TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
domi ...sleduj YSL vs Lloreal :DDD http://www.youtube.com/watch?v=c8_Ery...
Odpovědět
Profilova fotka
waaa...neverim :-D :-D to co bolo za lorealku? :-o
Odpovědět
ahoj kocky: ja som dnes bola na kozmetike- na cisteni au au zly den som si vybrala +trvalu na riasy a skoro som oslepla ]-( uz minule ma priserne stipali oci, vyslzila som si natacku-takze som mala natocenu len polovicu rias, dnes som cely cas presedela v predklone, nastastie, som to vyslzila bez mrkania a riasy su natocene-no ale velmi porozmyslam, ci sa odhodlam opat ]-( , efekt je super, radost patlat "takmer" akukolvek spiralku, vytiahla som "starsiu kupu" Loreal Volume collagene-nechapem ten nazov "volume", pretoze objem ziadny-pojde dokosa!
Odpovědět
Profilova fotka
ery ahoj no ja mam uplne novu volume collagene v skrini...asi ju zajtra otestnem, ked bude velmi zla pojde o dum dal :-D
Odpovědět
domi - vidis... ja ti to hned zistim, az to tak kocka tam vobec hovori....ale oci ma ako spider, resp. pavuk :D :D :D tam to ludia aj pisali, toto video je tam uz dlho...ale dobre ze ...ona robi test na sebe aj s MAC a tiez ma nejaku vecicku, nazov neviem presne na obnovu rastu rias ...zevraj okrem rastu bolo viditelne aj vytocenie...az neverim :D Eryka - caf zlatko, vazne to bolo take sadisticke ? chuda, dufam ze budes okej... si si vytrpela...a ako plet, ake cistenie ti robkala hlbkove ? ja nemozem to klasicke vytlacanie, bo vyzeram po tom tyzden ako monster :-N
Odpovědět
Domi - Lloreal Voluminous vs YSL Voux Cils...az som to dobre napisala :-D :-D :-D teta beta vyzera fakt ze :-N =-) ludia tvrdia, ze Lloreal vyzera na nej lepsie, niektori preferuju uz len YSL kvoli znacke a kvalite. Zevraj lloreal jej dava viac predlzenia a YSL volume :D podla mna vyzera rovnako :D spider :D
Odpovědět
domika: no objem 100% neuvidíš :-D ale zasa predlžuje celkom ok, ten zázrak na videu je Loreal Volumissime 5x, ale u mňa priemer Inak som si všimla v drogérke nejakú novú plastovú špirálu Astor Volume definer s "hybridnou kefou :-D :-D ", má presne takú istú kefu ako Chanel Exceptionnel-čo bola úplná pohroma č. 1 u mňa ]-( krémiky máš vytipované? ;-)
Odpovědět
radlinka: dohanala ma k slzam, neustale mi tiekli :-| ale, aj ja ju, ako som tam cvicila mimiku na nu :-D klasicke vytlacanie robila veru, ja som myslela, ze budem vyzerat strasidelne, ale napatlala 2 masky ukludnujuce a vsetko v poriadku-toto bolo asi moje 4 cistenie, asi zacnem sledovat fazy mesiaca alebo svoj cyklus, lebo ozaj neprijemna bolest a to mam myslim prah bolesti pomerne vysoky chcem upozornit na novinku od Biotherm na leto http://www.fann.sk/krasa-a-styl/detai... vyzera to velice dobre, lebo poskytuje aj hydrataciu a plet je perfektne matna ;-)
Odpovědět
eryka, ja som sa nechala zlakat na tuto astorku hybridnu, no a zvykala som si dlho na nu, ale teraz je to vcelku OK, tiez mi nejak v poslednom case nesadne ziadna nova maskara, ktoru skusam.... :-| domi, pocuj mam pocit, ze mame podobny typ pleti, podla toho co citam....a ja pouzivam skoro rok tento kremik: AA nano (nourishing) 25+ neviem najst link, aby si si to checkla, ale ja som kupila v lekarni a som fakt ze spokojna, kukni aj zdravakrasa.sk - aspon nieco.
Odpovědět
radlinka: koci, este sa chcem opytat, co mas z Clarinsu a prestalo ti vyhovovat...
Odpovědět
eryka - auuuu...tak to by som si nedala takto klasicky tlacit plet, ja mam na to doslovnu alergiu a je to este horsie ako predtym, zbytocne precitlivela a rozdrazdena pokozka. :-( Takze z Clarins... Gentle Foaming Cleanser - Combination and Oily Skin, pouzivam iba raz tyzdenne, bo mi to uz zacalo vysusovat hrozne plet, proste neda sa mi denno-denne. Zamenila som ho za A este nemozem Ultra Matte Rebalancing Lotion - zmatnujuci krem, potrebujem pod to aspon hydratacny, aby som sa necitila napata. Skusala som aj Hydra-Matte Lotion pre zmiesanu pokozku, da sa, ale radsej mi postaci hydratacny - Hydra Quench Lotion alebo Gentle Day Cream. No a este mam na prve priznaky vrasok, - z neho sa citim uplne fajn, v pohodicke, je to ako denny krem. Pore minimizing serum - uplne fajn a tiez Pure Radiant Mask je super. Toning Lotion with Iris, alcohol free, tiez som sla opatrne, ale je fajn ;-) No a uplna bomba je obycajny krem s vitaminom E z lekarne alebo najjednoduchsia kozmetika SIMPLE, (bez parfemu, alkoholu a s co najmensim obsahom pridavnych latok) dostat asi len v UK =-)
Odpovědět
eryka - sorko moja, stale ma tu hadze na nejakeho Frantisek Petko fotograf a neda sa mi doplnit ani odoslat prispevok...eee...hned mi to otvori viac krat....no moje nervy.... Tak ten Gentle Foaming Cleanser mi vyhovuje najmenej, je urceny hlavne na mastnu az zmiesanu plet, tak ho musim vymenit za nieco jemnejsie... teraz mam v malej tube Pure Melt Cleansing Gel a ten je senzi ;-) Ved uvidim, ako vyda...mozno dokoncim a zmenim znacku, ale uz neviem za co by
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
caute , sorry som jaksik zaspala :-N takze chcel basnik tym videom povedat, ze velky rozdiel medzi tou lorealkou a YSL nie je, ze? =-) ery - ad kremiky, noo rozmyslam nad tym biothermom a jeden tip bol aj na tu novinku, ktoru si pisala aj ty ( co je na leto), ale este nic konkretnejsie...neviem sa nejako dokopat po tie vzorky, nestiham |-| lucy - AA som dlho nevedela najst ( skoro ziadny vyrobok) az som ho raz nasla u nas v lekarni, ale este som nic neskusala...som pozerala aj na pletove vody a ine prislusenstvo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babenky tu je link na AA kozmetiku http://www.zdravakrasa.sk/vasa-plet/ oni maju naozaj dobre veci a za super ceny ;-) k cistiacim gelom alebo penam - ja mam zmiesanu niekedy az mastnu plet a tak som pozivala cistiace gely vzdy na mastunu plet a vzdy mi urobili viac skody ako osohu, bud bola plet este viac mastna alebo naopak velmi sucha, len nie taka oko ma byt ]-( a tak som cistiace gely aj pletove vody vymenila za tie na citlivu plet, su jemne nedrazdia, nevysusuju, upokojuju mi plet po podrazdeni tvrdou vodou co mame a plet sa mi vyrazne zlepsila :-N zalkad kazdej starostlivosti o aky kolvek typ pleti je hydratacia a mne aj kozmeticka vravela ze si klientky casto zle urcia svoj druh pleti a potom na nu pouzivaju nieco co by nemali a cuduju sa, ze preco to nezabera, ale skor skodi :-. klasicke cistenie pleti ja veru tiez neznasam a ani efekt mi nepride nejak vyrazny, len zbytocne vyzeram potom ako skarede kaca, musim uz vyskusat to cistenie ultrazvukom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ono je to dost mozne, ze pouzivame uplne ine pripravky, ake by sme mali :-N ja napr. na odlicovanie pouzivam cistiace mlieko na citlivu plet a je super :-) no co uz, teraz som si objednala ten biotherm na mastnu plet, budem to musiet nejako prezit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, občas k vám nakouknu :-) Dokázaly by jste mi poradit- mám mastnější pleť a bojím se léta. Vždy se na dovolené osypu v obličeji- asi kombinace tepla, opalovacích přípravků... 8-( Pak si pleť dávám dohromady minimálně 14 dnů. Tabletky na alergicko reakci jsem měla, krémík Eucerin a stejně...
Odpovědět
Profilova fotka
v lete sa plet poti, pot sa zmiesava s necistotami z ovzdusia a tak sa upchavaju pory, treba dokladne cistit, mozno aj pocas dna si plet precisti pletovou vodou ale bez obsahu alkoholu, aby sa nevysusovala a pouzivaj lahke hydratacne kremy a opalovacie pripravky urcene na mastnu plet, par stranok dozadu sme to preberali a boli tam aj linky na konkretne opalovaci kremy od LRP, Avene...nikdy si nedavaj na tvar to co na telo, to robi strasnu sarapatu
Odpovědět
Profilova fotka
dík 8-) Jinak v pátek jsem objednala na domácí použití lepení řas na řasu, tak netrpělivě očekávám balíček. Chodívavala jsem na nalepování trsů řas, jenže to bylo docela drahé :-S moc se těším....
Odpovědět
Ahoj holky, tak po pečlivém pročtení jsem koupila řasenku Lancome Hypnose a make up YSL Double Wear Light, s obojím jsem velmi spokojená. Taky jsem vyzkoušela Saloos bambucké máslo na zhojení čerstvé jizvičky, tak to taky super. A ještě bych potřebovala poradit něco na tužení vlasů... Budu si dělat jen vlnky a chci, aby vypadaly přirozeně ale taky aby držely, nemáte nějaké tipy? Potřebuju něco, co dám do mokrých vlasů, které pak narvu do natáček curlformers, a případně ještě něco, čím to přestříkám po finální úpravě. Doufám, že tu není fórum jen k tužidlům, nehledala jsem...
Odpovědět
ahojte ;-) no ze sa vam chce platit za tie drahe kremy :-| ja som s tym skoncila, nasla som v lekarni fantasticke kremy a neverila som a neverim vlastnym ociam a pocitu po natreti x-) vyskusaje kremy od rugard-hydro vitamin creme , nebudete chcet iny 8-) maju viac druhov kremov aj mastnejsie, po ktorych sa nesupe plet a rychlo sa vsiaknu ;-)....pouziva ich moj manzel, ktory ma bezproblemovu plet a aj ja, ktora mam pory a zmiesanu plet ;-) po pouzivani le plet jemnejsia x-)je to aj proti vraskam :-) a hlavne nieje to drahe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
galioska - kazdemu vyhovuje nieco ine, to ze sadol tebe, neznamena ze sadne uplne kazdemu, takze tvrdenie ze nebudeme chciet iny sa mi zda prehnane, hlavne len po jednej kladnej referencii ;-) ale samozrej moze byt uplne super :-)
Odpovědět
ten rugard pouzivala aj moja kolegyna a chvalila....ale skor apelovala na cenu, nez na nejaky zazrak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi...len tak zbezne som precitala..spravne chapem ze po saloos reg. pletovom olejceku mas pocit ze ta vysusa? lebo aj ja mam zmiesane pocity,nejak som tomu neverila lebo sak na "omak" mam tvar mastnu ked si ho nanesiem,ale pritom sa mi zdalo ze vysusa...co mi prislo nelogicke...ale ked pises aj ty to iste,tak som prekvapena :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - spravne citas, on ma desne vysusil, tiez som si najprv myslela, ze blbost, ale opak je pravdou...a aky olejcek mas?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ten levandulovy....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je divne, lebo prave vcera sme s bell riesili, ze napr. aj levandulovy je taky neutralny...no zjavne nam dvom tie olejceky nevyhovuju :-S
Odpovědět
baby a navhlcili ste si predtym plet? ked sa nanasa na suchu, tak vysusuje. pekne oplachnut tvar vodou, navlhcit tampon, nakvapkat par kvapiek oleja, naniest na tvar a nemal by susit=-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - ja som si ten olejcek davala na vycistenu plet + este pred tym nanesenim som si nastriekala tvar tou termalnou vodou...
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevravim ze my desne vysusil...len proste nemam nejak mega extra full hydratovany pocit z neho...na aky som zvyknuta z inych kremov..mozno to nie je ani ucelom tych olejcekov....tak som to ani neriesila len ked si ty pisala ze ta vysusuje tak som spozornela
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko jeeej henten postup moze byt dobry..skusim...ale zdalo sa mi ze to je lepsie ak nanasam na vodickou prestriekanu tvar....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?