Menu Forum

HLEDÁM FOTOGRAFA na 19.9.2015 Havířov

26. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
monus124
93
Registrovala se 4. října 2014 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 25 přátel. Havířov, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
monus124
93
Registrovala se 4. října 2014 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 25 přátel. Havířov, Region Ostrava.
 Dobrý den, hledám fotografa na sobotu 19.9.2015 , svatba proběhne ve 14 hodin ve Sporthotelu Maják Soběšovice. Ráda bych měla nafoceny svatební ranní přípravy, včetně pár boudoir fotek u mne doma, obřad a po obřadu fotky ženich - nevěsta u přehrady. Děkuji za nabídku včetně kalkulace ceny. Monika
21. led 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

váš termín máme ještě volný. Dovolím si vám zaslat zprávičku. Prozatím se můžete podívat na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky svatebního fotografování, ceníky a veškeré podrobnosti, které se týkají svatebního focení.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
21. led 2015 ve 21:42  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@monus124 Dobrý večer, vřele bych doporučil přímo z Havířova Radima Sládka (fotonamiru.cz) nebo Radima Remiáše (facebook[tecka]com/RadimRemiasFoto). Nedaleko z Karviné mě napadá Rostislav Mžik (vasesvatebnifoto.cz) či Jan Senčák (sencak[tecka]com), který také v okolí Havířova často fotí. Třeba by Vás jejich práce zaujala. S pozdravem Martin Lysek emoticon
21. led 2015 ve 21:49  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den, také se hlásím. Nabízím hlavně tvůrčí přístup ke svatebnímu fotografování a reportérský přístup k focení obřadu, oslavy aj. (žádné zavázení a hopsání všude kolem :o).) Do zprávy Vám pošlu i svůj ceník. Mariana
21. led 2015 ve 22:39  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý večer,
termín mám prozatím volný.
s pozdravem
21. led 2015 ve 22:43  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monus124
93
fotoportrét
fotoportrét
monus124
93
 Děkuji zatím všem, v neděli vše prohlédnu a zvážím
21. led 2015 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, nabídku zašlu interní zprávou...
21. led 2015 ve 23:16  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín máme prozatím volný. Veškeré informace (ceny, obsah fotobalíčků) máme na facebooku i webu, na facebooku máme i aktuální fotky (web nemáme aktualizovaný). Boudoir fotíme rádi, máme s ním poměrně velkou zkušenost. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí.

Pokud by se Vám náš styl fotek líbil, ozvěte se ;)

Filip a Linda
22. led 2015 v 11:21  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na profil a web, kde najdete i kompletní ceník...
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
22. led 2015 ve 12:41  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, nie sme síce z blízkeho okolia, no nemáme problém za Vami prísť do Havířova. Skúste mrknúť aj na náš web prípadne FB, tu v galérii na beremku máme aj album s boudoir fotkami emoticon V prípade záujmu Vám radi zašleme ceník aj bližšie info na mail emoticon Zdravia Lucia a Mrek
22. led 2015 ve 14:04  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 10:55  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. únor 2015 v 18:20 • hmku