Menu Forum

Sháním fotografa na svatbu 16.5.2015, Brno

15. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mona58
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
mona58
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 Dobrý den, sháníme s přítelem fotografa cca na půl dne ( příprava, obřad, foto po obřadu, oběd plus možná první tanec). Obřad máme na Zámečku v Líšni a hostinu kousek od Brna na koňském statku. Takže by jsme určitě chtěli i fotky s koníčkama emoticon Předem děkuji za odpovědi emoticon
29. led 2015 ve 14:34  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
svatba_na_urovni
Svatba na úrovni - svatební agentura Brno
Monique Pilařová & Danka Hruškociová PRO

Organizování svateb - Region Brno
2

“Už jste viděli naše fotografie z folklorního focení? http://www.vse-o-svatbe.cz/fotoeditorialy/folklorni-tradicni-vesnicka-svatba-fotoeditoral-zavan-tradice/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
svatba_na_urovni
Svatba na úrovni - svatební agentura Brno
Monique Pilařová & Danka Hruškociová PRO

Organizování svateb - Region Brno
2

“Už jste viděli naše fotografie z folklorního focení? http://www.vse-o-svatbe.cz/fotoeditorialy/folklorni-tradicni-vesnicka-svatba-fotoeditoral-zavan-tradice/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, máme portfolio námi vyzkoušených brněnských fotografů. Ozvěte se mi do zpráv, probereme Vaše požadavky a představu emoticon
29. led 2015 ve 14:37  •  www.svatbanaurovni.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Info jem poslal zo zprávy emoticon
29. led 2015 ve 14:41  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň Monika, Váš termín máme voľný a sme z Brna emoticon Ak by sa Vám zapáčilo portfólio a svadobné galérie na našich stránkach či FB, neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
29. led 2015 ve 14:42  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

jsme přímo z Brna a Váš termín máme volný. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Pokud se prozatím podíváte na naše webové stránky, tak budeme moc rádi. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobnosti, které se týkají svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit.

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
29. led 2015 ve 14:47  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
termín mám prozatím volný. S koníkama samozřejmě není problém, fotit koně není úplně snadné, ale už jsem to dělala, krom toho jsem taky jezdívala na koni emoticon
Jinak nabízím hlavně tvůrčí a reportážní přístup. Tvůrčí v tom, že nemám "šablony" na focení portrétu ženicha a nevěsty, každý pár řeším podle toho, jaký je, jak na mě působí nebo co jim sluší (nebo ve vašem případě, že máte rádi koně). A reportážní v tom smyslu, že si všímám i maličkostí, co se dějí mimo hlavní děj. Do soukromé zprávy Vám zašlu ceník.

Mariana
29. led 2015 ve 14:54  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den,
bylo by mi potěšením dokumentovat vaši svatbu.
s pozdravem fotografka |Petra Jansová
29. led 2015 v 15:00  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také mám volno, navštivte můj profil a web, pokud Vás styl zaujme, ozvěte se..
Dopravu do Brna neúčtuji.
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
29. led 2015 v 15:14  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
 Krásný dobrý den
posílám nabídku.
S pozdravem Luboš
29. led 2015 v 16:05  •  www.beautyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

náš poslední volný květnový termín emoticon Jsme z Kroměříže, v Brně fotíme často, fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby a veškeré informace o focení, cenách apod. najdete na našem facebooku, příp. webu. Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;)

Filip a Linda
29. led 2015 v 16:55  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Do zprávy Vám posílám info
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3

Více info do zprávy emoticon

K&J
9. únor 2015 v 18:25  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikajenhotography
Nikajen photography
Veronika PRO

2

“Dámy, dívky, nevěsty, neměla byste některá zájem o budoar/portét focení - 5.3. Brno?:-) Máme ještě 1 místo volné. Lze fotit jak 1 osobu, tak třeba s kamarádkou nebo s dítkem:-)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nikajenhotography
Nikajen photography
Veronika PRO

2

“Dámy, dívky, nevěsty, neměla byste některá zájem o budoar/portét focení - 5.3. Brno?:-) Máme ještě 1 místo volné. Lze fotit jak 1 osobu, tak třeba s kamarádkou nebo s dítkem:-)”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, dovolím si i zprávuemoticon
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, také hlásím volný termín. Více práce naleznete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
12. únor 2015 ve 02:05  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Moni,

pokud ještě nemáte vybráno, mohu i já nabídnout své služby. Více informací Vám posílám do zpráv ;)

Pěkný den,

Vašek
12. únor 2015 v 10:03  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
 Taky jsme se fotili s koníčkama a fotil nás http://www.tomasluka.cz/ komunikativní, ochotnej ....
15. únor 2015 v 09:48  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:25 • ivanes