Malá svatba

Řeším vnitřně ,,menší,, problém. Přítel mě požádal o ruku. Jakmile mě požádal, očekával, že budu nadšeně řešit a plánovat. Mě se popravdě do ničeho vůbec nechtělo. Nenávidím všechno to chystání a čančání okolo. Kdybyb bylo čistě na mně, tak udělám malinkou svatbu s rodiči a svědky a je to, což on vůbec nechápe. Po dlohých debatách a dohadování sme vybrali místo. Ale mě se dělá špatně, když mám něco začít řešit. Já k životu snatek nepotřebuju a tu svatbu dělám vlastně kvůli němu a rodinám. Vím že to je špatně ale jsem ochotná to podstoupit. Jinak náš vztah funguje ale nevím jestli si brát člověka, co mě v takové věci nechápe. Nebo to moc ,,prožívám,,?
Odpovědět
Neřeš to na beremese, ale s přítelem.
Odpovědět
Profilova fotka
Aby byl vztah šťastný tak každý v něm potřebuje udělat toho druhého šťastným... Což ty zjevně nepotřebuješ. Přijde mi, že kromě nechuti plánovat mas i nechuť s nim komunikovat a řešit to
Odpovědět
Jak většinou s @te_ssiinka_nelova úplně nesouzním, tak tady s ní souhlasím. Krásný vztah můžou mít dva, co měli velkou svatbu, malou svatbu, mikro svatbu nebo i žádnou svatbu, ale o komunikaci je to vždycky a měli by se na tom formátu ne/svatby shodnout. A na čem se ty dva úplně od začátku neshodnou, tam je nutné hledat konsensus (nebo aspoň kompromis), ale pravidla jsou pořád na těch dvou. Pokud se máte rádi a plánujete budoucnost, tak se snad bavíte i o tom, jestli chcete svatbu a jakou. Ujasněte si, jestli stojíte o svatbu (1 den) nebo o manželství (třeba do konce života). To mi přijde dost zásadní, jeden může chtít mega party a druhý mikro obřad, ale pokud spolu chcete oba strávit zbytek života, tak najdete rovnováhu třeba u neformální party u bazénu, které bude předcházet soukromý obřad, furt je to jen jeden z milionu dnů... Nebo si to třeba celé necháte udělat na klíč u nějaké agentury, které za to sice zaplatíte, ale nebudete se muset o nic starat. Možná přijdete na to, že vlastně o svatbu nestojí ani jeden z vás, termín na vybraném místě zrušíte a nevezmete se teď vůbec a třeba za 5, 10 let někde sami se svědkama. Správně bude cokoli, na čem se domluvíte oba dva, ale bez té komunikace to je cesta do pekel. Hodně štěstí
Odpovědět
Komunikace je základ 😉 Souhlasím s holkama.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?