TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - zase si olejcekovala? :-o :-p ja som zistila, ze ta pletova voda od nich mi nerobi dobre |-| sa mi normalne plet vysypala...a taak som sa tesila, ze nieco nove a este aj prirodne ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
veru hej, penazenka sa mi zase zatrasie :-D ja som len rozne oleje objednala na telo aj tvar a odlicovaci...s tou kvetinovou vodou nemam skusenosti, ono s prirodnou kozmetikou je to uz tak, ze na vela prave prirodnych zloziek uz ma nasa moderna generacia, zvyknuta na chemiu nejaku alergiu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
akoze olejcek je ok, len ta voda ma desne sklamala :-S aspon, ze som si objednala len taky maly objem, lebo neviem co by som robila povedzme s tou 500 ml... a pravda, my sme uz zvyknuty na chemiu, prirodne veci robia sarapatu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mne tam napr vadil ten nazov ze kvetinova...mam alergiu na pele a som sa bala, ze v tej vode budu nejake znamky pelov, tak pre istotu som do toho nesla a este maju aj nejake to % alkoholu a to ja tiez nemozem :-( ale olejceky su fajnoveeee, teraz mi pride kokosovy, sipkovy, nimbovy a konopny :-D aj nejake masky som si objedanala JV Natur, tak potom poreferujem.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ako ja som doteraz nevedela, ze mam na nieco co sa tyka kvetov alergiu, tak ale aspon do buducna viem, ze nic kvetinove... kokosovy? :-o ten musi byt mnam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a inak co hovorite na znacku l´occitane? ja rozmyslam, ze od nich vyskusam nejaku toaletnu vodu pripadne aj nieco ine, len fakt nemam ziadnu skusenost...
Odpovědět
zdravim vospolok ;-)
Odpovědět
Domi - L'occitane je super... ja by som od nich vsetky blbosticky, ale ked som mala hrozne citlivu pokozku na ruky, tak mi to krasne zabralo.
Odpovědět
skoda ze tu nieje Monikac, ta kupuje skoro vsetko a casto od L'occitane, ta by ti hned vedela vsetko poradit presne... maju krasne vyrobky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - dik aj za tychto zopar info :-) rozmyslam nad touto toaletkou : http://img.loccitane.com/P.aspx?l=&s=...
Odpovědět
no vyzera super, neviem nevonala som, spytam sa Moniky, ta vsetko od nich nakupuje, mozno bude vediet a potom ti napisem. ;-) Ja milujem od nich kremiky a mliecka... :-D Ale teraz mam uplne obycajne Nivea Q10 a som s nim spokojna :-D Snad cez vikend pojdem po centre, tak si zozeniem nejaky dobry self tan a mozno aj mliecko, uvidime, ako vyda cas... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s Occitane mam bohate skusenosti x-) cim zacat? :-D Slamienkovy odlicovac oci - velmi dobre, pre mna druhy najlepsi aky existuje hned po fialovom Clinique; Krem na ruky bambucke maslo - OK, trochu mastnejsi, ale inak prijemny Mandlovy spevnujuci telovy krem - neviem ci spevnujuci, v kazdom pripade zvlacnujuci, prijemne vonia, super sa roztiera - velmi dobry Denny mandlovy krem mandla-jablko - skvely, uzasna konzistencia, lahky ale zaroven vyzivujuci, jemna vona, proste paradny Olivovy denny sampon - trochu sklamanie, nebol zly, ale ziaden zazrak, v porovnani s inymi vyrobkami Occitane nic moc... Medovy krem na telo - velmi dobry, skoda, ze sa nedal jest :-D lebo vonal priam nebesky a rovnako dobre sa nanasal a hydratoval Levandulovy cistiaci sampon - skvely, mala som s nim super pocit "lahkych" vlasov (co s mojimi rychlo mastiacimi nebyva vzdy)... a krasne vonia, zboznujem levandulu Balzam na pery Med a citron - mnamka, velmi dobra vec, pekne vyzera a je prijemna na pery no a potom som mala od nich vselijake mydielka, hlavne jedno peelingove s verbenou bolo obzvlast vyborne, ale mozem odporucit aj s bambuckym maslom ci levandulou :-) vyborne bolo telove olivove mlieko, ale to uz sa nevyraba :-( a moj tato ma od nich toaletnu vonu l`Occitan, on si na take veci inak nepotrpi, ale tuto uplne zboznuje, a my tiez, hrozne sa mu hodi... ufff... na viac hriechov sa nepamatam :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Baby...tak ja mam dneska dilemu...hodte mi sem nejake super spevnujuce telove mlieko, co aspon viditelne zabera... s tym ze cvicim a vhodne sa stravujem, chcem nieco pre peknu a pevnu pokozku...takze beriem vsetky skusenosti....od Nivey az po Diora napriklad :-D Lalee - wowww....idem si to vsetko precitat... vyzera to dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lale - fuuuha, tak idem ja pekne poctivo citat :-D a dakujem ;-) radli - s tym mlieckom ti neporadim, ja sa neviem donutit kremovat sa normalnym mliekom, nieto este spevnujucim :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
radli :-D este som chcela, ze v BA pod Michalskou v tej predajni boli take zlate baby, nemali problem dat vzorku, dve, tri :-D teraz je predajna prestahovana do Eurovea, este som v nej nebola...
Odpovědět
Profilova fotka
hej aj ja som pocula, ze je predajna Loccitane prestahovana do eurovei, sa tam budem musiet zbehnut pozriet a poskusat co sa bude dat 8-)
Odpovědět
takze radli, nech sa paci: http://spevnujuce-pripravky.heureka.s... dufam, ze to pojde otvorit. ono doktori tvrdia, ze je to len reklamny oblbovak, vsetky tieto kremiky spevnovacie a tak, ale ja som vyskusala loreal paris - modelacni gel - velmi dobry aj spevnujuce mlieko na cele telo :-) dermacol - intenzivna nocna starostlivost - najlepsi z pouzitych (doteraz) lirene - nocne serum mne tieto zabrali najviac....nie som ochotna zatial vrazat viac bubakov do takychto kremikov, takze tieto su cenovo tak akurat:-) a este som objavila, normalne ze lacny balea peelingovy sprchac s "ihlickami" na konci...perfektne prekrvi a pripravi pokozku na dalsie napatlavanie mliekom... a dalsi objav: Pupa - vitamin A, specialne spevnujuce:-)) len tento este musim kupit a vyskusat, vsetky ostatne skusane osobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som mala od znacky balea tento telovy peeling a ten mozem teda odporucit ;-) http://www.beauty-mania.rs/censura/im... hlavne, teda ked som pouziva samoopalovak, aby som pred natretim odstranila vsetko nepotrebne a aby sa krem lahsie vstrebal
Odpovědět
Profilova fotka
kocice dakujem za zaujimave tipy na opalovanie aj po, urcite nieco nove vyskusam :) eryykah: prosim ta aky bol ten lanceser, stoji za tie peniaze? kde si ho kupovala? laleeta: mne to nevadi, ze sa neda decleor zohnat na sk, ja na sk uz kozmetiku ani nekupujem vsetko cez net :)) (hroza so mnou), len som chcela vediet aka je vona lebo ja mam rada ak to vsetko tak krasne vonia od lorealu som mala toto: po opalovani a velka spokojnost http://www.loreal-paris.fr/soin-de-la... a na opalovanie toto: a takisto spokojnost plus pekna vona http://www.loreal-paris.fr/soin-de-la...
Odpovědět
vidim,ze sa tu rozobera Loccitane.... (radlinka asi som tu zapocula moje meno...hihih :-D )mozem vsetko len odporucat...jedine co sa mi od nich moc nepaci je ocny krem,ale sampony stoja ozaj za to, krem na ruky a na nohy uplne super,odlicovac na oci super a aj mydlo na umyvanie tvare...dominika s vonavkami od nich nemam ale vobec skusenosti....takze v tom ti moc nepodarim...
Odpovědět
Profilova fotka
slnenko - to telove mlieko ako som pisala je dost sladke a nie kazdemu to musi vyhovovat... naopak tie veci na tvar su svieze, ich vona mi pripomina vychladeny matovy caj... take mozem :-)
Odpovědět
Lalee - no ked doletim, snad aj v BA sa zastavim, dobre vediet :D : D :D Monika - no vidis, ty si pripad a to som ta nemusela ani lanarit, si tu ako na zavolanou :DDDD Lucyka - no idem kumstovat, co mi najviac sadne, dakujem za rady : Domi - zeny po 30tke potrebuju uz len spevnujuce :-D :-D :-D alebo fitko kazdy den :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
monika - dik aj tebe ;-) a maju aj nejake sampony povedzme na sucho -mastne vlasy? prelozim : korienky rychlo mastiace + konceky suche :-D radli - tak ja mam do 30 -tky este daleko :-N ale aspon budem vediet, co ma caka a neminie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
netreba sa bat, "thirty is the new twenty" :-D (ja mam zhodou okolnosti tridsat prave dnes a citim sa skvele 8-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa nebojim, ja sa len pripravujem ;-) :-D
Odpovědět
slnienko: ja som s nim bola spokojna kupim ho aj tento rok ;-) objednala som ho odtialto: http://www.beautique.com/hairandbeaut... -zaroven tip pre ostatne kocky, maju obrovsky vyber z roznych znaciek u nas trochu exotickych :-D Inak este tip na poopalovaciu kozmetiku, neskusala som, len citala chvalu na Yves Rocher...
Odpovědět
laleeta: vsetko najlepsie k narodkam :-) otazka: ktory fialovy odlicovac od clinique ti vyhovuje v kreme alebo to zlozenie pol na pol /voda-olej/?
Odpovědět
Profilova fotka
jeej lale som si to neuvedomila...zelam vsetko naj k narodkam x-) x-) tak ja sa pre dnesok lucim...zajtra docitam, ake dobre tipy ste napisali 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
diiik, babulky :-) ery: ten pol na pol... Take the day off sa vola... ten tyrkysovy ma naopak hrozne stipal :-| a ten kremovy som neskusala...
Odpovědět
laleeta: zaujimave, este ho mam doma vobec nie som spokojna ako odlicoval-to sa mi zdal este aj ten zeleny lepsi :-| rozmyslam nad kremovym, teraz som odlicovala vodou bioderma abc derm, ale velmi vysusuje ocne okolie-aspon mne, tak hladam...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?