TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dievcata, neuveriiiite... :-D Zacala som len taku nezaveznu konverzaciu o kozmetike tu v Office a jedna moja spolupracovnicka Irka mi objedna tu ARTDECOoooooo bazu... :-D ale bude to konplikovane :-D Je manzel ma account v Amazon.com, ale posle to jeho sestre do UK a ta mi to donesie ked pride na navstevu... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D No co Vam povie, kozmetika spaja ludi.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haluzka - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak a este mi treba nejaky fajny bronzer... a mozem sa vydavat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi s YSL make-upom nemam skusenost, ale na Beaute teste ma znamku 4.0 z 5, co je velmi slusne...
Odpovědět
haluzka - skus bronzery od Clarins. Zavisi od toho aky hladas a na aku partiu tela. ;-)
Odpovědět
domi - ja som mala vzorky aj na primer...super, odporucam vrele YSL ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lale + radli - vdaken x-) x-)
Odpovědět
domi - skus si vypytat vzorku a vyskusaj, uvidis ze neolutujes, len si musis vybrata spravne k typu pleti. ;-) Len neviem ci v nasich kamenach vobec vzorky davaju, mozno odkusat aspon an mieste a porovnat, uz len ta vona a jemne zlozenie je super.
Odpovědět
oprava kamenakoch...resp. obchodoch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli - no skusim, lebo ked som si kupovala teraz EL tak tiez nebola velmi ochotna pani vo fannku venovat mi najprv vzorku ]-(
Odpovědět
musis ich k tomu nejako dokopat, lebo to nie je lacna zalezitost... ja som mala aj od Lancome a tiez som este nedokoncila, fakt dobra vecicka a teraz som zas na Clarins komplet, ale uz budem musiest asi zmenit. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jedine, ale tak rozumies, ides im urobit kseft a oni takto :-S ved to nebola lacna zalezitost :-o ja mam momentalne ten EL, ale nasla som za super cenu tento YSL, tak, ze sa vas spytam co vy na to :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no to teda nie je lahke... ja nechapem, preco nechcu dat cloveku vzorku, co si to doslovne ziada, ako mozes nieco kupovat bez odskusania ? to je ako nanutit ta na nieco, co ti nesadne podla velkosti.... ja tie kamenne predavacky neznasam, maju vsade zapchate vzorky, ale zakaznikovi nedaju ani za svet.... 8-( 8-( 8-( A tiez neznasam, ked vsetko napchaju za pult a sklo, len sa pozeraj a nedotykaj sa, je to vystaveny exponat za 10 mil euro ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
domi...drzim palec, snad sa ti podari im tam presvedcit, ze mas o dany vyrobok zaujem, resp. si ho chces kupit. Mozno v BA by boli viac zhovievavejsi, neviem vacsie mesto a pod....alebo na letiskach ak maju vzorku. Ja som chcela strasne vzorku od Diora na ocne viecka a teta mi na letisku povedala, ze nech si prinesiem malu plastikovu dozicku, ze mi ju naplni priamo z testeru, lebo vzorku nema, tak aspon tak sa da cloveku vyhoviet ze ano =-)
Odpovědět
Profilova fotka
po tyzdni pouzivania mozem konstatovat, ze rad Decleor na zmiesanu plet - Cistiaci gel, zmatnujuci toner a zmatnujuci fluid su genialne... nelesknem sa cely den, plet je prijemne napnuta ale nie stiahnuta, pory su menej viditelne 8-) navyse fluid je zaroven aj hydratacny, takze nemam vysusenu tvar mimo T-zony... paradicka :-)
Odpovědět
lalee - vazne ? mne decleor vcelku na moju zmiesanu pokozku pomohol,vlastne som sa neleskla a bol fajn.... ale mala som aj ocny kremik a z toho ma doslovne stipali oci, tak som pouzivala iba fluid min. rok v lete a potom ked som skoncila, tak uz som sa nevracala spat. Ja mam ten problem, ze si rychlo navyknem na danu vecicku a potom musim hladat zmenu aby mi to opat zabralo, tak ako si zelam. Jedine co som si oblubila je decleor self tan..uzasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja som sa toho trosku bala, lebo predsalen je to z aromaterapie a mala som obavu, aby som nereagovala nepatricne (teda moja plet)... ale zatial klop, klop :-) a super je aj ich telove mlieko Aroma Confort ale to ma dost intenzivnu vonu, taku nasladlu, ktora nemusi vyhovovat kazdemu (aj na Beaute test sa dost na nu stazovali, hoci samotne mlieko hodnotili dobre...) s ocnym kremom od nich nemam skusenosti, teraz pouzivam Dior Capture Total, ten je velmi dobry a mam pocit, ze nema konca :-D (dostala som 15 ml balenie k spirale a pouzivam ho uz od zaciaktu roka)
Odpovědět
no mliecko je super, ja mam od nich z aroma stale self tan a je uzasny...este jeden si kupim asi na leto, alebo si zoberiem od Clarins, lebo oba su velmi dobre. Dior ocny je sam o sebe uzasny, ja som si zamilovala aj ocny od Lancome HydraZen, tiez mam z toho krasne ocne okolie, ale skusala som aj diora a tiez si ho mozno pojdem kupit alebo objednam...potrebujem aj ocny aj na viecka.. oba su super ;-) ja mam znamu, ktora pracuje s dekorativnou kozmetikou a ked len idem okolo, tak mi nabali plnu tasticku, tak potom neviem uz co s tym, len skusam dookola...takze to je fajn...Jedine co teraz na leto potrebujem dostat je dobre foundation alebo puder od MAC... z i-netu neviem trafit pozadovany odtien a do ich priamej predajne teraz nemam vobec cestu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
radli - uplny suhlas ;-) ja preto strasne rada nakupujem cez net, ale tak najprv musis vyskusat vzorku az potom mozes nieco kupit...a najhorsie, ze ony maju tych vzoriek po milu jarmilu, len im je lahsie povedat, ze nemozu dat, lebo su take lenive :-o och..zase som sa rozculila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby a ten decleor je co zac? =-) lebo to pocujem po 1-krat... a inak neviete poradit nejaky dobry gelik na cistenie pleti? nieco na mastnu plet ;-)
Odpovědět
domika007: Biotherm Biopur -je super ;-) ocny kremik na hydrataciu aj pod make up odporucam Guinot Hydrazone
Odpovědět
Profilova fotka
ery - dik, nad biothermom som premyslala, teraz len musim najst, kde je za prijatelnu cenu ;-)
Odpovědět
domika007: na cheapsmells.com je kozmetika biotherm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik, ale ja moc zo zahranicia neobjednavam :-N bojim sa :-x
Odpovědět
domi tiez nejak neviem prekonat strach/nedoveru z objednavania zo zahranicnych e-shopov...zo slovenskych/ceskych mas najlepsiu skusennost s ktorymi? btw: dobry kremik, serum, a pod. na oblast dekoltu, najlepsie aj proti pigmentovym skvrnam....viete zienky nejaky poradit??? najma taky ktory by som nemusela zhanat niekde za atlantikom x-)
Odpovědět
domi - biotherm dostanes aj u nas v BA na letisku, vlastne je tam cela kolekcia, len si treba vybrat co by sa ti hodilo k tvojmu typu pleti. lucyka - skus biodermu white, tak sa to tusim vola presne, je to na pigmentove skvrny, ale nesmies sa pocas celej tej doby pokial to pouzivas vystavovat slnku, takze je to vhodne na jesenne az zimne obdobia. A tiez pocas leta musis pouzivat vysoky faktor 30 az 50, zavisi v akom rozsahu mas tie skvrny a kde vsade. Alebo najlepsie navstivit salon a tam ti poradia a zvolia vhodny typ liecby. Slnku by si sa mala vyhybat asi pocas celeho leta a chranit si dekolt hodim ti link za minutku.
Odpovědět
Bioderma white objective....na zosvetlovanie a ochranu pred vznikom pigmentovych skvrn... v lekarni poskytovali cely balicek za akciovu cenu, tak sa treba spytat...na white objective. http://www.bioderma.com/sk/nc/produkt...
Odpovědět
ja som minule hladala pre maminu, nieco na dekolt, vyber je velmi obmedzeny, pre Avon SSS - sa nakoniec rozhodla/ najlacnejsi/ bola to nejaka novinka, je taktiez s ochrannym faktorom potom viem o Biotherm, Estee Lauder, Clarins, Guerlain-no ale to uz je ina cenova :-D
Odpovědět
Ochrana pred UV a vznikom pigmentovych skvrn ci uz citliva alebo poskodena pokozka...Photoderm http://www.bioderma.com/sk/nc/produkt...
Odpovědět
Viete co holky, mne sa tiez spravil taky maly fliacik na tvari, nikdy som nemala pigmentove skvrny nikde na tele, ale nejako pred 30tkou sa mi to vyhodilo na jemnej kozicke pod okom....tak som bola taka nastvana a tiez som zacala pouzivat fakt co najlepsie kremiky a serum a zmizlo mi to....mala som to tiez so slnka, lebo clovek nikdy nevie ako pokozka reaguje uz len ked clovek uziva obycajny liek (nieto antibiotikum alebo HAK)...moze sa staz ze po lete ma clovek fliaciky alebo pigmentove skvrny na pokozke... :-| slnko je hrozne prudke a ludia sa vypekaju aj v solariach a kombinaciou vsetkeho nevhodneho to vzdy zle skonci. :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?