TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
mne minule vichy teta povedala, ze na noc mam hydratovat a na den zmatnovat =-) vichy teta bola asi aj mladsia ako ja a neviem, ci to nemala iba nejake naucene formulky :-S a ze si mam teda na noc kupit Vichy aqualia thermal a na den Vichy zmatnujucu emulziu no ale nedam predsa pomaly € 30 za krem, ktory mi mozno nebude vyhovovat ]-( inak dobre kremiky su Eucerin pripadne este Avene ;-) treba ist pytat vzorecky a poskusat --- tazko sa radi takto :-| napr. mne ta bioderma hydrabio voooobec nevyhovovala :-( --- ale na noc som ju teda neskusala ja trubka som ju mala aj v zime a popraskali mi z nej cievky na tvari (je to vodnate a ked boli mrazy, mi to trosku na ksichtiku asi primrzlo) ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a este ma napadlo ze ked si si Domi objednala ten Biotherm, tak oni maju super hydratacne kremiky aj dobre sera Aquasource Non Stop krem, Aquasource Superserum , Aquasource Skin Perfection pozri tuto stranku http://www.biotherm.co.uk/_en/_gb/wom... je tam aj eshop ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - no je to mozne, ale tak ja som doteraz pozivala len eucerin, la roche a naposledy som mala prave avene :-| dnes sa asi zastavim v lekvarni a popytam si nejake vzorecky :-) bioderma mi tiez velmi nesadla, som mala zopar vyrobkov a pre mna nic moc...skusim si popytat na eucerin pripadne avene... dakujem za rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidis, ten biotherm, tiez nie je zly napad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vela stastia, lebo zohnat vzorky v lekarni je umenie, nic nechcu dat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tento sa mi celkom pozdava : http://www.hellascosmetique.gr/cart/c... pripadne tento : http://missylovely.com/blog/wp-conten... alebo je to to iste? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruzovy je na suchu plet a zeleny na normanu az zmiesanu este si pozri aj ten treti co som pisala skor, pripadne to serum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, mne sa pozdavaju vsetky, mozno viac sa mi paci tento : http://images.productserve.com/previe... len ono by to chcelo skusit vzorku najskor...
Odpovědět
baby a s eucerinom nemáte žiadna skúsenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
luci - ja som mala s eucerinu zopar vyrobkov a z mojej strany spokojnost, a rovnako je na tom sesterka, pouziva od nich hydratacne kremy, odlicovacie mliecko a je spokojna
Odpovědět
jej domi ďakujem, tiež mám od nich krém, som si ho kupila minulý týžden a teraz rozmýšlam či doplniť "zbierku", aj tento mi nerobí zle, ale ja nezvyknem mať problémy s kozmetikou, len som chcela či je s nou niekto iný spokojný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na Biotherm by si v parfumerke aj mohla zohnat vzorky, pripadne ti odoberu do prinesenej nadobky Domi a ked pozivas ten olejcek zo Saloosu na noc, tak ten pocit suchosti by ti mal zmiznut a plet by sa mala casom vyrovnat, prave na to je to velmi dobre, ze sa zjednoti mastna a sucha cast pleti Eucerin ma dobre mlieka na opalovanie, aj celkovo telovu kozmetiku a mala som aj pletovu vodu na mastnu plet taku zelenu a bola dobra, chcela by som vyskusat ich ocny kremik Hyaluron Filler
Odpovědět
Článek se načítá
ja mám od nich teraz ten nový aqua porin active, a chcem z neho aj očný krém, nemajú síce v tejto rade nočný krém, ale to si chcem kúpiť výživný lipo balance a ten budem používať ako nočný. ony sú tie krémiky vlastne univerzálne na deň aj noc, teda aspon tak som to pochopila z príbalového letáku
Odpovědět
Profilova fotka
hej biotherm maju, to som si vsimla, skusim sa nan popytat... a ad olejcek, no ja neviem, praveze mam pocit, ze to on mi tak vysusil tu plet :-| ale mozno je to len moj pocit...tak neviem
Odpovědět
Profilova fotka
a aky mas? mozno si si zle vybrala, niekedy si myslime ze mame mastnu plet a tak robime vsetko aby sme toho zbavili, ale to tiez nie je dobre, vsetkeho vela skodi a hlavne prilisneho odmastovania v tomto pripade
Odpovědět
Profilova fotka
tento : http://www.biokrasa.cz/shops/9063/ima...
Odpovědět
domi ale veci s tea tree olejom sú na mastnú pleť, možno aj toto ti ublížilo
Odpovědět
Profilova fotka
luci - ja viem, ale ja som mala fakt mastnu plet a tento olej mi zase osusil :-S
Odpovědět
tak asi si budeš musieť nájsť nejaký zlatý stred ;-) skús radšej použiť niečo na dehydrovanú pleť, nie súchú, aby ti to zase nazačalo mastiť pleť ale niečo čo by jej dodalo vlahu, čo tak laroche?
Odpovědět
Profilova fotka
no jedine, lebo takto sa mi to teda vobec nepaci :-D od la roche som uz mala cistiacu vodu aj gelik, a aj krem...
Odpovědět
alebo si proste nechaj poradiť v lekárni, mal by tam byť kvalifikový personál :-)
Odpovědět
ja čo mám teraz ten krém tak som si zobrala hydratačný na normálnu až zmiešanú pleť, aha tento http://www.eucerin.sk/sensitive_skin_...
Odpovědět
Profilova fotka
tea tree veru vysusuje, je to vyslovene ak mas problemovu plet s vyrazkami, treba nieco ine...skor by sa ti hodila ruza, levandula, santal, medovka
Odpovědět
sestra má tiež od nich nejaký olejček, len teraz neviem aký, ona ho používa na masáž tváre zákazníčkam
Odpovědět
Profilova fotka
luci - ten eucerin nie je teraz nejaka novinka? bell - no pekne, takze olejcek moze ist tak in da smetny kos 8-(
Odpovědět
áno a k olejčeku - porozmýšlaj či ho nemáš komu darovať, možno ním aspon potešíš niekoho iného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - a ten kremik od eucerinu je mastny ci nie? no neviem, ci ho bude chciet niekto pouzivat :-N
Odpovědět
nie je mastný a mne sa hned vstrebe, to sa mi páči že nemám ho xichte dlho ale hned zmizne v pleti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? to je superny krem potom, ja mam tiez rada tie rychlovsakujuce :-)
Odpovědět
ale to mám možno len ja takú dehydratovanú pleť :-D na každého to môže zaberať inak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?