Menu Forum

Fotografka na termín 2.7.2016, Ostrava

13. říj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
ekupkova
6
Registrovala se 3. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ekupkova
6
Registrovala se 3. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 6 přátel.
 Dobrý den, chci se touto formou zeptat na fotografku na termín 2.7.2016. Příprava ženicha a nevěsty bude v Ostravě a hostina bude probíhat v hotelu U Fandy ve Lhotce. Předem děkuji za Vaše návrhy emoticon
6. zář 2015 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
nevím jestli hledáte pouze fotografku? Jinak jsou mé služby k dispoziciemoticon

S pozdravem Michal Krusberský
6. zář 2015 ve 22:07  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den Evko, pokud nehledáte jenom fotografku, ale třeba i fotografa, rád nabídnu své služby. Váš termín mám ještě volný. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při výběru fotografa. Na Ostravsku, ale i v celé ČR je z čeho vybírat. S pozdravem, Ján Senčák
6. zář 2015 ve 22:32  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Vřele doporučuji Michala Krusberského!
6. zář 2015 ve 22:36  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Hlásíme zatím volno;)
Jindřich a Pavla Nejedlí
6. zář 2015 ve 22:42  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
2.7. mám zatím volno emoticon. Jsem přímo z Ostravy - z Klimkovic, takže to nemám daleko a není problém třeba nezávazná schůzka s ukázkou tvorby a předsvatebním focením. Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy cenovou nabídku a info, zatím posílám pár fotek na ukázku emoticon

hezký večer, Mariana Ryšavá
6. zář 2015 ve 22:43  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný. S pozdravem Robin.
7. zář 2015 v 00:04  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný, bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek
7. zář 2015 v 06:24  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Očividně je tu více fotografů jak fotografek emoticon Tak třeba najdete co hledáte. Byl jsem z Ostravy a sám neznám moc žen co fotí, ale třeba Vám pomůže Luculla, je z Havířova a fotí hezky. Pokud nehledáte jen ženy, tak mohu nabídnout i sebe.
Přeji hezký den.
Lukáš
7. zář 2015 v 08:14  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Já také rád nabídnu své služby. Moje práce zde na na profilu nebo na webu, kde najdete i ceník emoticon

Radim Hájek
7. zář 2015 v 09:13  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Nás loni fotil Martin Kubečka. S jeho prací jsme byli velice spokojeni.
7. zář 2015 v 10:15  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také hlásíme volno. Sice nejsme z Ostravy, ale několikrát ročně tam fotíme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;)

Filip a Linda
7. zář 2015 v 11:19  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

pokud by vám nevadilo, že nejsem fotografka, ale fotograf, tak můžu být klidně k dispozici. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Lukáš
LUMA PHOTO
7. zář 2015 ve 20:03  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také jsem k dispozici emoticon
7. zář 2015 ve 20:12  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mac.ina
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
mac.ina
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Olomouc
 Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň.
Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
4. říj 2015 v 16:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@ekupkova
Dobrý den,

rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli.

S pozdravem
Radek
13. říj 2015 ve 20:22  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí