Menu Forum

Hledám fotografa na 16.5. 2015 BRNO

15. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
samantta18
2
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Obřany, Region Brno.
  • Svatba byla 16. května 2015
fotoportrét
fotoportrét
samantta18
2
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Obřany, Region Brno.
  • Svatba byla 16. května 2015
 Ahoj holky.Hledám nějakého šikovného fotografa/fotografku na pár hodin.Šlo by jen o nafocení obřadu a pár foteček po obřadu s příbuznými a samozřejmě novomanželů za nějakou rozumnou cenu.Máme velmi nízký rozpočet.Děkuji za nabídky.
9. únor 2015 ve 20:05  •  Svatba byla v květnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

To zvládneme, nebojte se.
9. únor 2015 ve 20:24  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Zdravím,

jsem přímo z Brna a Váš termín mám zatím stále ještě volný emoticon Dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Budu moc rád, když se prozatím mrknete na webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, podrobnosti ke svatebním balíčkům a samozřejmě ceník. emoticon

S pozdravem

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
9. únor 2015 ve 20:36  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý večer Samantto emoticon

Váš termín mám ještě volný, proto i já můžu nabídnout své služby. V interní zprávě najdete více informací ;)

Hezký večer, Vašek
9. únor 2015 ve 20:40  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný.... emoticon
9. únor 2015 ve 20:42  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@samantta18 Dobrý večer, zkuste Terezu Vítovou je přímo z Brna (photobyteresa.cz), myslím si, že by Vás její tvorba mohla oslovit. S pozdravem Martin Lysek emoticon
9. únor 2015 ve 21:06  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@samantta18
Dobrý den,
ráda přijedu, jestli Vás moje tvorba zaujme emoticon . Nabízím hlavně tvůrčí přístup ve fotografování Vašeho svatebního dne. Do soukromé zprávy Vám za chvíli pošlu ceník. Mariana
9. únor 2015 ve 21:09  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, pokud se vám má práce líbí ozvěte se emoticon hezký večer Lucka M.
9. únor 2015 ve 21:10  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
budu moc rád, když si najdete chvilku a prohlédnete prezentaci mojí práce na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího styl a ceník zaujaly, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku.

Mějte se pěkně a třeba brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
10. únor 2015 v 09:26  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
 Můžu doporučit http://www.tomasluka.cz/ levný a ochotný
15. únor 2015 v 09:55  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:24 • ivanes
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
23. bře 2015 v 15:09 • sonastratilova