Menu Forum

Doporučíte šikovného fotografa/fotografku z Ostravska - termín 21.5. 2016 ?

23. led 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
hannako
1
Registrovala se 24. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hannako
1
Registrovala se 24. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním někoho šikovného, kdo dokáže navodit příjemnou nenucenou atmosféru emoticon Máte někdo tip, ideálně s vlastní zkušeností?
18. led ve 13:23  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín se mi nedávno uvolnil a vzdálenost není problém..
O mém přístupu snad řeknou víc reference .-)
Pěkný den, Soňa Goldová
18. led ve 13:28  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
koukněte i k nám na stránky.
Můžeme se nezávazně sejít a celý Váš den probrat, ať si uděláte představu o nás emoticon

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
18. led ve 13:44  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
18. led ve 14:06  •  www.mariansopoliga.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
jsem přímo z Ostravy - z Klimkovic a termín mám volný. Fotografování se mnou probíhá většinou tak, že zkusíme nejdříve "hravé fotografie", které vznikají z blbnutí před foťákem (viz první foto) poté lehce inscenuji s radím, jak si mají novomanželé stoupnout, vždy ale tak, aby se to k danému páru hodilo. Pózy vymýšlím předem.
Ohledně zkušeností se můžete obrátit na recenze z beremese, které tady mám, myslím, že kdybyste některé z těch nevěst napsala, že Vám určitě napíšou, jaká se mnou byla spolupráce emoticon.
Posílám ještě nějaké fotky na ukázku a ceník do zprávy.

Hezký den, Mariana Ryšavá
18. led v 15:02  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,
Váš termín mám zatím stále volný, a v případě, že by Vás mé fotografie zaujaly, rád bych Vás svatební den zdokumentoval emoticon
Více informací a fotografií naleznete na mých stránkách emoticon

S pozdravem
Martin Kubečka
18. led v 15:06  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den, termín se nám uvolnil, takže můžeme být k dispozici. Sice nejsme z Ostravy, ale jestli hledáte někoho, kdo navodí nenucenou atmosféru, tak jsme ti praví. Jestli chcete, mrkněte se k nám na facebook, kde najdete víc jak 50 hodnocení od našich zákazníků, které snad vystihují způsob naší práceemoticon
Přejeme pohodový den.
Jindřich a Pavla Nejedlí
18. led v 15:15  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín je k dispozici. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak se ozvěte.

Děkuji a jsem s pozdravem
M.Krusberský
18. led v 15:31  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

mrkněte i na můj web a v případě zájmu jsem Vám k dispozici... emoticon

Mějte se... Martin
18. led v 17:59  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici, klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Lukáš
LUMA PHOTO
18. led v 19:33  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
20. led ve 12:22 • kadrapro
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
 Zdravím doporučuju Jana Senčáka z Havířova, loni nám fotil svatbu a byli jsme mooc spokojeni, můžeš kouknout ke mně do alba je i tady na beremku. Je to skvělý fotograf a sympatický člověk emoticon
20. led ve 14:15  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Z vlastní zkušenosti doporučuji Michala Krusberského. Super přístup, cena a hlavně FOTKY! emoticon Mrkni na můj profil emoticon.
20. led ve 14:21  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@hannako
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
21. led ve 22:42  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby.
23. led ve 12:21  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
23. bře ve 12:58 • fotoallin