TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
po tom aqua porin som uz kukalaaa.....ze by som ho pouzivala na noc, lebo po tych odmastovakoch sa dost supem :-( ja mam eucerin krem hydro balance a spokojnost, tiez tu zelenu pletovu vodu a aj ten peeling na tvar (uz asi treti)....a tiez velka spokojnost akurat supiny na nose ma trapia :-( domika, ten zeleny biotherm aquasource kremik mam tiez, ale ak chces hydratovat, tak urcite nieco ine (tento az tak nehydratuje.....aspon mne sa zda). v marionnaud-e som kupila to mini cestovne balenie.....vlastne vsetky tieto aquasource tam maju tie mini (okolo € 15 to mohlo stat, alebo dokonca menej???? =-) - uf, nepamatam).....a som rada, ze som kupila iba to male balenie, lebo mi to vooobec nesadlo ]-( ]-( ]-( ]-( je tam cistiaci gel, kremik a pletova voda... takze skus to riesit takto a aspon ti nebude luto vyhodenych peniazkov (a ta sada urcite vydrzi aspon 2 tyzdne, takze to mozes odskusat poriadne)
Odpovědět
pisem ako madar ]-(
Odpovědět
termalna voda v spreji je tiez dobra vecicka....niekto mi poradil, ze si mam ksichtik nastriekat tou vodou a este na mokru plet natriet kremik (ze tu vodu vcucne do pleti a sa tam udrzi) ;-) mam la roche possay vodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond - dik ;-) to mini balenie maju iba v marionaude? lebo ten mam dost od ruky, skor fannko mam pod nosom... ja tiez nechcem hned vhupnut a kupit velke balenie, najprv poskusam vzorecky...teraz som sa namotala na ten eucerin, skusim vzorku zohnat + pojdem kuk aj to mini balenie od biothermu a nakoniec vyberiem
Odpovědět
Profilova fotka
termalnu vodu pouzivam bezne, som si ju aj tak nanasala spolu s tym olejcekom od saloosu...je to fakt uplne ine, ked si clovek nastrieka najprv tu vodu a pak si az nanesie olej ci krem :-) a tiez mam od la roche ;-) predtym som mala aj vichy, ale tato mi pride ovela lepsia
Odpovědět
aj vo fann maju --- ale viem, ze vtedy bol ten mini set v marrionaud podstatne lacnejsi (mam pocit, ze som to kupovala v nejakej akcoske za € 12-13 =-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ale to bolo uz asi davno ci nie? =-)
Odpovědět
tiez som mala vichy, aj evian a aj avene, ale najlepsia je asi ta La roche possay ;-)
Odpovědět
par mesiacov to uz bude.....asi po vianociach som to kupovala =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj suhlasim la roche je ovela lepsia ;-) nevadi, skusim tam niekoho vyslat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teraz som pozeral na marionaud stranke a tam som nenasla, ze maju aj znacku biotherm :-N =-) a tiez tam maju tie 10% zlavy ako su vo fann? ak mas teda zakaznicku karticku?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som mala LRP ale este lepsia je Avene, ma jemnejsi roztrek a da sa pozit na makeup, to ho akoby zakonzervuje a dlhsie vydrzi, ale to musi byt fakt jemne sprska ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
domi v marionaud funguje uplne iny system a mne sa nezdal byt az taky vyhodny ako Fann, tam mas zlavu len na urcite druhy vyrobkou sa mi zda, vzdy to obmienaju
Odpovědět
tiez sa mi viac pozdava avene, kvoli tomu jemnejsiemu rozprasovacu. co mi pripomina, ze si musim kupit kabelkove balenie, ide sezona:-D
Odpovědět
Profilova fotka
caffte baby...kuknite http://www.jvnatur.sk/serum-z-morskyc... poznate niektora? mne osobne sa tam paci to slovicko "kolagen" :-) citujem.....Hydratačný a vypínací účinok je podporený kolagénom. Vhodné na ošetrenie mastnej, zápalovej a aknóznej pleti. Aknoznu plet nemam uz daaavno ale ten vypinaci ucinok juuuuuj :-D
Odpovědět
no keď ste tu vy také kozmetikyznalé dievčatá 8-) , poradíte mi nejaký naozaj dobrý balzam na pery??? mám neustály pocit suchých pier.. ďakujem vám ;-)
Odpovědět
simcab mne najlepšie zaberá obyčajský jelení loj, dostaneš ho v hocktorej drogerke, mne ostatné vysúšovali pery a toto jediné mi zaberá
Odpovědět
Balzam od Neutrogeny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simca pre mna najnaj balzam je teraz od Biodermy Atoderm....hydratuje ajajaaaaj
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka - mam objednane, coskoro mi pride x-) sa tesim nato
Odpovědět
Profilova fotka
bell nedraaazdi!!! hihi...idem aj ja,sak co budem? kolageeeen tras sa
Odpovědět
najlepsi balzam na pery pre mna je od reginy jeleni loj s placentou (zeleny obal), lepsi som zatial nenasla. A tak reklamovane labello je poriadny nezmysel, vysusuje a vysusuje....
Odpovědět
Profilova fotka
..este by som dodala,ze to serum kolagenove je v akcii na M plus H....len pre info :-D
Odpovědět
Dievčatá aj ja mám eurcerin Q10 - denný, nočný, aj očný. S denným aj nočným som veľmi spokojná, ale z očného sa mi vyhodili vyrážky v okolí očiek. :-( Toť moja skúsenosť.
Odpovědět
Profilova fotka
bell - mne ten marionaud neprisil nikdy extra sympaticky, mam radsej fannko, jednak aj kvoli zlavam, ale aj ta predajna je mi ovela sympatickejsia 8-) simcab - ja mam najradsej labelo, to je taka moja klasika, obycajne modre labelo ;-)
Odpovědět
takze dobieham, co som nestihla: 1. vratim sa k tej chlorele a jacmenu - objednavam cez kamosku zn. Green Way=GW - na zaciatku sa robia vyrazky na tvari aj chrbte (individualne) bo telicko sa cisty, ale potom je to super, penu z jacmenu baby pouzivaju na tvar (akne) alebo aj na celuli.... 8-) vraj pomaha, ja som neskusala, staci mi ked pozivam oralne :-D treba vela vody pit.....viac info cez ip mozem poskytnut.... 2. term. voda La Roch : najsamlepsia, v lete the best one... 3. to domi: aj ja mam mastnu plet, tiez som si vzdy vyberala hlavne pripravky na tento typ pleti, ale nahodou som sa raz pomylila a kupila som si denny krem na suchu a citlivu plet (AA nano 25+) a veru super bol/je....vobec nemam napnutu plet ako predtym, dokonca ten olejcej saloos (sipkovy, ako som uz pisala) je ovela lepsi ako s tea tree or aloe vera a tak.... 4. bell a pimpulka: to serum objednavate cisto kolagenove alebo s morskymi riasami+kolagenom. ja si uz dlho brusim zubky na tento produkt, ale na cisto kolagen, len neviem ci to nie je zavcasu, ked je to na zrelu plet a to este hadam nemam :-.
Odpovědět
ze kolko gram. chyb som urobila: ...ked sa telicko cistiii (nie cisty) :-p a olejcek, nie olejcej....jaaaaaj davam tomu slovencinovy... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy - vdaka x-) ja si tiez myslim, ze som sa asi premastila tymi pripravkami na mastnu plet, takze skusim nieco na suchu na 100%.... a zacinam premyslat, ze opat vyskusam nejaky ten olejcek, len ked sa bojim , aby to nedopadlo ako s tym tea tree :-S
Odpovědět
domi - moja skusenost so sipkovym je vyborna, takze ja odporucam, ale treba vyskusat asi indi-vindi :-)
Odpovědět
neviem, ako funguje marionnaud, este som na to neprisla.....fann mi pride v tomto ovela prehladnejsie a mam pocit, ze fann ma "cerstvejsie" veci ---- kedze tam asi ludia viac nakupuju a castejsie obmienaju tovar vlastne marionnaud je mne zvlastny tym, ze ma v kazdej policke xy svetiel a ked chytim parfem do ruky, tak je teply :-p :-p :-p :-p :-p (kolko im moze v takom teple asi vydrzat) fann ma sice ten super marketingovy tah "10% zlava" niekolko krat zahrnuty v cene vyrobku, ale aj tak sa mi ta cenova politika zda prehladnejsia neviem, ci nahodou v marionnaud netreba zbierat nieco ako body za nakup a za ircity pocet bodov ti potom poslu domov akusi poukazku, ci co =-) vlastne ta mini biotherm sada a asi 2 ceruzky na oci a 1 spirala.....tot moj celozivotny nakup v marionnaud
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?