TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
eryka - jaaaj :D :D :D ... no vsak u vas uz popolnocna hodina tak ty o voze a ja o koze :-D :-D :-D no co, bol busy day...neva...v pohode, ta dievcina tam valiiii ako na youtube. :D :D ...mna to mojka hodilo tam, kde popisuje co pouziva a testuje MAC...tak preto to nedorozumenie :-N :-N :-N Pockaj, hned to pozrem, ci to maju tu v drogerke a za aku cenu :-D Aj tak to v prepocte nie je lacna zalezitost pre toho, kto ma zanesene pory. :-N
Odpovědět
tu je link a cena na ebay : http://shop.ebay.co.uk/items/__neutro...
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=qLTx9s... ... tak neviem ci to nie je len marketingovy tah i ked na zaciatok to moze fungovat, inak obsahuje to mentol, ako niektori tvrdia ze musia s tym narabat jemne, bo im to drazdi pokozku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) co poviete na tuto pletovku? http://styletips101.com/wp-content/up... musim si nejaku kupit, lebo som dnes konecne minula tu eucerinku, a ten biotherm je zatial v nedohladne :-S
Odpovědět
Micelárka Senzibio H2O je super! Vůbec nedráždí, není přeparfémovaná. Já ji používám i k odličování očí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi vcera sme sa o tom bavili, ze nahrada za tuto vodu je Biderma ABC derm detska je to 500ml za ovela lepsiu cenu, zlozenie je skoro to iste alebo este lepsie ;-) ja na nu nedam dopustit ;-) ale na oci musim mat ocny odlicovac, ide to s nim lepsie
Odpovědět
Profilova fotka
ladie - dik ;-) bell - viem,ze ste nieco spominali, ale tato sa mi pozdava viac + chcem si kupit len take male testovacie balenie ( s ery sme to riesili cez Ip vcera ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
na zaciatok ti staci ta testovacka, viem ze to maju v lekarni a tusim by to mali davat aj zadara, aspon ja som tak dostala ;-) ide o to ze to zlozenie tych vod je vlastne rovnake, len ked to prezentuju ako kozmeticky produk tak tam hodia vyssiu cenu ako na detsku vecicku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta testovacka je tusim objem 50 ml, to mi bude bohate stacit, lebo kazdou chvilou ma dorazit ta zasielka s biothermom, ale tak spoliehat sa na to nechcem... no jo, to je jasne...ked budu mat aj tu aj tu, pozriem na cenu a daku vyberiem, ked je to v podstate to iste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kocky,ja len tip pre tie,co pouzivaju Juvenu,akurat mi dosiel balik z predajparfumov a pletove vody,aj mlieko su za 13EUR,nejaka moc dobra akcia :-p
Odpovědět
domika, tu bioderma micelarku mam doma ---- pouzivam ju na odlicovanie ;-) kupila som este nedavno 2x 400ml (ci 500ml? =-)) za asi € 20 (to este pozostatky z vianocnej akcie) ale musim povedat, ze viac mi vyhovuje micelarna voda Vichy, alebo Avene (len ta cena na nich je :-( )....kym bolo dostat Vichy 400ml, tak to bolo super (celkom sa to vacsie balenie oplatilo) ale davat za 200ml pomaly € 15 je prehnane ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som bola v lekarni a tam to testovacie balenie tej pletovky nemali ]-( budem musiet pozriet inde, lebo tak velke balenie nepotrebujem :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cez obednajsiu pauzu som skocila do Fannka a kupila som si uz ten samoopalovak, zobrala som nakoniec Piz Buin, sa mi na nom paci, ze si mozem vybrat stupen tonovania pokozky pootocenim davkovaca, som zvedava aky bude :-) http://www.pizbuin.com/v1/en/self_tan...
Odpovědět
Profilova fotka
jeej aj ja som bola v lekarni,kupila tu detsku micelarku,masku od la roche posay, a este od biodermy telove mlieko atoderm....to s lahkym zlozenim-boli 3druhy dokopy...som zvedava na to mlieko,lebo balzam na pery od nich mi strasne vyhovuje..lekarnicka vravela ze ona to telove mlieko natiera si aj na tvar...tak som to brala akoze 2v1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sme sa dohodli na nakupnej obednej pauze alebo co? :-D pipul - super nakup bell - podobne tak len ja jedina som nist nekupila, jedine tak kefky na zuby od Curaproxu :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka a masku LRP aku? tu vo verecusku Hadrophase? a ten atoderm mas asi ten v tube ze?
Odpovědět
Profilova fotka
domi curaprox 3balenie aj mne vie spravit radost :-D nemusi to byt stale len krem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell ano taky ten sacok akoze s 2davkami...pre mna genialny....plus k nemu mask of magnaminty-to mam akoze taky deep cleaning peelingovy a pak neskor nanasam masku la roche na prehydratovanie....a atoderm je taky s pumpickou...totizto kukala som vo vitrine to velke balenie, co je v papier. krabici...a lekarnicka vravela ze maju mensie-nebalene v krabici, s pumpickou, tak som zobrala male balenie
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.cosme-de.com/en/product/pr... totok
Odpovědět
ahoojte, som tu len na skok... KUK :D stanka - ja mam tiez od Juvene peeling, velmi dobry a jemnucky ;-) bell - ja som tiez zvedava na PIZ...ja ho nemusim, pride mi to ako Lloreal, tak neviem, mozno tebe sadne...ved vyskusas a napises ;-) z Vichy mam rada celu sadu Aqualia.. :-D Domi - a ake kefky si kupovala, nieco specialne ? ja som od nich chcela kupit ked som bola doma, ale nakoniec som skoncila v obchode s handrami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak napis potom hodnotenie, hlavne ta maska ma zaujima, som ju chcela aj ja, teraz mam Biodermu Sensibio masku, ale ked ju dominam tak chcem nieco nove vyskusat, rozmyslam aj nad Avene hydratacnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - to su take "bezne" zubne kefky - len maju take jemnejsie stetinky a su fakt superne ;-) http://www.zdravedasna.sk/files/image... - teraz som kupila tento trojpack + 1 samostatnu, aby sme mali s mangelom do paru :-D http://www.zdravedasna.sk/files/image... - inak maju kraasne crazy farby x-)
Odpovědět
milujem tie kefky od Curapros - sú geniálne :-N najradšej mám ultrasoft bellada potom sem šupni svoje dojmy z toho pizbuin ... som naň zvedavá
Odpovědět
aj ja milujem curaprox.....a vyhadzala som kefky aj celej familii, nakupila curaproxy a nevedia si vynachvalit :-D mala som uz hadam vsetky mozne farebne kombinacie :-D :-D :-D :-D ja som si akurat urobila radost pletovou vodou Alcina...na zmiesanu plet Eucerin dnes rano dosiel ]-( ]-( ]-( bellada...myslis LRP Hydraphase masku (take 2 saciky dokopy spojene?) --- tak ta vyyyborne hydratuje ;-) je to ako by si si na tvar rozotierala hutnejsi krem a priiijemne vonia ;-) mam doma v zasobe :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
bioderma atoderm je fajn (nedavno som ho dominala)....som mala to velke s pumpickou a dost dlho mi vydrzalo no teraz mam tel. mliecko neutrogena....take nove, co su a je tiez fantasticke x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond - takze mas to mliecko od neutrogeny? ja nad nim uvazujem ;-) a tiez si mala tu zelenu pletovku od eucerinu? =-)
Odpovědět
neutrogena je fakt super --- 2 tyzdne som okolo nej chodila, kym som sa odvazila kupit hovorim si, ze kym nevyskusam, nebudem vediet a fakt.......no a co ma dostalo, ze jemnucka prijemna vona ide potom z tela x-) x-) x-) x-) jj, uz asi 3-tiu a peeling sa tiez minul (tie som mala 2). neviem, ci som nahodou nezacala prilis presusovat plet takymi kravinami ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ju potom vyskusam aj ja, tiez nad nou uz dlllho premyslam, ale neodvazila som sa ju kupit :-N ;-) no vcera mi prave baby pisali, ze tato zelena eucerinka ma vysusila ]-( ]-(
Odpovědět
jj, to som citala.....aj ked mam pocit, ze ma predtym viac susila bioderma sebium ]-( ked ja mam taky zvlastny ksichtik.....tvari sa mastno a pritom sama supina ako kapor ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( no co si mam potom na neho dat???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ako keby si hovorila o mojom super "ksichte" |-| ako strasne nieco...uz fakt neviem co s tym!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?