TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaaj tak oci neee, len tvar, na oci pouzivam dvojfyzovy Balea alebo Saloos hydrofilny olej, obrusky veru oci neodlicia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dvojfazovy malo byt 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tiez niekedy pouzivam obruzky, ale iba in Nivei. Ale len ked pridem mrtva po party. http://www.cozycot.com/files/nivea%20... Ale co som minule objavila a dostali sa mi do ruk vzorky je nieco uzastne!!!!! http://uk.strawberrynet.com/skincare/... Tento je uplne skvely na oci... ABSOLUTNE nestipe, ani neviem, ze mam nieco na tampone a maskara doslova mizne. =-) A potom je tam este jeden (nemozem najst obrazok) ktory ma trocha svetlejsiu flasticku na tvar a to som tomu sama nemohla uverit, co sa dialo... :-D Dala som si trocha na tamponik a make up pod nim normalne mizol =-) a to som pouzila len jeden... ale vravim si to nieje mozne, tak som pouzila druhy (lebo normalne s mliekom pouzijem aj 6)a zdalo sa mi, ze uz som dost cista... no mazec.... Tak som si vzala pletovu vodu, ze si tvar do cistim a ...... hned prvy tampon bol uplne cisty! To sa mi v zivote nestalo.... =-) x-) No baby, opis ako z nejakeho akcaku, ale hadam sa pointa pochopila... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
bell, to je pravda, ,mna sadol a a uz ho ma aj kamoska a vravi,ze je super :-) tiez je pravda treba vyskusat ;-) ja len konstatuje ako ostatne :-D :-D cize kazda chvali to co jej sadne :-) a niekto chvali aj preto,ze musi, lebo to bolo drahe tak nic ine im neostava, len chvalit :-p :-D podla mna sa plati za znacku tak ci tak.....
Odpovědět
haluzkamakova, daj link na tu vodu, co po nej makeup mizol :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemozem to tak najst od oka, ale ked pridem domov tak sa kuknem na presne nazvy a dam to tu... :-) Teraz som v praci... :-N
Odpovědět
oku, pockam, casu dost 8-) :-D
Odpovědět
zdravim vospolok :-D Lucy - kde si ? hod sem spravu ako si dneska dopadla na ten procedurke, nech vieme uz som netrpezliva :-D :-D
Odpovědět
jeeej, zienky.....no tak kde zacat. 1st galioska - suhlas s tvojim prispevkom ;-) 2nd ta moja dnesna mikrodermabrazia: prvy dojem=vyyyybornyyy 8-) absolvovala som tzv. zakladnu dermu, aspon tak to nazvala kozmeticka - t.j. dvojfazove odlicenie, samotny "zakrok" maska na okolie oci+tvar a vyzivna ampulka....odchadzala som bez make-upu, vraj je to tak lepsie....no problem, ved som sla uz len domov pocity: to peeelingovanie nie je moc prijemne-trochu to taha a brni ale stoji to za ten vysledok. plet mam prijemne napnutu, hladku...na cele ciastocne zmizli take tie male vyrazky, ktorych sa uz dlho neviem zbavit, ale vraska zostala....treba viac "sedeni" - takze som dohodnuta o mesiac pytala som sa aj ci nevadi, ze je maj, slnko zacina svietit viac. a vraj nie, ak sa vyslovene cielene nebudem opalovat. bezne staci ked pouzijem vyssi ochranny faktor, to je cele :-D dalej som sa spytala aj na rozdiel medzi mikroderma.... a fotorejuvenizaciou. to druhe odporuca absolvovat po 30tke, takze na to mam este malu chvilku cas :-N
Odpovědět
pravda je ale taka, ze vraska uplne nezmizne uz nikdy, no co cas nezastavis.... a keby vas zaujimala cena: 22 euracov x-)
Odpovědět
Lucy - jeej super, ako dlho si tam oddychovala :D ??? a kolko stalo jedno 'sedenie' ? tak mne by sa hodili aj mikro aj foto...obe :-D ...ale pojdem na hdy
Odpovědět
lucy - myslis vrasku hnevu alebo kohutie stopy ? no celkom slusna cena si myslim ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
radli, bola som tam necelu hodinku...a myslim vrasku taku tu ked zvrastis celo...ze aky vyraz som pouzila :-D takze mam take pekne dve horizontalne ciarky... tym hdy myslis hyaluronovu kyselinku, ci... =-) cena je velmi slusna, ked som porovnavala ine salony na slovensku, to vies stred slovenska :-N
Odpovědět
lucy - vrasku hnevu, no co... to nevadi :D .... myslim hydradermie...preskocili pismenka...tak to zle odoslalo.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takze dievcata, toto je presne ten na Tvaricku: http://www.shes.com.br/fotos/marca/42... A tento na odlicovanie oci: http://www.pharmacy-supplies.net/smal... Booooze, to je ale link :-N a je na citlive oci, takze ho fakt ani necitit... ;-)
Odpovědět
a ty sa odličujes len týmto?
Odpovědět
haluzka, to hned napis ze Lancome, to je link :-D :-D :-D ... no hej, mne sa Bifacil uz minul, tak musim zohnat novy.
Odpovědět
Profilova fotka
Nie Eryykah, mam to len ako vzorky, tak si ich setrim... :-D :-p Normalne mam mliecko od Lorealu sa mi zda a pletovu vodu od Clean and Clean, taka normalna rarita... A potom uz len citiaci gelik a voda, ta je najlepsia. ;-) Radlinka, ved ja viem, len som si nebola v praci ista, ktore to su ... tak som prisla domov a rovno som len vygooglina nazvy bez rozmýšlania... :-D Tažký život blondíny. :-N
Odpovědět
mne sa to zda malo odlicovat sa len tou micelarkou, akurat si make up zatlacim do porov, podla mna najlepsie uvolnit pory s teplou vodou a nejakym rozpustacom make upu (gely, oleje...) a potom prejst vodou micelarnou alebo exfoliacnou na docistenie. radlinka: velice ma lakaju odlicovacie oleje shu uemura si odpustim, ale taky lancome huile eclat, hlboko cistiaci olej na normalne-zmiesanu kozu stoji za skusku :-p inak ja mam teraz od Clinique 1. krok, lebo super rozpusta make up, ale taktiez trochu vysusa plet + este ked na to dam obcas krok 2. exfoliacnu vodu tak vsetkych svatych vidim, ale ja pletovku striedam-nech si tvaricka nezvykne :-D Inak som si kupila novinku "zazracnu" od Clarins Eclat du Jour Wake up Booster lotion, co ma nakopnut a rozjasnit plet a este neviem co vsetko, no "kupa storocia"-kde nic tu nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja som len chcela povedat, ze su dobre.... nech si ich každý použije v akomkoľvek kroku svojho odličovania... :-N
Odpovědět
eryka - to mi hovor, vsak v tejto poondiatej krajine len o Clinique a Clarinse spievaju... ono je to fajn, ked to cloveku vyhovuje, ale ked nie tak je ohen na streche. Ja som sa pozerala aj na prirodne vecicky a nasla som len Dr. Hauschku v homeopatickej lekarni, ale nie vsetko... :-N a ked hladam nieco z prirodnej kozmetiky, tak ma hodi hned do nemeckej DM stranky 8-( Haluzka - neboj, nesetri vzorky...pridu dalsie, mozno sa ti zapaci a casom si kupis a budes spokojna ;-)
Odpovědět
haluzkamakova, trosku som to zle pochopila, vsetko ok, dakujeme za recenzie, mne trebars moc micelarka bioderma sensibio nesedi-mam nahradu abc derm, ale vraj uz zosuladili cenu ]-( , takze dobry tip ;-) mrknite na toto, uz som videla aj v nejakom shope look alebo feel.. to predavat: http://www.lipglosseater.com/2010/05/...
Odpovědět
radlinka: ked hladate prirodnu kozmetiku, skuste stranku www.bio-market.sk mam odtial bambucke maslo- super vec a propolisovu mast, zatial som ju velmi neskusala. poslali aj vzorku kremu VerAloe- tiez zaujimavy vyrobok.
Odpovědět
Popoluska - a nemas nejaku inu stranku, aby som si to mohla objednat v ramci EU ? jedine ak pridem domov a vyzdvihne to niekto za mna... :-N ale diky moc za radu, poznam len sa mi to neda objednat =-)
Odpovědět
radlinka: koci ty si na gb ostrovoch vsak? tak by si mohla skusit toto, vsade chvalia tuto kozmetiku, uz ma veeelice laka, len ja sa k nej nedostanem :-| http://uk.lizearle.com/ fakt mimoriadne chvalena ;-)
Odpovědět
este upresnim, ze konkretne Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser je velice chvalene http://uk.lizearle.com/products_detai...
Odpovědět
erika - no zacina to dobre samponom, som sa zasmiala :-D :D ... myslis teraz lipgloss alebo celkovy efekt badatelky a nalicenia s MAC .... =-)
Odpovědět
Eryka - cumim, vyzera to vsetko velmi pekne.... ;-) ;-) ;-) uz som si urobila ten ich typicky kozmeticky test a hned mi to naservirovalo produkty :-D Na tych testoch na plet virtualnych ma stve to, ze sa neda kliknut na viacej moznosti. Inak super stranka ;-) vdaka ;-)
Odpovědět
zlato a ty by si chcela Cleanse and Polish cloth cleanser ? ..to by som ti musela kupit a dotiahnut domov :D . no ja to vyskusam ked pridem z holiday, lebo musim absolvovat jednu proceduru, ale mozem im kludne napisat, da sa platit aj sekom a tovar zaslu, co je fajn alebo objednat online ci telefonicky. super, takze uz viem co pojdem vyskusat :-D kedze DM je daleko :-D
Odpovědět
radlinka: koci teraz neviem, co si myslela v tom prvom prispevku, ja som myslela tu srandicku na baterky neutrogena, sa mi zda, ze to aj celkom zafungovalo a zatiahlo jej pory, obcas tam da kocka paradne foto aka je podobana :-D tak by som ta mozno aj pootravovala, pred s naplanovanym prichodom samozrejme, zatial si pekne miniem clinique ;-) :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?