Menu Forum

Hledáme fotografa na 16.7.2015 Všetice

24. zář 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
xori (28 r.)
47
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 16. července 2015
    Všetice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
xori (28 r.)
47
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 16. července 2015
    Všetice, Region Benešov
 Mohli byste mi poradit nějakého fotografa , který není moc drahý ? Budeme se brát 16.7. ve Všeticích .
Moc děkuji emoticon
23. zář 2014 v 16:25  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@xori Dobrý den. Jsem z Prahy a ráda Vám nabídnu své foto služby. Pokud budete mít zájem, můžete se na mé práce podívat zde na můj profil nebo na mých webových stránkách (kde najdete i ceník). Mějte se krásně, Petra
23. zář 2014 v 17:19  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@xori
Zdravím Vás,

připojuji se i já. Koukněte na mé portfolio na mém webu či zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Více informací na mém webu.

Hezký den, ZeZu
23. zář 2014 v 17:36  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím...též mohu nabídnout své služby. Mějte se... Martin
23. zář 2014 v 18:36  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den, termín máme volný a Všetice nedaleko, neúčtujeme do nich tedy žádné cestovní náklady. emoticon Nabídku s konkrétní cenou zasílám do interní zprávy a samozřejmě přeji přímo pohádkovou svatbu! emoticon
23. zář 2014 v 18:39  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den emoticon

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Děkujeme za Váš čas, který naší nabídce věnujete, pokud Vás zaujmeme kontaktujte nás emoticon Rádi Vám zašleme více informací.

Kamila&Jan
23. zář 2014 v 19:41  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den xori emoticon

pokud budete mít čas můžete mrknout i na moje stránky, kde naleznete portfólio včetně ceníku. Pro více informací mi klidně napište nezávazný mail, pošlu Vám i odkazy na galerie z celodenních svateb ;)

Vašek
23. zář 2014 ve 21:23  •  www.vasvafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Také se přidávám do řady emoticon Budu ráda, když se podíváte i na moji práci. Klidné přípravy a krásné dny přeji ...
23. zář 2014 ve 21:30  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, pokud hledáte lepší než jen průměrné fotky a kreativní přístup mohla by Vás zajímat má práce.
23. zář 2014 ve 22:05  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobry den, hlasime volno. Muzete mrknout k nam na stranky a FB;)
J+P Nejedli
24. zář 2014 v 08:35  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste prosím mrknout na mojí prezentaci a ceník na stránkách pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl a postprodukce zaujaly a ceník neodradil, rád si s Vámi a nastávajícím domluvím nezávaznou předsvatební schůzku.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
24. zář 2014 v 08:48  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí