TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - ani tento nejde :-N mi to vypisuje nejake error 8-(
Odpovědět
tu je na mastny/zmiesany typ pleti...komplet starostlivost .... http://www.decleordirect.com/list_500...
Odpovědět
Profilova fotka
super, toto mi ide konecne...dakujeem
Odpovědět
Domi - vies co ? poslem ti to cez FB ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - mozes, ale toto mi uz nakoniec islo otvorit :-)
Odpovědět
ushka - skus Lash Architect tiez od Lloreal.... Maybelline z tych lacnejsich novy Rimmel alebo nieco ine, podobne na Cashmire Perfect. Zavisi od toho aj co vsetko vplyva na tvoju plet, aky typ pleti mas, vek, strava, stres, vonkajsie/vnutorne vplyvy , make up ktory upchava pory, typ kozmetiky a pod. Je mnoho negativnych faktorov, ktore narusaju strukturu pleti a sposobuju nedokonalosti ci akne. :-|
Odpovědět
domi - aspon nieco ufff :-D
Odpovědět
Profilova fotka
z tych, co su v tomto linku, ja mam Gel Demaquillante - Cleansing Gel for Face; Lotion Matifiante - Matifying Lotion a Aroma Purete - Matte Finish Skin Fluid. Na telo Moisturizing Body Milk http://www.decleordirect.com/product_... a v minulosti som mala masku Hydra Floral Moisturizing Mask http://www.decleordirect.com/product_... tiez vyborna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
este k tym porovnavackam cien, ja objednavam z feelunique a vo FAnn (alebo inych kamenacoch) nakupujem, bud ked poslu narodeninovu darcekovu poukazku :-D alebo ked dostaneme (ja alebo mm) z prace Ticket Compliments ;-) mala som dost, ked som si objednala krem od Matisu na FU stal 24.95 a vo FAnn 52 |-|
Odpovědět
Profilova fotka
domi - ja si myslim ze sa nie je coho bat a s kludom skus aj zahranicne e-shopy ;-) cheapsmells, feelunique, lookfantastic su bezpecne shopy, maju dobre ceny aj vyber, ja odtial obiejednavam a bez problemov, raz som mala problem, lebo ked som sa vydala, tak som si objednala tovar uz na nove priezvisko, ale ucet bol este na stare a z cheapsmells mi napisali ze nevedia idetifikovat moj ucet a tak z bezpectnostnych dôvodov rusia objednavku, som sa zlakla, ze co teraz peniaze uz odoslane a tovar nikde...ale celu sumu mi poslali bez problemov spät na ucet, ja som si vybvila zalezotosti v banke, objednala znova a vsetko bolo ok :-) clovek aspon ma istotu , ze to tam kontroluju a neposlu to hoci komu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko :-) radli - velky vdak za linky, prestudujem ak budem mat viac casu ;-) lale - aj tebe dik ;-) a to s tym fannom som napisala aj ja :-D bell - no tak skusim aj ja teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli - velka vdaka za linky, konecne som si to prebehla :-N vyzera to super, nabuduce vyskusam ;-) teraz som sa nechala zlakat na Biotherm :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Domi - neni zac, ved vyskusaj si vypytat aspon trosku z testeru, zober si so sebou napr. plastikovu krabicku od starych filmov alebo nieco s uzaverom a nech ti nadavkuje nieco z kremikov. ;-) Ked nie, tak skus na letisku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslis, ze ten decleor maju aj tu na SVK? =-) :-N lebo ja som to este nikde nevidela :-|
Odpovědět
domi - v kamenakoch asi nie a v nejakych specialnych kozmetickych predajniach/parfumeriach mozno. Tiez som ho nevidela na Sk v predaji... nezijem doma uz 7 rokov :-N takze nemam sajnu, co vidim si prezriem a vyskusam, hoci na mna tety-bety zagaluju za pultom v kamenakoch, ale tu toho mame dost na vyber, tak len mat vzdy plnu buxu a ide sa na nakupy :-D
Odpovědět
ja by som skusila na tvojom mieste biotherm, mas to u nas dostupne a potom uvidis... ;-) Ja som davno rozmyslala ze ci Biotherm alebo Clinique a rozhodla som sa nespravne, lebo Clinique som nezniesla po dlhsej dobe. Pravidelnym pouzivanim sa mi plet otrasne zhorsila :-| tak som to prestala a uz viac ani nebudem, mala som vtedy dat na Biotherm, lenze to boli casy, ked u nas ani jedna z tychto znaciek nebola dostupna a kazdy si obe mimo SK velmi chvalil... :-N
Odpovědět
Belada - bola si uz na tom hlbkovom cisteni ??? ja som chcela ist dneska na facial treatment, ale zase to nevyslo, tak snad o tyzden. Uz to potrebujem ako sol, bo mam otrasnu plet nepomoze ani najlepsie z najlepsich.... :-S |-|
Odpovědět
Profilova fotka
radli - tiez som si vybrala ten biotherm, som dostala ponuku objednat to zo zahrancia a vyjde to celkom lacno, naproti tomu co by som za to zaplatila cez jeden e-shop tu u nas...ale tak este sa mi nestalo, ze by mi daka kozmetika az tak velmi ublizila :-| Mala som skoro vsetky znacky z lekarne, od vichy cez eucerin, len jedine co som zistila, ze vichy uz nikdy viac! mi to absolutne nepomohlo, zbytocne vyhodene peniaze do luftu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka - ja to prekladam z tyzdna na tyzden, nejak nemam cas :-|ja chcem skusit ten laser peeling, sa musim nejak dokopat do toho :-)
Odpovědět
Domi - ja to nebudem popisovat, mne sa z toho urobili doslovne vyrazky....a take nieco som nenzazila ani v puberte, vtedy som mala napodiv cistu plet :-N :-N takze nechcem clinique ani vidiet sorko, su tu holky, kt. vyhovuje, ja o tom nemozem ani basnit =-) =-) super, smelo do toho...vyskusaj a uvidis.... :-) :-) :-) . Bellada - o tom mi hovor, minuly mesiac bol najtazsi v mojom zivote a teraz som sa este nespamatala a nakoniec som to nestihla absolvovat ani doma na SK ani tu ani nikde... uz som chcela dneska, ale nevyslo to. Snad buduci tyzden sa dokopem, lebo potrebujem tie pory vycistit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
radli - v pohode, verim ti, nie kazdu sadne urcity typ kozmetiky ;-) sa normalne tesim, zase nieco nove 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez nemozem pouzivat niektore znacky, hlavne take z drogerky, to sa mi urobia take tie bolave vriedky pod kozou co su len cervene, tvrde a strasne dlho drzia ]-( a napr. ani pletove vody s alkoholom, to mam zase cervene flaky a svrbi to ]-( des bes, bohvie co do toho strkaju...uz neznesiem hoci co...
Odpovědět
Profilova fotka
Kocky vidim, ze ste take maniacky do kozmetiky ako ja. A co pouzivate v lete na opalovanie a hlavne po opalovani? Aby ta pokozka bola krasne hydratovana a mala tak ako keby leskly nadych? Vidim ze vela z vas pouziva Decleor, nemate od nich nieco aj na leto?
Odpovědět
Profilova fotka
slnienko, po opalovani si davam tohle http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/2... nebo http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/2...
Odpovědět
Profilova fotka
ja na opalovanie zvyknem pouzivat opalovaky od garnier a po opalovani sa natieram len telovym mlieckom ;-)
Odpovědět
slnienko: ja som mala minule leto Loreal na tvar+na telo+Altermed Superbronze-na neskor, poopalovani od Lancaster Tan Maximizer a trosku som sa spalila, rycho som presla na nizky faktor ]-( takze mi moc pomohol LRP Posthelios, velka spokojnost. Teraz ma loreal aj nejake novinky, ale neviem, ci stihnu prist aj ku nam http://www.loreal-paris.fr/_fr/_fr/mi...
Odpovědět
na opalovanie najradšej Daylong z lekarne a na tvar krem s faktorom 50 od Biodermy
Odpovědět
Profilova fotka
Luko, ja mam tiez z Biodermy 50tku, vola sa to sice fluid, ale je to moc huste :-( a upchava mi pory, hoci je pisane, ze je nekomedogenna... takze na leto hladam najeku lahsiu alternativu...
Odpovědět
Profilova fotka
apropos decleor, podla mna na svk ho maju len v salonoch, v parfumerke som ho nevidela ziadnej...
Odpovědět
Profilova fotka
na opalovanie tiez Daylong alebo aj ine z lekarne, na tvar Eucerin Sun zmatnujucu emulziu SPF 30, po opalovani som pouzivala tiez Daylong a na tvar Dermorevital balzam ;-) tento rok vyskusam asi nieco nove, po opalovani urcite prejdem na bio oleje, vyborne vyzivuju a predlzuju opalenie, vcera som uz urobila objednavocku na Saloos vsakovake olejceky, tak uvidime.... ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?