Hledám na 13.6.2015 fotografa v Poličce, nevíte o někom?

Na poslední chvíli nám odřekl fotograf. Nevíte náhodou o někom z Poličky nebo okolí, kdo by měl v termínu 13.6. ještě volno? Moc díky za příspěvky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný :) nemáme to ani tak daleko. Dovolím si vám zaslat soukromou zprávu. Prozatím se klidně podívejte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice nejsem z Poličky ani blízkého okolí, ale nemám problém přijet kamkoli. Více mých mých fotografií na webu či fb. V případě že Vás zaujme má tvorba, neváhejte mne kontaktovat. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
V jaké cenové relaci hledáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@denisekw Dobrý den. Váš termín svatby mám ještě volný. Další informace najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Fotograf Zdeněk Morávek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnu mé služby. Bude mi ctí, když navštívíte můj profil nebo www stránky. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, volno mám, fotografie u mě na webu :-) Krásný večer, KAtka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se. Pěkný den Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych si dovolil nabídnout své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád budu fotograf vaší svatby. Tento termín mám volný. S přáním krásného dne Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?