Hledám fotografa na 18.7.2015 (pouze z Prahy)

Zámek chvalská tvrz,hostina ve stodole Český statek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Váš termín máme momentálně volný. Budeme rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, naleznete tam veškeré potřebné informace. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, bydlíme u Prahy a termín Vaší svatby máme v současnou chvíli volný. Fotíme ve dvou a rádi s Vámi zaskočíme na kávu, abychom se domluvili na detailech. :-) Konkrétní cenovou nabídku zasílám do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! @endycek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, i já se připojuji s nabídkou. Jsem z Prahy 10, mám to kousek. Tedy neplatíte dopravu. Místo vašeho obřadu znám, již jsem tam fotila ;-) . Koukněte ke mě na web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odkazy na velmi dobré fotografy z Prahy mám úplně dole na web stránce:
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, Váš termín máme volný, více info a práce naleznete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ceník i další ukázky naleznete na mém webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat i ke mně na stránky v odkazu zde pod příspěvkem, kde kromě fotografií naleznete i ceník. Termín mám ,alespoň prozatím, volný. Pokud vás styl zaujme, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Budu rád, když se na mou práci podíváte na můj profil, případně na můj web. Pokud byste měla čas, tak jsme Vám osobně k dispozici dnes a zítra na svatební veletrhu v hotelu Clarion v Praze Vysočanech. Budu se těšit a pěkný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte něco jiného než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji shlédnout mé portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
@endycek Dobrý den, já si dovolím z Prahy doporučit Evu Bebko (evabebko[tecka]com), třeba by Vás její práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou neděli, připojuji i pár svých fotek, více na webu Ceny od 4tis
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chvalskou tvrz znám a ráda se tam zase vrátím. :) Hezký večer @endycek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na Chvaly to máme, co by kamenem dohodil :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dovolte mi nabídnout mé fotografické služby a zaznamenat váš svatební den. Ceník naleznete na mém webu. s pozdravem fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, při výběru můžete zvážit i mou nabídku focení. Fotografie naleznete na mém profilu případně webu. V připadě otázek mě stačí kontaktovat. Děkuji S pozdravem Honza Herch
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem volná.... :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, termín zatím stále volný, ukázky na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?