Svatba 5.6.2021

Zdravím všechny červnové nevěsty... chtěla jsem se zeptat, plánujete svatbu nebo škrtáte počty hostů? Já jsem dost na vážkách, nevím jestli nechat nebo posouvat. Jak to máte vy? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud nemáš šaty a nějaké další služby tak ty se do konce června neotevrou... Počet lidi, těžko říct
Odpovědět
Máme ten samý termín. Máme zařízeno snad všechno. V plánu je 80 lidí. Nemáme v plánu přesouvat. Obávám se, že to nemá smysl. Spousta nevěst přesunula svatbu z loňska na letošek, s tím, že bude situace lepší a ejhle - je to ještě horší. Mluví se o tom, že vláda bude rozvolňovat podle Portugalského scénáře. Což v znamená, že to půjde v 14 denních cyklech. A bylo řečeno, že v rámci května by se měly navyšovat počty lidí na svatbách. Ještě vydržte. Uvidíme co bude v následujících týdnech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě bych určitě vydržela! 🙂 také záleží na místě, kde svatba bude, jak mate co zařízené apod. My svatba 12.6. a plánuju vydržet věřit jak dlouho to půjde 😀
Odpovědět
Plánujeme dál, svatba bude na konci června. Bude nás 28 ale to by nás bylo i bez covidu. Věřím že to půjde. Na hysterii času dost.😁
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?