacuje, ze je ta hlavna cast pudru minuta -> vyhazdujem a kupujem novy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli :-D diky za odpoved...super, potesila si ma,tak si teda nejaky ten kompakt zadovazim ...lebo ked uz som bola moc ligotava tak jedine co som mohla, bolo vytiahnut papierovu vreckovku a trosku sa "utriet"....spravny pristup mas, na rozdiel od teba si veeela bab mysli ze origos pudrenka je tam na to aby sluzila az kym sa puder neminie :-p :-p :-N
Odpovědět
pimpulka :-D :-D :-D
Odpovědět
no ja ked uz dlhsie nieco pouzivam mam pocit je ze to na nic, tak to vyhodim :-D je to hlavne s kozmetikou, vsetko ma svoju zaruku a ked ten kompakt nosim v kabele pravidelne alebo ho mam stale so sebou aj na cestach, tak mam pocit, ze zmeny teploty na to dobre neposobia ... :-S moj nazor je vyhadzovat aj spongie od make up, resp. od foundation,(ak chce niekto prat a susit niekde...tak v pohode) tie male mikroorganizmy narobia na pleti sarapatu a to si musim davat na taketo veci pozor, takze vyhodim vsetko co sa mi nepaci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Pimpul - takze ked pouzivas EL, mozes mi aspon napisat ako dobru kryciu schopnost ma ? prekryje uplne vsetko ??? :-.
Odpovědět
Pimpul - ja sa prepudrujem cez den podla potreby, da sa pouzit aj papierova vreckovka ako pises a dat tu hrozu zo seba dole, je to lepsi pocit...alebo si priestriekat tvar, vysusit a dotuknut tym pudrom. Ako komu vyhovuje, zalezi aj kde clovek pracuje, prostredie vonkajsie/vnutorne, klima, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
jeeej radli, to sa tej pravej pytas :-N ....chodim na kozmetiku kazdy mesiac takze plet mam ako tak cistu, nikdy som nemala nejaky extremny nabeh na akne, OK sem tam daco vyleze ale ne vela....ja nemam ani len korektor...cize ja nevyzadujem kryci make up,viac menej ani by som si nemohla na tvar dat nic "hutne" lebo nemam rada ten pocit |-| ...podla mna kryje asi tak ako MAC mineralize satinfinish foundation, Dior Nude...proste vsetky tieto lahsie fluidy podla mna kryju rovnako...zjednocuju ton pleti tot moj amatersky nazor,ale mozno baby ti napisu presnejsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute babule x-) radli - ja mozem povedat za seba, ze konecne som nasla mejkap, ktory prekryje fakt vsetko :-o EL double wear light je pre mna to prave orechove...takze vyjadrila som sa a idem vas docitat :-p
Odpovědět
dominika...pre mňa už dva roky taky tak, ja na leto rozmyslam, ze kupim podkladovu bazu tak taku bezodtienovu...len na potlacenie lesku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
k pudrom a pudrenkam - ja aj na komakt puder pouzivam stetec, mam taky zasuvaci kabelkovy, ten nosim so sebou s pudrom a stetce samozrejme pravidelne cistim pranim, obcas pouzijem aj pudrenku a tu tiez potom operiem a je zase ako nova, ak sa mi uz nepozdava ani po oprati, mam nahradne z dorogerky, koniec koncov napr profi vizazisti aj make up nanasaju spongiou, ak sa veci udrziavaju a pravidelne cistia, tak to neni ziaden problem, ja osobne mam citlivu plet na kedejake znecistenie, ale so stetcom alebo spongiou nemam problem, lebo sa o nich staram a nemam to ako hnoj ;-) :-D ja teraz pouzivam ten Revlon make up a na leto ho vymenim za Avene, ten je trosku jemnejsi, ale mozno este najdem nieco lepsie a mam aj mineralny Sephora, ale ako spominala Radlinka, ten si dam iba ak mam plet absolut bez problemov a potrebujem len zjednotit farbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ako fakt ja som velmi spokojna, dakujem za tento tip 8-) a mati aku bazu sa chystas zakupit?
Odpovědět
Profilova fotka
luko a nehodil by sa ti Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher, to by ti zmatnilo plet aj stiahlo pory, na leto je fajn pod hydratacny krem alebo make up, aj samostane, ja som ho puzivala jeden cas a bol super ;-) a ty si fanusik EL :-D
Odpovědět
bellada...presne na ten som myslela...šikulka :-) dnes v Eurovea v lekarni soms i kupila dve mineralne vody na tvar La roche...za cenu jednej...no nekupte to za 4 evri :-D a dali mi aj vzorku hydratacneho kremu na zmiesanu plet...a ze velice fajny...som si ho prave napatlala...tak ked ma omrzi lancome fluid, tak uz viem, za co ho prestriedam :-)
Odpovědět
domca: asi tu co pisala bellada ;-) alebo kupim len ten tonovaci krem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mám prosbu, používám make up Revlon colorstay, je dobrý,jen se strašně špatně odličuje,takový to je držák. Tak bych uvítala nějakou radu čím a jak to pak dát dolů. Meju to takovou pěnou čistící (Garnier),pak ještě tonikem dočišťuju,ale jde to blbě a dost to pálí. Jinak make up nechci měnit,jsem s ním naprosto spokojená,hezky kryje,vypadá dobře na pleti a hlavně se nerozmazává, nerozpíjí, nedělá fleky,ani nezalézá do pórů a vydrží fakt celý den. :-) Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka, aj ja ho mam a ide mi dole dobre, pouzivam cistiaci gel Bioderma a micelarku tiez Bioderma, ale niekedy ked som leniva tak len odlicovacie obrusky a potom tu vodu na docistenie a tiez je to v pohode, tamponik mam uplne cisty nazaver
Odpovědět
tayllorka, tiez som mala kedysi taky make up, co nesiel poriadne odlicit, ja som velmi spokojna s clinique-liquid facial soap mild, perfektne rozpusta make up. Na nete sa daju zohnat aj cestovne balenia na skusku;)
Odpovědět
Profilova fotka
mati - si mala volat, tu vodu by som brala aj ja :-D :-p
Odpovědět
podla mňa tam majú stále tú akciu, kým sa nevypredá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len sa tam niekedy v blizkej buducnosti zastavit :-|
Odpovědět
no druhý kus som venovala švagrinej, ktorá bola so mnou...taká som ja dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luko, tak to je velmi dobra ponuka... i ked ja asi ostanem verna Avene, vyhovuje mi najlepsie, z tych, co som vyskusala, ma najjemnejsi rozprasovac... radlinka, pouzivala som, teraz mam Mineral Foundation od Max Factor, neni zly, ale original je original :-) takze sa k BM urkite vratim... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?